Mens Tennis Forums banner

1 - 9 of 9 Posts

·
Registered
Joined
·
68,134 Posts
Discussion Starter #1 (Edited)
Location: Damme
Prize: 10K
Surface: Clay - Outdoor

Main Draw

1 Alexandre FOLIE (BEL) 426 1
2 Florian FALLERT (GER) 439 4
3 Mats MORAING (GER) 484 1
4 Scott GRIEKSPOOR (NED) 508 1
5 Julien DUBAIL (BEL) 583 1
6 Romain BARBOSA (POR) 587 1
7 Antoine HOANG (FRA) 643 1
8 Clement GEENS (BEL) 649 1
9 Ugo NASTASI (LUX) 682 1
10 Pascal MEIS (GER) 735 1
11 Sander GILLE (BEL) 770 1
12 Marvin NETUSCHIL (GER) 799 2
13 Tom SCHONENBERG (GER) 825 2
14 Omar SALMAN (BEL) 838 1
15 Leon SCHUTT (GER) 839 1
16 Andrei PLOTNIY (RUS) 855 2
17 Daniel ALTMAIER (GER) 957 1
18 Tallon GRIEKSPOOR (NED) 1101 1

Qualifying

1 Bobbie DE GOEIJEN (NED) 1179= 1
2 Christian HIRSCHMUELLER (GER) 1179= 1
3 Demian RAAB (GER) 1245 2
4 Ivo MIJIC (GER) 1246= 1
5 Joran VLIEGEN (BEL) 1272= 1
6 Oscar OTTE (GER) 1396= 1
7 Stijn MEULEMANS (BEL) 1476= 1
8 Stieg MARTENS (BEL) 1580= 1
9 Florian LAKAT (FRA) 1584= 1
10 Victor OUVRARD (FRA) 1633= 1
11 Kody PEARSON (AUS) 1747= 1
12 Sebastian REY (GBR) 1864= 1
13 Ivan GOLUZA (AUS) 1864= 1
14 Tom HILL (GBR) 1864= 1
15 Louis CHAIX (FRA) 1864= 1
16 Jules OKALA (FRA) 1987= 1
17 Marcus MANSSON (SWE) 1987= 2
18 Adrian FORBERG SKOGENG (NOR) 2076= 1
19 Marcelo PLAZA (CHI) 2124= 1
20 Jens HAUSER (SUI) 2172= 1
21 Dennis BOGAERT (BEL) 26 1
22 loic JUSZCZAK (BEL) 33 1
23 Pedro MUNAFO (ARG) 179 1
24 Jamie Asanee PRADITNGAM (GBR) 107 1
25 Dhruv VYAS (IND) 278 1
26 Thomas DEHAEN (BEL) 34 1
27 Filip VAN DUYSE (BEL) 46 1
28 Maxime HALFLANTS (BEL) 52 1
29 Mathieu LOOSVELT (BEL) 60 1
30 Thorben MICHAELIS (GER) 130 1
31 Kevin GRIEKSPOOR (NED) 45 1
32 Mario Antonio CAPPELLARI (ARG) 304 1
33 Arthur RINDERKNECH (FRA) 174 1
34 Nicolas DE PLAEN (BEL) 73 1
35 Francois AZZOLA (BEL) 76 1
36 Thibault SAIVE (BEL) 83 2
37 Leon HOEVELER (GER) 212 1
38 Arthur IOVE (BEL) 98 1
39 Kristof LYBEER (BEL) 137 1
40 Lucas TRENTIN (BEL) 160 1
 

·
Registered
Joined
·
68,134 Posts
Discussion Starter #2 (Edited)
Re: Belgium F2 [15 June/Damme/Clay]

