Center Court
Matches Start At: 11:00 AM
Nicolas MASSU (CHI) vs Tim HENMAN (GBR)
NOT BEFORE 1:00 PM
Andy RODDICK (USA) vs Jurgen MELZER (AUT)
followed by
Guillermo CORIA (ARG) vs Paradorn SRICHAPHAN (THA)
NOT BEFORE 7:30 PM
Roger FEDERER (SUI) vs James BLAKE (USA)
followed by
Richard GASQUET (FRA) vs Feliciano LOPEZ (ESP)
Grandstand
Matches Start At: 11:00 AM
Filippo VOLANDRI (ITA) vs Olivier ROCHUS (BEL)
followed by
Radek STEPANEK (CZE) vs Gael MONFILS (FRA)
followed by
Stefan KOUBEK (AUT) vs Juan Carlos FERRERO (ESP)
followed by
Fernando GONZALEZ (CHI) vs Novak DJOKOVIC (SCG)
followed by
Andrei PAVEL (ROM) vs David NALBANDIAN (ARG)
followed by
Nicolas KIEFER (GER) vsNicolas LAPENTTI (ECU)
Court 3
Matches Start At: 11:00 AM
Fabrice SANTORO (FRA) vs Ivan LJUBICIC (CRO)
followed by
Mikhail YOUZHNY (RUS) vs Cyril SAULNIER (FRA)
followed by
Jiri NOVAK (CZE) vs Karol BECK (SVK)
followed by
Mario ANCIC (CRO) vs Ricardo MELLO (BRA)
Court 4
Matches Start At: 11:00 AM
Alberto MARTIN (ESP) vs Juan Ignacio CHELA (ARG)
followed by
Luis HORNA (PER) vs Christophe ROCHUS (BEL)
followed by
David FERRER (ESP)/Tommy ROBREDO (ESP) vs Gaston ETLIS (ARG)/Martin RODRIGUEZ (ARG)
followed by
Justin GIMELSTOB (USA)/Rick LEACH (USA) vs Dominik HRBATY (SVK)/Graydon OLIVER (USA)
Matches Start At: 11:00 AM
Nicolas MASSU (CHI) vs Tim HENMAN (GBR)
NOT BEFORE 1:00 PM
Andy RODDICK (USA) vs Jurgen MELZER (AUT)
followed by
Guillermo CORIA (ARG) vs Paradorn SRICHAPHAN (THA)
NOT BEFORE 7:30 PM
Roger FEDERER (SUI) vs James BLAKE (USA)
followed by
Richard GASQUET (FRA) vs Feliciano LOPEZ (ESP)
Grandstand
Matches Start At: 11:00 AM
Filippo VOLANDRI (ITA) vs Olivier ROCHUS (BEL)
followed by
Radek STEPANEK (CZE) vs Gael MONFILS (FRA)
followed by
Stefan KOUBEK (AUT) vs Juan Carlos FERRERO (ESP)
followed by
Fernando GONZALEZ (CHI) vs Novak DJOKOVIC (SCG)
followed by
Andrei PAVEL (ROM) vs David NALBANDIAN (ARG)
followed by
Nicolas KIEFER (GER) vsNicolas LAPENTTI (ECU)
Court 3
Matches Start At: 11:00 AM
Fabrice SANTORO (FRA) vs Ivan LJUBICIC (CRO)
followed by
Mikhail YOUZHNY (RUS) vs Cyril SAULNIER (FRA)
followed by
Jiri NOVAK (CZE) vs Karol BECK (SVK)
followed by
Mario ANCIC (CRO) vs Ricardo MELLO (BRA)
Court 4
Matches Start At: 11:00 AM
Alberto MARTIN (ESP) vs Juan Ignacio CHELA (ARG)
followed by
Luis HORNA (PER) vs Christophe ROCHUS (BEL)
followed by
David FERRER (ESP)/Tommy ROBREDO (ESP) vs Gaston ETLIS (ARG)/Martin RODRIGUEZ (ARG)
followed by
Justin GIMELSTOB (USA)/Rick LEACH (USA) vs Dominik HRBATY (SVK)/Graydon OLIVER (USA)