COURT 1
Matches Start At: 10:00 AM
Jo-Wilfried TSONGA (FRA) vs Joshua GOODALL (GBR)
followed by
David RICE (GBR) vs Wayne ARTHURS (AUS)
COURT 2
Matches Start At: 10:00
George BASTL (SUI) vs Sergiy STAKHOVSKY (UKR)
followed by
Ilia BOZOLJAC (SRB) vs Andre SA (BRA)
COURT 9
Matches Start At: 10:00
Gilles MULLER (LUX) vs Chris EATON (GBR)
followed by
David BREWER (GBR) vs Jonathan MARRAY (GBR)
COURT 10
Matches Start At: 10:00 AM
Alun JONES (AUS) vs Alex KUZNETSOV (USA)
followed by
Santiago GIRALDO (COL) vs Dusan VEMIC (SRB)
COURT 3
Matches Start At: 10:00 AM
Daniel COX (GBR) vs Lee CHILDS (GBR)
followed by
Frederik NIELSEN (DEN) vs Iain ATKINSON (GBR)
COURT 4
Matches Start At: 10:00 AM
James MAY (GBR) vs Jamie DELGADO (GBR)
followed by
Neil BAMFORD (GBR) vs Nathan HEALEY (AUS)
COURT 5
Matches Start At: 10:00 AM
Carlos SALAMANCA (COL) vs Rohan BOPANNA (IND)
followed by
Alexander SLABINSKY (GBR) vs Marcelo MELO (BRA)
COURT 6
Matches Start At: 10:00 AM
Richard IRWIN (GBR) vs Tom RUSHBY (GBR)
followed by
Daniel EVANS (GBR) vs James WARD (GBR)
SECOND ROUND MATCHES TBA AS COURTS BECOME AVAILABLE
Matches Start At: 10:00 AM
Jo-Wilfried TSONGA (FRA) vs Joshua GOODALL (GBR)
followed by
David RICE (GBR) vs Wayne ARTHURS (AUS)
COURT 2
Matches Start At: 10:00
George BASTL (SUI) vs Sergiy STAKHOVSKY (UKR)
followed by
Ilia BOZOLJAC (SRB) vs Andre SA (BRA)
COURT 9
Matches Start At: 10:00
Gilles MULLER (LUX) vs Chris EATON (GBR)
followed by
David BREWER (GBR) vs Jonathan MARRAY (GBR)
COURT 10
Matches Start At: 10:00 AM
Alun JONES (AUS) vs Alex KUZNETSOV (USA)
followed by
Santiago GIRALDO (COL) vs Dusan VEMIC (SRB)
COURT 3
Matches Start At: 10:00 AM
Daniel COX (GBR) vs Lee CHILDS (GBR)
followed by
Frederik NIELSEN (DEN) vs Iain ATKINSON (GBR)
COURT 4
Matches Start At: 10:00 AM
James MAY (GBR) vs Jamie DELGADO (GBR)
followed by
Neil BAMFORD (GBR) vs Nathan HEALEY (AUS)
COURT 5
Matches Start At: 10:00 AM
Carlos SALAMANCA (COL) vs Rohan BOPANNA (IND)
followed by
Alexander SLABINSKY (GBR) vs Marcelo MELO (BRA)
COURT 6
Matches Start At: 10:00 AM
Richard IRWIN (GBR) vs Tom RUSHBY (GBR)
followed by
Daniel EVANS (GBR) vs James WARD (GBR)
SECOND ROUND MATCHES TBA AS COURTS BECOME AVAILABLE