Qualifying Draw

Round 1

Demian RAAB (GER) [1] BYE
Leon HOEVELER (GER) BYE
Ruben GEERAERT (BEL) 6-3 6-4 Lucas TRENTIN (BEL)
Thomas DEHAEN (BEL) BYE
Olaf DE WEERDT (BEL) [2] BYE
Jett CASH (AUS) BYE
Nathanael CONSALVO (AUS) 6-2 7-6(6) Mario Antonio CAPPELLARI (ARG)
Kevin GRIEKSPOOR (NED) BYE
Florian LAKAT (FRA) [3] BYE
Kristof LYBEER (BEL) BYE
Jason TAYLOR (AUS) 7-6(5) 7-5 Filip VAN DUYSE (BEL)
Francois AZZOLA (BEL) BYE
Victor OUVRARD (FRA) [4] BYE
Arthur RINDERKNECH (FRA) BYE
Maxime VANDENDOOREN (BEL) 6-4 3-6 7-6(4) Paul GUEYE (FRA)
Arthur IOVE (BEL) BYE
Louis CHAIX (FRA) [5] BYE
Jamie Asanee PRADITNGAM (GBR) 6-0 6-3 Thomas POULEUR (BEL)
Dennis BOGAERT (BEL) 6-2 6-4 Philippe GELADE (BEL)
Marcus MANSSON (SWE) [9] BYE
Tom HILL (GBR) [6] BYE
Jakub WOJCIK (USA) 7-6(6) 6-2 Thomas BREES (BEL)
Maxime HALFLANTS (BEL) 6-3 6-2 Yannick CHRISTMANN (FRA)
Jules OKALA (FRA) [11] BYE
Sebastian REY (GBR) [7] BYE
Thibault SAIVE (BEL) 6-1 6-2 Pierre LUIGGI (GBR)
Rodrigo NAVARRO (BOL) 6-4 6-1 Richard URBAIN (BEL)
Adrian FORBERG SKOGENG (NOR) [10] BYE
Ivan GOLUZA (AUS) [8] BYE
Pedro MUNAFO (ARG) 6-0 6-0 Phillip KATTA (USA)
Kody PEARSON (AUS) 6-3 1-6 6-3 Nicolas DE PLAEN (BEL)
Marcelo PLAZA (CHI) [12] BYE

Round 2

Demian RAAB (GER) [1] 6-1 6-1 Leon HOEVELER (GER)
Thomas DEHAEN (BEL) 7-6(6) 6-1 Ruben GEERAERT (BEL)
Olaf DE WEERDT (BEL) [2] 6-1 6-0 Jett CASH (AUS)
Kevin GRIEKSPOOR (NED) 6-4 6-2 Nathanael CONSALVO (AUS)
Florian LAKAT (FRA) [3] 6-3 6-2 Kristof LYBEER (BEL)
Francois AZZOLA (BEL) 6-2 6-3 Jason TAYLOR (AUS)
Victor OUVRARD (FRA) [4] 4-6 7-6(1) 6-4 Arthur RINDERKNECH (FRA)
Arthur IOVE (BEL) 7-5 6-2 Maxime VANDENDOOREN (BEL)
Louis CHAIX (FRA) [5] 3-6 6-3 6-2 Jamie Asanee PRADITNGAM (GBR)
Dennis BOGAERT (BEL) 6-4 6-2 Marcus MANSSON (SWE) [9]
Tom HILL (GBR) [6] 7-6(3) 6-1 Jakub WOJCIK (USA)
Jules OKALA (FRA) [11] 5-2 Retired Maxime HALFLANTS (BEL)
Thibault SAIVE (BEL) 7-6(3) 6-4 Sebastian REY (GBR) [7]
Adrian FORBERG SKOGENG (NOR) [10] 6-3 6-0 Rodrigo NAVARRO (BOL)
Ivan GOLUZA (AUS) [8] 6-3 6-4 Pedro MUNAFO (ARG)
Marcelo PLAZA (CHI) [12] 6-2 6-0 Kody PEARSON (AUS)

Round 3

Thomas DEHAEN (BEL) 6-3 6-4 Demian RAAB (GER) [1]
Olaf DE WEERDT (BEL) [2] 1-6 6-4 6-2 Kevin GRIEKSPOOR (NED)
Florian LAKAT (FRA) [3] 6-3 6-4 Francois AZZOLA (BEL)
Victor OUVRARD (FRA) [4] 6-1 6-3 Arthur IOVE (BEL)
Louis CHAIX (FRA) [5] 1-6 6-3 6-2 Dennis BOGAERT (BEL)
Jules OKALA (FRA) [11] 6-0 6-1 Tom HILL (GBR) [6]
Thibault SAIVE (BEL) 4-6 6-3 6-2 Adrian FORBERG SKOGENG (NOR) [10]
Marcelo PLAZA (CHI) [12] 6-3 6-3 Ivan GOLUZA (AUS) [8]
 

·
Registered
Joined
·
68,134 Posts
Discussion Starter #3 (Edited)
Re: Belgium F2 [15 June/Damme/Clay]

