Futures [Archive] - Page 2 - MensTennisForums.com

Futures

Pages : 1 [2]

  1. Egypt F8 [March 07 | Sharm El Sheikh | Hard] Winner : Marko Tepavac (SRB)
  2. Portugal F3 [March 07 | Loulé | Hard] Winner : Frederico Ferreira Silva (POR)
  3. Canada F2 [March 07 | Sherbrooke | Hard] Winner : Stefan Kozlov (USA)
  4. Israel F4 [March 07 | Herzliya | Hard] Winner : Yannick Jankovits (FRA)
  5. Argentina F2 [March 07 | Mendoza | Clay] Winner : Hernan Casanova (ARG)
  6. Azerbaijan F4 [March 07 | Baku | Carpet] Winner : Evgeny Tyurnev (RUS)
  7. USA F9 [February 29 | Boca Raton | Clay] Winner : Patricio Heras (ARG)
  8. Croatia F1 [February 29 | Rovinj | Clay] Winner : Danilo Petrovic (SRB)
  9. Egypt F7 [February 29 | Sharm El Sheikh | Hard] Winner : Marko Tepavac (SRB)
  10. Turkey F9 [February 29 | Antalya | Hard] Winner : Yannick Jankovits (FRA)
  11. Portugal F2 [February 29 | Faro | Hard] Winner : Jesse Huta Galung (NED)
  12. China F3 [February 29 | Anning | Clay] Winner : Enrique Lopez-Perez (ESP)
  13. Spain F6 [February 29 | Tarragona | Clay] Winner : Steven Diez (CAN)
  14. Tunisia F8 [February 29 | Hammamet | Clay] Winner : Pol Toledo Bague (ESP)
  15. Italy F1 [February 29 | Trento | Carpet] Winner : Grégoire Jacq (FRA)
  16. Australia F2 [February 29 | Mildura | Grass] Winner : Dayne Kelly (AUS)
  17. France F4 [February 29 | Lille | Hard] Winner : Yannick Mertens (BEL)
  18. Canada F1 [February 29 | Gatineau | Hard] Winner : Alex Kuznetsov (USA)
  19. Portugal F1 [February 22 | Vale Do Lobo | Hard] Winner : Jesse Huta Galung (NED)
  20. Spain F5 [February 22 | Cartagena | Clay] Winner : Christian Garin (CHI)
  21. Israel F3 [February 22 | Tel Aviv - Ramat Gan | Hard] Winner: Antoine Escoffier (FRA)
  22. Turkey F8 [February 22 | Antalya | Hard] Winner : Roman Safiullin (RUS)
  23. Tunisia F7 [February 22 | Hammamet | Clay] Winner : Alexey Vatutin (RUS)
  24. China F2 [February 22 | Anning | Clay] Winner : Enrique Lopez-Perez (ESP)
  25. Egypt F6 [February 22 | Sharm El Sheikh | Hard] Winner : Marko Tepavac (SRB)
  26. Australia F1 [February 22 | Port Pirie | Hard] Winner : Christopher O'Connell (AUS)
  27. USA F8 [February 22 | Plantation | Clay] Winner : Andrea Collarini (ARG)
  28. Turkey F7 [February 15 | Antalya | Hard] Winner : Seong Chan Hong (KOR)
  29. Egypt F5 [February 15 | Sharm El Sheikh | Hard] Winner : Gleb Sakharov (FRA)
  30. Israel F2 [February 15 | Tel Aviv - Ramat Gan | Hard] Winner : Amir Weintraub (ISR)
  31. Great Britain F3 [February 15 | Shrewsbury | Hard] Winner : Yannick Maden (GER)
  32. Tunisia F6 [February 15 | Hammamet | Clay] Winner : Laslo Djere (SRB)
  33. Switzerland F2 [February 15 | Trimbach | Carpet] Winner : Daniil Medvedev (RUS)
  34. USA F7 [February 15 | Plantation | Clay] Winner : Juan Carlos Saez (CHI)
  35. Spain F4 [February 15 | Murcia | Clay] Winner : Steven Diez (CAN)
  36. China F1 [February 15 | Anning | Clay] Winner : Miljan Zekic (SRB)
  37. Tunisia F5 [February 08 | Hammamet | Clay] Winner : Ivan Nedelko (RUS)
