Roy Emerson Arena
Matches Start At: 10:00 AM
F. Lopez (ESP) vs. M. Kratochvil (SUI)
followed by
W. Eschauer (AUT) vs. M. Lammer (SUI)
followed by
N. Davydenko (RUS) vs. G. Monfils (FRA)
followed by
S. Wawrinka (SUI) vs. M. Vassallo Arguello (ARG)
followed by
R. Ramirez Hidalgo (ESP) vs. R. Gasquet (FRA)
Court 1
Matches Start At: 10:00 AM
S. Roitman (ARG) vs. P.H. Mathieu (FRA)
followed by
To Be Finished 4:4 M. Cilic (CRO) vs. R. Stepanek (CZE)
followed by
To Be Finished 0:0 A. Montanes (ESP) vs. I. Andreev (RUS)
followed by
S. Koubek (AUT) vs. M. Youzhny (RUS)
followed by
S. Roitman (ARG)/P. Starace (ITA) vs. J.C. Scherrer (SUI)/L. Zovko (CRO)
Sports Center 1
Matches Start At: 10:00 AM
D. Hartfield (ARG) vs. M. Gicquel (FRA)
followed by
J. Acasuso (ARG) vs. N. Lapentti (ECU)
followed by
To Be Finished 1:3 B. Salva-Vidal (ESP) vs. A. Seppi (ITA)
followed by
F. Cermak (CZE)/P. Vizner (CZE) vs. J. Acasuso (ARG)/H. Armando (USA)
followed by
W. Eschauer (AUT)/J. Vanek (CZE) vs. F. Fognini (ITA)/A. Seppi (ITA)
Sports Center 3
Matches Start At: 10:00 AM
P. Starace (ITA) vs. J. Hajek (CZE)
followed by
F. Serra (FRA) vs. J. Vanek (CZE)
followed by
T. Cibulec (CZE)/R. Wassen (NED) vs. J. Hajek (CZE)/J. Hernych (CZE)
followed by
M. Gicquel (FRA)/F. Serra (FRA) vs. J. Levinsky (CZE)/D. Skoch (CZE)
Matches Start At: 10:00 AM
F. Lopez (ESP) vs. M. Kratochvil (SUI)
followed by
W. Eschauer (AUT) vs. M. Lammer (SUI)
followed by
N. Davydenko (RUS) vs. G. Monfils (FRA)
followed by
S. Wawrinka (SUI) vs. M. Vassallo Arguello (ARG)
followed by
R. Ramirez Hidalgo (ESP) vs. R. Gasquet (FRA)
Court 1
Matches Start At: 10:00 AM
S. Roitman (ARG) vs. P.H. Mathieu (FRA)
followed by
To Be Finished 4:4 M. Cilic (CRO) vs. R. Stepanek (CZE)
followed by
To Be Finished 0:0 A. Montanes (ESP) vs. I. Andreev (RUS)
followed by
S. Koubek (AUT) vs. M. Youzhny (RUS)
followed by
S. Roitman (ARG)/P. Starace (ITA) vs. J.C. Scherrer (SUI)/L. Zovko (CRO)
Sports Center 1
Matches Start At: 10:00 AM
D. Hartfield (ARG) vs. M. Gicquel (FRA)
followed by
J. Acasuso (ARG) vs. N. Lapentti (ECU)
followed by
To Be Finished 1:3 B. Salva-Vidal (ESP) vs. A. Seppi (ITA)
followed by
F. Cermak (CZE)/P. Vizner (CZE) vs. J. Acasuso (ARG)/H. Armando (USA)
followed by
W. Eschauer (AUT)/J. Vanek (CZE) vs. F. Fognini (ITA)/A. Seppi (ITA)
Sports Center 3
Matches Start At: 10:00 AM
P. Starace (ITA) vs. J. Hajek (CZE)
followed by
F. Serra (FRA) vs. J. Vanek (CZE)
followed by
T. Cibulec (CZE)/R. Wassen (NED) vs. J. Hajek (CZE)/J. Hernych (CZE)
followed by
M. Gicquel (FRA)/F. Serra (FRA) vs. J. Levinsky (CZE)/D. Skoch (CZE)