MAIN DRAW

1st Round

Pascal MEIS (GER) 6-4 2-0 Retired Alexandre FOLIE (BEL) [1]
Jules OKALA (FRA) 6-1 6-1 Christian HIRSCHMUELLER (GER)
loic JUSZCZAK (BEL) 6-4 7-6(3) Olaf DE WEERDT (BEL)
Clement GEENS (BEL) [7] 6-3 6-1 Athanassios MANEKAS (GRE)
Omar SALMAN (BEL) 6-4 6-3 Julien DUBAIL (BEL) [4]
Tom SCHONENBERG (GER) 6-1 7-6(3) Stijn MEULEMANS (BEL)
Leon SCHUTT (GER) 6-1 6-3 Thibault SAIVE (BEL)
Ugo NASTASI (LUX) [8] 3-6 6-3 6-4 Sander GILLE (BEL)
Tallon GRIEKSPOOR (NED) 6-3 6-3 Romain BARBOSA (POR) [5]
Joran VLIEGEN (BEL) 6-3 6-3 Thomas DEHAEN (BEL)
Marcelo PLAZA (CHI) 3-6 6-3 6-4 Daniel ALTMAIER (GER)
Oscar OTTE (GER) 6-4 6-4 Scott GRIEKSPOOR (NED) [3]
Antoine HOANG (FRA) [6] 6-1 5-7 6-4 Victor OUVRARD (FRA)
Louis CHAIX (FRA) 6-0 6-0 Bobbie DE GOEIJEN (NED)
Marvin NETUSCHIL (GER) 6-2 7-6(3) Florian LAKAT (FRA)
Florian FALLERT (GER) [2] 6-1 6-2 Andrei PLOTNIY (RUS)

2nd Round

Jules OKALA (FRA) 6-7(1) 6-3 6-2 Pascal MEIS (GER)
Clement GEENS (BEL) [7] 3-6 7-5 6-3 loic JUSZCZAK (BEL)
Tom SCHONENBERG (GER) 6-4 6-4 Omar SALMAN (BEL)
Ugo NASTASI (LUX) [8] 6-4 7-5 Leon SCHUTT (GER)
Tallon GRIEKSPOOR (NED) 6-4 6-7(3) 6-3 Joran VLIEGEN (BEL)
Oscar OTTE (GER) 6-3 6-4 Marcelo PLAZA (CHI)
Antoine HOANG (FRA) [6] 7-6(1) 6-3 Louis CHAIX (FRA)
Marvin NETUSCHIL (GER) 0-6 7-5 6-4 Florian FALLERT (GER) [2]

Quarterfinal

Clement GEENS (BEL) [7] 6-4 3-6 6-4 Jules OKALA (FRA)
Tom SCHONENBERG (GER) 6-2 6-3 Ugo NASTASI (LUX) [8]
Oscar OTTE (GER) 6-3 6-2 Tallon GRIEKSPOOR (NED)
Marvin NETUSCHIL (GER) 6-7(8) 6-1 7-6(6) Antoine HOANG (FRA) [6]

Semifinal

Tom SCHONENBERG (GER) 6-1 6-4 Clement GEENS (BEL) [7]
Oscar OTTE (GER) 6-1 6-1 Marvin NETUSCHIL (GER)

Final

Oscar OTTE (GER) 7-5 6-3 Tom SCHONENBERG (GER)
 

·
Registered
Joined
·
68,134 Posts
Discussion Starter #4 (Edited)
Re: Belgium F2 [15 June/Damme/Clay]

DOUBLES

1st Round

Sander GILLE (BEL) / Joran VLIEGEN (BEL) [1] BYE
Ivan GOLUZA (AUS) / Kody PEARSON (AUS) 4-6 6-3 [12-10] Thomas DEHAEN (BEL) / Stijn MEULEMANS (BEL)
Scott GRIEKSPOOR (NED) / Tallon GRIEKSPOOR (NED) [3] BYE
Clement GEENS (BEL) / Omar SALMAN (BEL) 6-1 6-4 Bobbie DE GOEIJEN (NED) / Tom HILL (GBR)
Adam TAYLOR (AUS) / Jason TAYLOR (AUS) 6-3 4-6 [10-1] Florian LAKAT (FRA) / Victor OUVRARD (FRA)
Antoine HOANG (FRA) / Ugo NASTASI (LUX) [4] 7-5 2-6 [10-1] Daniel ALTMAIER (GER) / Malte STROPP (GER)
Karl WEGNER (GER) / Johann WILLEMS (GER) 6-2 6-4 Adrian-Ionut BALOTA (ROU) / Marcelo PLAZA (CHI)
Florian FALLERT (GER) / Oscar OTTE (GER) [2] BYE

