Mens Tennis Forums banner

1 - 20 of 85 Posts

·
Registered
Joined
·
81 Posts
Discussion Starter #1
Witam wszystkich użytkowników, szczególnie tych z Polski.
Prowadzę stronę o tenisie ziemnym, gdzie znajdziecie między innymi analizy bukmacherskie, cotygodniowe podsumowania turniejów ATP, sylwetki najpopularniejszych tenisistów oraz także różne inne wpisy dotyczące białego sportu.
Niedługo także współpraca z blogerką, która będzie zamieszczała wpisy o Agnieszce Radwańskiej, więc coś dla fanów Isi także się znajdzie. W przyszłym tygodniu zamierzam wystartować z czymś nowym - vlogami na Youtube, jednak co z tego wyjdzie zobaczymy :)

Zapraszam do odwiedzania strony i włączenia się w dyskusje. Wszelkie propozycje zmian mile widziane - Gem, set i mecz

Facebook - FB GSiM

Twitter - TW GSiM
 

·
Registered
Joined
·
81 Posts
Discussion Starter #5
Półfinały US Open - kto się spodziewał takich rezultatów? Chyba raczej nikt! Zapraszam do krótkiego podsumowania. Na stronie w między czasi ukazało się sporo nowych wpisów!

US Open półfinały
 

·
Registered
Joined
·
81 Posts
Discussion Starter #6
Wejść na Youtube, czy nie? Prosiłbym o pomoc w podjęciu decyzji i pozostawienie głosu. Z góry dziękuję wszystkim, którzy to zrobią! Zapraszam również do innych wpisów i śledzenia mojej strony :)

Youtube - vlogi o tenisie
 

·
Registered
Joined
·
81 Posts
Discussion Starter #8
Poszukuję osób do pisania wpisów na mojej stronie. Oczywiście takich, którzy mają czas, piszą poprawną polszczyzną i będą to robić systematycznie. Jakich osób szukam najchętniej? Szczególnie chodzi mi o WTA Tour, ale jeśli ktoś interesuje się ATP, bądź poszczególnymi zawodnikami także taką osobą nie pogardzę, jeśli tylko będzie pisała na poziomie.

W skrócie:
- poprawna polszczyzna;
- systematyczność pisania;
- chęć pisania;
- przystosowanie się do reguł na stronie;
- podstawowa znajomość Wordpressa (tutaj akurat jest najmniejszy problem, można się tego szybko nauczyć);


Co oferuję w zamian? Niestety nic poza satysfakcją pisania na stronie, wpisaniu osoby do redakcji, jeśli tylko będzie chciała. Dlaczego nie płacę za pisanie? Odpowiedź jest bardzo prosta - strona powstała niedawno, nie przynosi zysków, więc trudno byłoby mi utrzymać kilka osób z własnej kieszeni.
Wierzę, że znajdzie się kilka osób do współpracy z serwisem.

Gdzie pisać? Wszystko znajdziecie na stronie w zakładce redakcja, ew. kontakt. Preferuję drogę mailową. Proszę w mailu zamieścić podstawowe dane o sobie (imię, wiek, czy miało się kiedykolwiek styczność z pisaniem na stronach internetowych, o czym chciałoby się pisać, kilka zdań od siebie). Dodatkowo prosiłbym także o próbkę swoich możliwości, czyli wpis dotyczący tenisa ziemnego zgodny z Waszym zainteresowaniem. Na pewno odpiszę na wszystkie maile!

Pozdrawiam,
Damian, administrator "Gem, set i mecz"


http://gsim.pl
 
1 - 20 of 85 Posts
Top