Mens Tennis Forums banner

1 - 2 of 2 Posts

Β·
Moderator
Joined
Β·
15,688 Posts
Discussion Starter #1 (Edited)
β†’ TK Radomlje [30-31 May 2020]

MAIN DRAW

1st Round

Primoz VOVK d. Zvonimir ORESKOVIC : 6-4 6-4
Aljaz JERAN d. Ziga KOVACIC : 6-1 6-3
Gal EMERSIC-POTOCNIK d. Ruben GOSPODJINACKI : 6-3 3-6 13-11

2nd Round

Blaz KAVCIC (1) vs. Bye
Gasper BEZJAK d. Marino KEGL : 6-2 6-2
Miha OKORN d. Primoz VOVK : 6-0 6-4
Aljaz JERAN d. Jost PLESTENJAK : 6-0 6-3
Bor ARTNAK d. Matevz KRAJNC : 6-2 6-1
Tilen ZITNIK d. Gal EMERSIC-POTOCNIK : 6-2 3-6 10-4
Tino KOVACIC (2) d. Toni HAZDOVAC : 6-2 6-4

Quarterfinal

Blaz KAVCIC (1) vs. Bye
Gasper BEZJAK d. Miha OKORN : 7-5 6-4
Bor ARTNAK d. Aljaz JERAN : 6-3 6-7(4) 10-8
Tilen ZITNIK d. Tino KOVACIC (2) : 7-6(3) 6-3

Semifinal

Blaz KAVCIC (1) d. Gasper BEZJAK : 6-0 6-2
Bor ARTNAK d. Tilen ZITNIK : 6-1 6-3

FINAL

Blaz KAVCIC (1) d. Bor ARTNAK : 6-2 6-1

356056



β–Ίβ–Ίβ–Ίβ–Ίβ–Ί

β†’ TD Slovan Ljubljana [13-14 June 2020]
MAIN DRAW

1st Round


Ziga DROBNIC d. Gregor BRESKVAR : 6-4 6-1
Maj TOMAC d. Matija OKORN : 6-1 6-4

Ruben GOSPODJINACKI d. Matevz KRAJNC : 6-1 6-2

2nd Round

Blaz KAVCIC (1) vs. Bye
Jost PLESTENJAK d. Zvonimir ORESKOVIC : 6-4 5-7 10-4
Ziga DROBNIC d. Gasper PUST : 6-0 6-0
Miha OKORN d. Dorian-Tomaz JANEZIC : 6-3 3-6 10-8
Bor ARTNAK d. Maj TOMAC : 6-3 6-2
Enej BERGHAUS d. David CERNE : 6-3 4-6 10-3
Ruben GOSPODJINACKI d. Primoz VOVK (2) : 6-4 6-4

Quarterfinal

Blaz KAVCIC (1) vs. Bye
Ziga DROBNIC d. Jost PLESTENJAK : 6-2 1-0 ret.
Miha OKORN d. Bor ARTNAK : 6-3 3-6 10-8
Ruben GOSPODJINACKI d. Enej BERGHAUS : 6-3 5-7 10-8

Semifinal

Blaz KAVCIC (1) d. Ziga DROBNIC : 6-0 6-1
Miha OKORN d. Ruben GOSPODJINACKI : 7-6(6) 7-6(2)

FINAL

Blaz KAVCIC (1) d. Miha OKORN : 6-0 6-2

356057


β–Ίβ–Ίβ–Ίβ–Ίβ–Ί

β†’ TK Branik Maribor [03-05 July 2020]
MAIN DRAW

1st Round

Blaz KAVCIC (1) vs. Bye
Anze ARH d. Tilen POTOCNIK : 6-2 6-0
Matic SPEC d. Matic DIMIC : 6-1 6-2
Tino KOVACIC vs. Bye
Aljaz JERAN d. Miha VELICKI : 6-4 6-4
Luka MIKLAVCIC d. Matevz KRAJNC : 6-2 6-0
Jan KUPCIC vs. Bye

Bor ARTNAK d. Primoz VOVK : 6-3 6-0
Blaz VIDOVIC d. Jost PLESTENJAK : 6-1 6-1
Toni HAZDOVAC d. Jaka PROTIC-ZAKELJ : 7-6(4) 7-6(4)
Gasper BEZJAK vs. Bye
Tom KOCEVAR-DESMAN vs. Bye
Filip-Jeff PLANINSEK d. Klemen TASNER : 6-1 6-3
Aljaz KIRBIS d. Marino KEGL : 7-6(4) 3-6 10-7
Nik RAZBORSEK (2) vs. Bye

2nd Round

Blaz KAVCIC (1) vs. Bye
Matic SPEC d. Anze ARH : 6-2 6-3
Aljaz JERAN d. Tino KOVACIC : 6-3 6-2
Luka MIKLAVCIC d. Jan KUPCIC : 7-5 6-3

Bor ARTNAK d. Blaz VIDOVIC : 6-2 6-1
Gasper BEZJAK d. Toni HAZDOVAC : 4-6 6-4 10-7
Filip-Jeff PLANINSEK d. Tom KOCEVAR-DESMAN : 3-6 7-6(5) 10-6
Nik RAZBORSEK (2) d. Aljaz KIRBIS : 6-1 6-2

Quarterfinal

Matic SPEC d. Blaz KAVCIC (1) : 4-6 7-5 10-7
Luka MIKLAVCIC d. Aljaz JERAN : 7-6(1) 6-4
Bor ARTNAK d. Gasper BEZJAK : 6-2 6-1
Nik RAZBORSEK (2) d. Filip-Jeff PLANINSEK : 6-4 4-3 ret.