Quarterfinal

Sander GILLE (BEL) / Joran VLIEGEN (BEL) [1] 6-1 6-1 Ivan GOLUZA (AUS) / Kody PEARSON (AUS)
Scott GRIEKSPOOR (NED) / Tallon GRIEKSPOOR (NED) [3] 7-6(6) 6-4 Clement GEENS (BEL) / Omar SALMAN (BEL)
Antoine HOANG (FRA) / Ugo NASTASI (LUX) [4] 7-5 7-6(5) Adam TAYLOR (AUS) / Jason TAYLOR (AUS)
Karl WEGNER (GER) / Johann WILLEMS (GER) 6-3 4-6 [10-7] Florian FALLERT (GER) / Oscar OTTE (GER) [2]

Semifinal

Sander GILLE (BEL) / Joran VLIEGEN (BEL) [1] 6-2 6-2 Scott GRIEKSPOOR (NED) / Tallon GRIEKSPOOR (NED) [3]
Antoine HOANG (FRA) / Ugo NASTASI (LUX) [4] 6-2 7-5 Karl WEGNER (GER) / Johann WILLEMS (GER)

Final

Sander GILLE (BEL) / Joran VLIEGEN (BEL) [1] 6-2 6-3 Antoine HOANG (FRA) / Ugo NASTASI (LUX) [4]
 

·
Registered
Joined
·
68,134 Posts
Discussion Starter #5
Re: Belgium F2 [15 June/Damme/Clay]

Qualy

Round 1

Demian RAAB (GER) [1] BYE
Leon HOEVELER (GER) BYE
Ruben GEERAERT (BEL) 6-3 6-4 Lucas TRENTIN (BEL)
Thomas DEHAEN (BEL) BYE
Olaf DE WEERDT (BEL) [2] BYE
Jett CASH (AUS) BYE
Nathanael CONSALVO (AUS) 6-2 7-6(6) Mario Antonio CAPPELLARI (ARG)
Kevin GRIEKSPOOR (NED) BYE
Florian LAKAT (FRA) [3] BYE
Kristof LYBEER (BEL) BYE
Jason TAYLOR (AUS) 7-6(5) 7-5 Filip VAN DUYSE (BEL)
Francois AZZOLA (BEL) BYE
Victor OUVRARD (FRA) [4] BYE
Arthur RINDERKNECH (FRA) BYE
Maxime VANDENDOOREN (BEL) 6-4 3-6 7-6(4) Paul GUEYE (FRA)
Arthur IOVE (BEL) BYE
Louis CHAIX (FRA) [5] BYE
Jamie Asanee PRADITNGAM (GBR) 6-0 6-3 Thomas POULEUR (BEL)
Dennis BOGAERT (BEL) 6-2 6-4 Philippe GELADE (BEL)
Marcus MANSSON (SWE) [9] BYE
Tom HILL (GBR) [6] BYE
Jakub WOJCIK (USA) 7-6(6) 6-2 Thomas BREES (BEL)
Maxime HALFLANTS (BEL) 6-3 6-2 Yannick CHRISTMANN (FRA)
Jules OKALA (FRA) [11] BYE
Sebastian REY (GBR) [7] BYE
Thibault SAIVE (BEL) 6-1 6-2 Pierre LUIGGI (GBR)
Rodrigo NAVARRO (BOL) 6-4 6-1 Richard URBAIN (BEL)
Adrian FORBERG SKOGENG (NOR) [10] BYE
Ivan GOLUZA (AUS) [8] BYE
Pedro MUNAFO (ARG) 6-0 6-0 Phillip KATTA (USA)
Kody PEARSON (AUS) 6-3 1-6 6-3 Nicolas DE PLAEN (BEL)
Marcelo PLAZA (CHI) [12] BYE

