Center Court starting at 11:00 CEST
Gustavo KUERTEN (BRA) vs. Tommy ROBREDO (ESP)
Roger FEDERER (SUI) vs. Tomas BERDYCH (CZE)
Guillermo CORIA (ARG) vs. Mikhail YOUZHNY (RUS)
Marat SAFIN (RUS) vs Juan Carlos FERRERO (ESP)
NOT BEFORE 19: 30
Sebastien GROSJEAN (FRA) vs. Nicolas KIEFER (GER)
Court M1 starting at 11:00 CEST
Tim HENMAN (GBR) vs. Greg RUSEDSKI (GBR)
Mario ANCIC (CRO) vs. Fernando GONZALEZ (CHI)
Richard GASQUET (FRA) vs. Nicolas MASSU (CHI)
Filippo VOLANDRI (ITA) vs. Feliciano LOPEZ (ESP)
Court M2 starting at 11:00 CEST
Juan Ignacio CHELA (ARG) vs. Robin SODERLING (SWE)
Ivan LJUBICIC (CRO) vs. Christophe ROCHUS (BEL)
Albert COSTA (ESP) vs Gaston GAUDIO (ARG)
Michael KOHLMANN (GER)/Rainer SCHUETTLER (GER) vs. Jiri NOVAK (CZE)/Tommy ROBREDO (ESP)
Court M3 starting at 11:00 CEST
Mark KNOWLES (BAH)/Daniel NESTOR (CAN) vs. Mariano HOOD (ARG)/Julian KNOWLE (AUT)
Leos FRIEDL (CZE)/Jaroslav LEVINSKY (CZE) vs. Jonas BJORKMAN (SWE)/Max MIRNYI (BLR)
Radek STEPANEK (CZE) vs. Dominik HRBATY (SVK)
Mario ANCIC (CRO)/Ivan LJUBICIC (CRO) vs. Wayne BLACK (ZIM)/Kevin ULLYETT (ZIM)
Court M4 starting at 11:00 CEST
Mariano PUERTA (ARG) vs. Nikolay DAVYDENKO (RUS)
Juan MONACO (ARG) vs. Jiri NOVAK (CZE)
Andreas SEPPI (ITA) vs. Guillermo CANAS (ARG)
Mahesh BHUPATHI (IND)/Todd WOODBRIDGE (AUS) vs. Gaston ETLIS (ARG)/Martin RODRIGUEZ (ARG)
Petr PALA (CZE)/Andrei PAVEL (ROM) vs. Fernando GONZALEZ (CHI)/Nicolas MASSU (CHI)
(To Be Finished 46 22)
Gustavo KUERTEN (BRA) vs. Tommy ROBREDO (ESP)
Roger FEDERER (SUI) vs. Tomas BERDYCH (CZE)
Guillermo CORIA (ARG) vs. Mikhail YOUZHNY (RUS)
Marat SAFIN (RUS) vs Juan Carlos FERRERO (ESP)
NOT BEFORE 19: 30
Sebastien GROSJEAN (FRA) vs. Nicolas KIEFER (GER)
Court M1 starting at 11:00 CEST
Tim HENMAN (GBR) vs. Greg RUSEDSKI (GBR)
Mario ANCIC (CRO) vs. Fernando GONZALEZ (CHI)
Richard GASQUET (FRA) vs. Nicolas MASSU (CHI)
Filippo VOLANDRI (ITA) vs. Feliciano LOPEZ (ESP)
Court M2 starting at 11:00 CEST
Juan Ignacio CHELA (ARG) vs. Robin SODERLING (SWE)
Ivan LJUBICIC (CRO) vs. Christophe ROCHUS (BEL)
Albert COSTA (ESP) vs Gaston GAUDIO (ARG)
Michael KOHLMANN (GER)/Rainer SCHUETTLER (GER) vs. Jiri NOVAK (CZE)/Tommy ROBREDO (ESP)
Court M3 starting at 11:00 CEST
Mark KNOWLES (BAH)/Daniel NESTOR (CAN) vs. Mariano HOOD (ARG)/Julian KNOWLE (AUT)
Leos FRIEDL (CZE)/Jaroslav LEVINSKY (CZE) vs. Jonas BJORKMAN (SWE)/Max MIRNYI (BLR)
Radek STEPANEK (CZE) vs. Dominik HRBATY (SVK)
Mario ANCIC (CRO)/Ivan LJUBICIC (CRO) vs. Wayne BLACK (ZIM)/Kevin ULLYETT (ZIM)
Court M4 starting at 11:00 CEST
Mariano PUERTA (ARG) vs. Nikolay DAVYDENKO (RUS)
Juan MONACO (ARG) vs. Jiri NOVAK (CZE)
Andreas SEPPI (ITA) vs. Guillermo CANAS (ARG)
Mahesh BHUPATHI (IND)/Todd WOODBRIDGE (AUS) vs. Gaston ETLIS (ARG)/Martin RODRIGUEZ (ARG)
Petr PALA (CZE)/Andrei PAVEL (ROM) vs. Fernando GONZALEZ (CHI)/Nicolas MASSU (CHI)
(To Be Finished 46 22)