Semifinal

Matic SPEC d. Luka MIKLAVCIC : 6-2 7-5
Nik RAZBORSEK (2) d. Bor ARTNAK : 6-4 6-2

FINAL

Nik RAZBORSEK (2) d. Matic SPEC : 6-2 6-2

356058
 

Β·
Moderator
Joined
Β·
15,688 Posts
Discussion Starter #2 (Edited)
β†’ TD Slovan Ljubljana [01-02 August 2020]

MAIN DRAW

1st Round

Maj TOMAC d. Ziga KOVACIC : 7-6(4) 6-4
Blaz VIDOVIC d. Elvis RAMIC : 6-0 6-1
Nejc SKORJANC d. Tilen KOVAC : 6-2 6-4

2nd Round

Blaz KAVCIC (1) vs. Bye
Jost PLESTENJAK d. Marino KEGL : 3-6 7-5 10-6
Maj TOMAC d. Matevz KRAJNC : 7-5 6-1
Blaz VIDOVIC d. Vid BUZETI : 6-3 6-0
Mark ANDREJIC-GOLJAR d. Nik MIKOVIC : 6-2 6-3
Toni HAZDOVAC d. Nejc SKORJANC : 6-1 6-4
Jan KUPCIC (2) d. Aljaz JERAN : 6-2 7-5

Quarterfinal

Blaz KAVCIC (1) vs. Bye
Maj TOMAC d. Jost PLESTENJAK : 6-3 6-0
Blaz VIDOVIC d. Mark ANDREJIC-GOLJAR : 6-0 6-1
Jan KUPCIC (2) d. Toni HAZDOVAC : 6-1 6-3

Semifinal

Blaz KAVCIC (1) d. Maj TOMAC : 6-0 6-4
Blaz VIDOVIC d. Jan KUPCIC (2) : 7-5 6-3

FINAL

Blaz KAVCIC (1) d. Blaz VIDOVIC : 6-2 6-1

356059


β–Ίβ–Ίβ–Ίβ–Ίβ–Ί

β†’ Portoroz [11-14 August 2020]
MAIN DRAW

1st Round

Blaz VIDOVIC d. Jost PLESTENJAK : 6-4 6-0
Maj TOMAC d. Job JAPELJ : 6-4 6-3
Aljaz JERAN d. Miha OKORN : 6-4 6-4
Lun OBRUL d. Tilen KOVAC : 6-1 6-3

2nd Round

Blaz KAVCIC (1) vs. Bye
Blaz VIDOVIC d. Gasper BEZJAK : 6-4 6-2
Mark ANDREJIC-GOLJAR d. Maj TOMAC : 2-6 6-3 11-9
Aljaz JERAN d. Simon JAVORSEK : 6-1 6-4
Matic DIMIC d. Ziga DROBNIC : 6-1 6-0
Bor ARTNAK d. Lun OBRUL : 6-2 3-6 11-9
Tom KOCEVAR-DESMAN (2) vs. Bye

Quarterfinal

Blaz KAVCIC (1) vs. Bye
Blaz VIDOVIC d. Mark ANDREJIC-GOLJAR : 6-4 6-2
Matic DIMIC d. Aljaz JERAN : 3-6 6-1 10-8
Tom KOCEVAR-DESMAN (2) d. Bor ARTNAK : 6-3 6-2

Semifinal

Blaz KAVCIC (1) d. Blaz VIDOVIC : 6-1 6-2
Tom KOCEVAR-DESMAN (2) d. Matic DIMIC : 6-2 6-1

FINAL

Blaz KAVCIC (1) d. Tom KOCEVAR-DESMAN (2) : 7-6(1) 6-0

356060


β–Ίβ–Ίβ–Ίβ–Ίβ–Ί

β†’ STK Velenje [12-13 September 2020]
MAIN DRAW

1st Round


Tino KOVACIC (1) d. Maks MEH : 6-2 7-5
Maj TOMAC d. Domen GOSTINCAR : 6-3 6-1
Jost PLESTENJAK d. Miha KASTELEC : 6-2 6-1
Mark ANDREJIC-GOLJAR d. Klemen TASNER : 6-4 6-1
Marino KEGL d. Maj-Denis PAVLETIC : 6-0 6-1
Matic DIMIC d. Elvis RAMIC : 6-2 6-0
Miha VETRIH d. Tilen ZITNIK : w.o
Gal KRICEJ d. Jan KUPCIC (2) : w.o

Quarterfinal

Maj TOMAC d. Tino KOVACIC (1) : 6-2 6-4
Mark ANDREJIC-GOLJAR d. Jost PLESTENJAK : 6-3 7-6(1)
Matic DIMIC d. Marino KEGL : 7-5 6-2
Miha VETRIH d. Gal KRICEJ : 6-0 6-0

Semifinal

Maj TOMAC d. Mark ANDREJIC-GOLJAR : 6-3 7-5
Miha VETRIH d. Matic DIMIC : 2-6 7-5 14-12

FINAL

Miha VETRIH d. Maj TOMAC : 6-7(3) 7-6(3) 10-1

356583
 
1 - 2 of 2 Posts
Top