Round 2

Demian RAAB (GER) [1] 6-1 6-1 Leon HOEVELER (GER)
Thomas DEHAEN (BEL) 7-6(6) 6-1 Ruben GEERAERT (BEL)
Olaf DE WEERDT (BEL) [2] 6-1 6-0 Jett CASH (AUS)
Kevin GRIEKSPOOR (NED) 6-4 6-2 Nathanael CONSALVO (AUS)
Florian LAKAT (FRA) [3] 6-3 6-2 Kristof LYBEER (BEL)
Francois AZZOLA (BEL) 6-2 6-3 Jason TAYLOR (AUS)
Victor OUVRARD (FRA) [4] 4-6 7-6(1) 6-4 Arthur RINDERKNECH (FRA)
Arthur IOVE (BEL) 7-5 6-2 Maxime VANDENDOOREN (BEL)
Louis CHAIX (FRA) [5] 3-6 6-3 6-2 Jamie Asanee PRADITNGAM (GBR)
Dennis BOGAERT (BEL) 6-4 6-2 Marcus MANSSON (SWE) [9]
Tom HILL (GBR) [6] 7-6(3) 6-1 Jakub WOJCIK (USA)
Jules OKALA (FRA) [11] 5-2 Retired Maxime HALFLANTS (BEL)
Thibault SAIVE (BEL) 7-6(3) 6-4 Sebastian REY (GBR) [7]
Adrian FORBERG SKOGENG (NOR) [10] 6-3 6-0 Rodrigo NAVARRO (BOL)
Ivan GOLUZA (AUS) [8] 6-3 6-4 Pedro MUNAFO (ARG)
Marcelo PLAZA (CHI) [12] 6-2 6-0 Kody PEARSON (AUS)

Round 3

Thomas DEHAEN (BEL) 6-3 6-4 Demian RAAB (GER) [1]
Olaf DE WEERDT (BEL) [2] 1-6 6-4 6-2 Kevin GRIEKSPOOR (NED)
Florian LAKAT (FRA) [3] 6-3 6-4 Francois AZZOLA (BEL)
Victor OUVRARD (FRA) [4] 6-1 6-3 Arthur IOVE (BEL)
Louis CHAIX (FRA) [5] 1-6 6-3 6-2 Dennis BOGAERT (BEL)
Jules OKALA (FRA) [11] 6-0 6-1 Tom HILL (GBR) [6]
Thibault SAIVE (BEL) 4-6 6-3 6-2 Adrian FORBERG SKOGENG (NOR) [10]
Marcelo PLAZA (CHI) [12] 6-3 6-3 Ivan GOLUZA (AUS) [8]
 

·
Registered
Joined
·
68,134 Posts
Discussion Starter #6
Re: Belgium F2 [15 June/Damme/Clay]

MAIN DRAW

1st Round

Pascal MEIS (GER) 6-4 2-0 Retired Alexandre FOLIE (BEL) [1]
Jules OKALA (FRA) 6-1 6-1 Christian HIRSCHMUELLER (GER)
loic JUSZCZAK (BEL) 6-4 7-6(3) Olaf DE WEERDT (BEL)
Clement GEENS (BEL) [7] 6-3 6-1 Athanassios MANEKAS (GRE)
Omar SALMAN (BEL) 6-4 6-3 Julien DUBAIL (BEL) [4]
Tom SCHONENBERG (GER) 6-1 7-6(3) Stijn MEULEMANS (BEL)
Leon SCHUTT (GER) 6-1 6-3 Thibault SAIVE (BEL)
Ugo NASTASI (LUX) [8] 3-6 6-3 6-4 Sander GILLE (BEL)
Tallon GRIEKSPOOR (NED) 6-3 6-3 Romain BARBOSA (POR) [5]
Joran VLIEGEN (BEL) 6-3 6-3 Thomas DEHAEN (BEL)
Marcelo PLAZA (CHI) 3-6 6-3 6-4 Daniel ALTMAIER (GER)
Oscar OTTE (GER) 6-4 6-4 Scott GRIEKSPOOR (NED) [3]
Antoine HOANG (FRA) [6] 6-1 5-7 6-4 Victor OUVRARD (FRA)
Louis CHAIX (FRA) 6-0 6-0 Bobbie DE GOEIJEN (NED)
Marvin NETUSCHIL (GER) 6-2 7-6(3) Florian LAKAT (FRA)
Florian FALLERT (GER) [2] 6-1 6-2 Andrei PLOTNIY (RUS)

