http://www.atptennis.com/1/posting/2007/496/op.pdf
Saturday, February 10, 2007
CENTRE COURT - 9:00 AM
Laurent RECOUDERC (FRA) vs Lamine OUAHAB (ALG)
followed by
Cyril SAULNIER (FRA) vs Nicolas TOURTE (FRA)
followed by
Radek STEPANEK (CZE) vs Pavol CERVENAK (SVK)
followed by
Thiemo DE BAKKER (NED) vs Rodolphe CADART (FRA)
followed by
Nicolas MAHUT (FRA) vs Sebastien DE CHAUNAC (FRA)
followed by
Robin VIK (CZE) vs Thomas OGER (FRA)
followed by
Jeremy CHARDY (FRA) vs Ilia MARCHENKO (UKR)
followed by
Edouard ROGER-VASSELIN (FRA) vs Robin HAASE (NED)
COURT 1 - 9:00 AM
Andrey GOLUBEV (RUS) vs Oliver MARACH (AUT)
followed by
Mikhail LEDOVSKIKH (RUS) vs Denis GREMELMAYR (GER)
followed by
Orest TERESHCHUK (UKR) vs Gregory CARRAZ (FRA)
followed by
Jonathan EYSSERIC (FRA) vs Andis JUSKA (LAT)
followed by
Ivan NAVARRO PASTOR (ESP) vs Alexandre SIDORENKO (FRA
followed by
Jesse HUTA GALUNG (NED) vs Marc FORNELL (ESP)
followed by
Dominik MEFFERT (GER) vs Federico LUZZI (ITA)
followed by
George BASTL (SUI) vs Lars BURGSMULLER (GER)
Saturday, February 10, 2007
CENTRE COURT - 9:00 AM
Laurent RECOUDERC (FRA) vs Lamine OUAHAB (ALG)
followed by
Cyril SAULNIER (FRA) vs Nicolas TOURTE (FRA)
followed by
Radek STEPANEK (CZE) vs Pavol CERVENAK (SVK)
followed by
Thiemo DE BAKKER (NED) vs Rodolphe CADART (FRA)
followed by
Nicolas MAHUT (FRA) vs Sebastien DE CHAUNAC (FRA)
followed by
Robin VIK (CZE) vs Thomas OGER (FRA)
followed by
Jeremy CHARDY (FRA) vs Ilia MARCHENKO (UKR)
followed by
Edouard ROGER-VASSELIN (FRA) vs Robin HAASE (NED)
COURT 1 - 9:00 AM
Andrey GOLUBEV (RUS) vs Oliver MARACH (AUT)
followed by
Mikhail LEDOVSKIKH (RUS) vs Denis GREMELMAYR (GER)
followed by
Orest TERESHCHUK (UKR) vs Gregory CARRAZ (FRA)
followed by
Jonathan EYSSERIC (FRA) vs Andis JUSKA (LAT)
followed by
Ivan NAVARRO PASTOR (ESP) vs Alexandre SIDORENKO (FRA
followed by
Jesse HUTA GALUNG (NED) vs Marc FORNELL (ESP)
followed by
Dominik MEFFERT (GER) vs Federico LUZZI (ITA)
followed by
George BASTL (SUI) vs Lars BURGSMULLER (GER)