  38. Egypt F4 [February 08 | Sharm El Sheikh | Hard] Winner : Nikola Milojevic (SRB)
  39. Spain F3 [February 08 | Paguera | Clay] Winner : Casper Ruud (NOR)
  40. Great Britain F2 [February 08 | Sunderland | Hard] Winner : Sam Barry (IRL)
  41. Azerbaijan F3 [February 08 | Baku | Carpet] Winner : Mikelis Libietis (LAT)
  42. Turkey F6 [February 08 | Antalya | Hard] Winner : Seong Chan Hong (KOR)
  43. Israel F1 [February 08 | Tel Aviv - Ramat Gan | Hard] Winner: Yannick Jankovits (FRA)
  44. Switzerland F1 [February 08 | Oberentfelden | Carpet] Winner: Uladzimir Ignatik (BLR)
  45. Spain F2 [February 01 | Paguera | Clay] Winner : Steven Diez (CAN)
  46. Turkey F5 [February 01 | Antalya | Hard] Winner : Seong Chan Hong (KOR)
  47. Great Britain F1 [February 01 | Glasgow | Hard] Winner : Liam Broady (GBR)
  48. Egypt F3 [February 01 | Sharm El Sheikh | Hard] Winner : Karim-Mohamed Maamoun (EGY)
  49. Tunisia F4 [February 01 | Hammamet | Clay] Winner : Jeremy Jahn (GER)
  50. USA F6 [February 01 | Palm Coast | Clay] Winner : Agustin Velotti (ARG)
  51. Azerbaijan F2 [February 01 | Baku | Carpet] Winner : Victor Baluda (RUS)
  52. USA F5 [January 25 | Weston | Clay] Winner : Denis Shapovalov (CAN)
  53. Egypt F2 [January 25 | Sharm El Sheikh | Hard] Winner : Mohamed Safwat (EGY)
  54. Tunisia F3 [January 25 | Hammamet | Clay] Winner : Jeremy Jahn (GER)
  55. France F3 [January 25 | Veigy-Foncenex | Carpet] Winner : Hugo Nys (FRA)
  56. Germany F3 [January 25 | Nussloch | Carpet] Winner : Nils Langer (GER)
  57. Kazakhstan F2 [January 25 | Aktobe | Hard] Winner : Sergey Betov (BLR)
  58. Turkey F4 [January 25 | Antalya | Hard] Winner : Joris De Loore (BEL)
  59. Azerbaijan F1 [January 25 | Baku | Carpet] Winner : Artur Dubinski (BLR)
  60. Spain F1 [January 25 | Castelldefels | Clay] Winner : Gerard Granollers-Pujol (ESP)
  61. USA F4 [January 18 | Sunrise | Clay] Winner : Tommy Paul (USA)
  62. Germany F2 [January 18 | Kaarst | Carpet] Winner : Mats Moraing (GER)
  63. Turkey F3 [January 18 | Antalya | Hard] Winner : Joris De Loore (BEL)
  64. France F2 [January 18 | Bressuire | Hard] Winner : Constant Lestienne (FRA)
  65. Tunisia F2 [January 18 | Hammamet | Clay] Winner : Miljan Zekic (SRB)
  66. Egypt F1 [January 18 | Sharm El Sheikh | Hard] Winner : Mohamed Safwat (EGY)
  67. Kazakhstan F1 [January 18 | Aktobe | Hard] Winner : Evgeny Tyurnev (RUS)
  68. USA F2 [January 11 | Long Beach | Hard] Winner : Yannick Hanfmann (GER)
  69. Tunisia F1 [January 11 | Hammamet | Clay] Winner : Pedro Sousa (POR)
  70. Turkey F2 [January 11 | Antalya | Hard] Winner : Vadym Ursu (UKR)
  71. USA F3 [January 11 | Plantation | Clay] Winner : Tommy Paul (USA)
  72. France F1 [January 11 | Bagnoles-de-l'Orne | Clay] Winner : Yannik Reuter (BEL)
  73. Germany F1 [January 11 | Schwieberdingen | Carpet] Winner : Daniel Masur (GER)
  74. Turkey F1 [January 04 | Antalya | Hard] Winner : Michal Konecny (CZE)
  75. USA F1 [January 04 | Los Angeles | Hard] Winner : Stefan Kozlov (USA)
  76. Futures Forum Conduct
  77. Introduction to the Futures Forum
  78. Duplicate Threads