Center Court start 11:00 AM
(Q)Scott Draper (AUS) vs. (3)Roger Federer (SUI)
*not before 1:00 PM
Mark Philippoussis (AUS) vs. Mardy Fish (USA)
(5)Lleyton Hewitt (AUS) vs. Xavier Malisse (BEL)
Starting at 7:00 PM
(Q)Fernando Verdasco (ESP) vs. (7)Andy Roddick (USA)
Frantisek Cermak & Leos Friedl (CZE) vs. Joshua Eagle (AUS) &
Jared Palmer (USA)
Grandstand start 11:00 AM
(8)Rainer Schuettler (GER) vs. (Q)Stefan Koubek (AUT)
Feliciano Lopez (ESP) vs. (9)Paradorn Srichaphan (THA)
Nikolay Davydenko (RUS) vs. (2)Juan Carlos Ferrero (ESP)
(10)Sebastien Grosjean (FRA) vs. (Q)Wesley Moodie (RSA)
*not before 7:00 PM
Mariano Zabaleta (ARG) vs. (14)Gustavo Kuerten (BRA)
Court 3 start 11:00 AM
Vincent Spadea (USA) vs. Younes El Aynaoui (MAR)
Arnaud Clement (FRA) vs. Albert Costa (ESP)
Yevgeny Kafelnikov (RUS) vs. Jan-Michael Gambill (USA)
Alex Corretja (ESP) vs. Max Mirnyi (BLR)
David Nalbandian (ARG) vs. (Q)Wayne Arthurs (AUS)
Court 4 start 11:00 AM
Fernando Vicente (ESP) vs. Jarkko Nieminen (FIN)
Gaston Etlis & Martin Rodriguez (ARG) vs. Sjeng Schalken &
Martin Verkerk (NED)
Tommy Robredo (ESP) & Rainer Schuettler (GER) vs. (WC)James
Blake & Todd Martin (USA)
Flavio Saretta (BRA) vs. David Sanchez (ESP)
Wayne Black & Kevin Ullyett (ZIM) vs. Jiri Novak & Radek
Stepanek (CZE)
(Q)Scott Draper (AUS) vs. (3)Roger Federer (SUI)
*not before 1:00 PM
Mark Philippoussis (AUS) vs. Mardy Fish (USA)
(5)Lleyton Hewitt (AUS) vs. Xavier Malisse (BEL)
Starting at 7:00 PM
(Q)Fernando Verdasco (ESP) vs. (7)Andy Roddick (USA)
Frantisek Cermak & Leos Friedl (CZE) vs. Joshua Eagle (AUS) &
Jared Palmer (USA)
Grandstand start 11:00 AM
(8)Rainer Schuettler (GER) vs. (Q)Stefan Koubek (AUT)
Feliciano Lopez (ESP) vs. (9)Paradorn Srichaphan (THA)
Nikolay Davydenko (RUS) vs. (2)Juan Carlos Ferrero (ESP)
(10)Sebastien Grosjean (FRA) vs. (Q)Wesley Moodie (RSA)
*not before 7:00 PM
Mariano Zabaleta (ARG) vs. (14)Gustavo Kuerten (BRA)
Court 3 start 11:00 AM
Vincent Spadea (USA) vs. Younes El Aynaoui (MAR)
Arnaud Clement (FRA) vs. Albert Costa (ESP)
Yevgeny Kafelnikov (RUS) vs. Jan-Michael Gambill (USA)
Alex Corretja (ESP) vs. Max Mirnyi (BLR)
David Nalbandian (ARG) vs. (Q)Wayne Arthurs (AUS)
Court 4 start 11:00 AM
Fernando Vicente (ESP) vs. Jarkko Nieminen (FIN)
Gaston Etlis & Martin Rodriguez (ARG) vs. Sjeng Schalken &
Martin Verkerk (NED)
Tommy Robredo (ESP) & Rainer Schuettler (GER) vs. (WC)James
Blake & Todd Martin (USA)
Flavio Saretta (BRA) vs. David Sanchez (ESP)
Wayne Black & Kevin Ullyett (ZIM) vs. Jiri Novak & Radek
Stepanek (CZE)