Centre Court - 10:00 AM
S Asaoge (JPN vs T Li (CHN)
A Waske (GER) vs T Suzuki (JPN)
J Craybas (USA) vs S Obata (JPN)
R Schuettler (GER) vs S Iwabuchi (JPN)
Not Before 6:30 PM
M Ancic (CRO) vs T Iwami (JPN)
Court 1 - 10:00 AM
A Harkleroad (USA) vs M Ozaki (JPN)
M Sharapova (RUS) vs JH Kim (KOR)
A Morigami (JPN) vs M Kirilenko (RUS)
Li/Sun vs Asagoe/Miyagi
Court 2 - 10:00 AM
M Vasallo Arguello (ITA) vs G Motomura (JPN)
F Browne (ARG) vs T Terachi (JPN)
JM Gambill (USA) vs B Ulihrach (CZE)
A Bogomolov Jr (USA) vs N Kiefer (GER)
Gambill/Vahaly vs Allegro/Luxa
Court 3 - 10:00 AM
R Soderling (SWE) vs I Karlovic (CRO)
R Kendrick (USA) vs W Arthurs (AUS)
HT Lee (KOR) vs F Verdasco (ESP)
M Kratochvil (SUI) vs J van Lottum (NED)
Court 4 - 10:00 AM
A Widjaja (INA) vs Y Yoshida (JPN)
E Dominikovic (AUS) vs K Srebotnik
A Spears (USA) vs E Gagliardi (SUI)
Jeon/Zanetti vs Krizan/Srebotnik
Court 8 - 10:00 AM
J Gimelstob (USA) vs C Saulnier (FRA)
Kerr/Wakefield vs Leach/MacPhie
G Carraz (FRA) vs D van Scheppingen (NED)
Novak/Pala vs Coetzee/Haggard
Court 10 - 10:00 AM
TT Sun (CHN) vs A Kapros (HUN)
Z Yan (CHN) vs M Saeko (JPN)
J Zheng (CHN) vs S Talaja (CRO)
Cargill/Harkleroad vs Liggan/Parra
S Asaoge (JPN vs T Li (CHN)
A Waske (GER) vs T Suzuki (JPN)
J Craybas (USA) vs S Obata (JPN)
R Schuettler (GER) vs S Iwabuchi (JPN)
Not Before 6:30 PM
M Ancic (CRO) vs T Iwami (JPN)
Court 1 - 10:00 AM
A Harkleroad (USA) vs M Ozaki (JPN)
M Sharapova (RUS) vs JH Kim (KOR)
A Morigami (JPN) vs M Kirilenko (RUS)
Li/Sun vs Asagoe/Miyagi
Court 2 - 10:00 AM
M Vasallo Arguello (ITA) vs G Motomura (JPN)
F Browne (ARG) vs T Terachi (JPN)
JM Gambill (USA) vs B Ulihrach (CZE)
A Bogomolov Jr (USA) vs N Kiefer (GER)
Gambill/Vahaly vs Allegro/Luxa
Court 3 - 10:00 AM
R Soderling (SWE) vs I Karlovic (CRO)
R Kendrick (USA) vs W Arthurs (AUS)
HT Lee (KOR) vs F Verdasco (ESP)
M Kratochvil (SUI) vs J van Lottum (NED)
Court 4 - 10:00 AM
A Widjaja (INA) vs Y Yoshida (JPN)
E Dominikovic (AUS) vs K Srebotnik
A Spears (USA) vs E Gagliardi (SUI)
Jeon/Zanetti vs Krizan/Srebotnik
Court 8 - 10:00 AM
J Gimelstob (USA) vs C Saulnier (FRA)
Kerr/Wakefield vs Leach/MacPhie
G Carraz (FRA) vs D van Scheppingen (NED)
Novak/Pala vs Coetzee/Haggard
Court 10 - 10:00 AM
TT Sun (CHN) vs A Kapros (HUN)
Z Yan (CHN) vs M Saeko (JPN)
J Zheng (CHN) vs S Talaja (CRO)
Cargill/Harkleroad vs Liggan/Parra