2nd Round

Jules OKALA (FRA) 6-7(1) 6-3 6-2 Pascal MEIS (GER)
Clement GEENS (BEL) [7] 3-6 7-5 6-3 loic JUSZCZAK (BEL)
Tom SCHONENBERG (GER) 6-4 6-4 Omar SALMAN (BEL)
Ugo NASTASI (LUX) [8] 6-4 7-5 Leon SCHUTT (GER)
Tallon GRIEKSPOOR (NED) 6-4 6-7(3) 6-3 Joran VLIEGEN (BEL)
Oscar OTTE (GER) 6-3 6-4 Marcelo PLAZA (CHI)
Antoine HOANG (FRA) [6] 7-6(1) 6-3 Louis CHAIX (FRA)
Marvin NETUSCHIL (GER) 0-6 7-5 6-4 Florian FALLERT (GER) [2]

Quarterfinal

Clement GEENS (BEL) [7] 6-4 3-6 6-4 Jules OKALA (FRA)
Tom SCHONENBERG (GER) 6-2 6-3 Ugo NASTASI (LUX) [8]
Oscar OTTE (GER) 6-3 6-2 Tallon GRIEKSPOOR (NED)
Marvin NETUSCHIL (GER) 6-7(8) 6-1 7-6(6) Antoine HOANG (FRA) [6]
 

·
Registered
Joined
·
68,134 Posts
Discussion Starter #7
Re: Belgium F2 [15 June/Damme/Clay]

DOUBLES

1st Round

Sander GILLE (BEL) / Joran VLIEGEN (BEL) [1] BYE
Ivan GOLUZA (AUS) / Kody PEARSON (AUS) 4-6 6-3 [12-10] Thomas DEHAEN (BEL) / Stijn MEULEMANS (BEL)
Scott GRIEKSPOOR (NED) / Tallon GRIEKSPOOR (NED) [3] BYE
Clement GEENS (BEL) / Omar SALMAN (BEL) 6-1 6-4 Bobbie DE GOEIJEN (NED) / Tom HILL (GBR)
Adam TAYLOR (AUS) / Jason TAYLOR (AUS) 6-3 4-6 [10-1] Florian LAKAT (FRA) / Victor OUVRARD (FRA)
Antoine HOANG (FRA) / Ugo NASTASI (LUX) [4] 7-5 2-6 [10-1] Daniel ALTMAIER (GER) / Malte STROPP (GER)
Karl WEGNER (GER) / Johann WILLEMS (GER) 6-2 6-4 Adrian-Ionut BALOTA (ROU) / Marcelo PLAZA (CHI)
Florian FALLERT (GER) / Oscar OTTE (GER) [2] BYE

Quarterfinal

Sander GILLE (BEL) / Joran VLIEGEN (BEL) [1] 6-1 6-1 Ivan GOLUZA (AUS) / Kody PEARSON (AUS)
Scott GRIEKSPOOR (NED) / Tallon GRIEKSPOOR (NED) [3] 7-6(6) 6-4 Clement GEENS (BEL) / Omar SALMAN (BEL)
Antoine HOANG (FRA) / Ugo NASTASI (LUX) [4] 7-5 7-6(5) Adam TAYLOR (AUS) / Jason TAYLOR (AUS)
Karl WEGNER (GER) / Johann WILLEMS (GER) 6-3 4-6 [10-7] Florian FALLERT (GER) / Oscar OTTE (GER) [2]

Semifinal

Sander GILLE (BEL) / Joran VLIEGEN (BEL) [1] 6-2 6-2 Scott GRIEKSPOOR (NED) / Tallon GRIEKSPOOR (NED) [3]
Antoine HOANG (FRA) / Ugo NASTASI (LUX) [4] 6-2 7-5 Karl WEGNER (GER) / Johann WILLEMS (GER)

Final

Sander GILLE (BEL) / Joran VLIEGEN (BEL) [1] 6-2 6-3 Antoine HOANG (FRA) / Ugo NASTASI (LUX) [4]
 

·
Registered
Joined
·
68,134 Posts
Discussion Starter #9
Re: Belgium F2 [15 June/Damme/Clay]

MAIN DRAW

Semifinal

Tom SCHONENBERG (GER) 6-1 6-4 Clement GEENS (BEL) [7]
Oscar OTTE (GER) 6-1 6-1 Marvin NETUSCHIL (GER)

Final

Oscar OTTE (GER) 7-5 6-3 Tom SCHONENBERG (GER)
 
1 - 9 of 9 Posts
Top