News and Articles about Janko - Page 16 - MensTennisForums.com

MensTennisForums.com

MenstennisForums.com is the premier Men's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!

Reply

Old 07-04-2010, 09:51 PM   #226
country flag ju_lopes
Registered User

ju_lopes's Avatar

ju_lopes has a reputation beyond reputeju_lopes has a reputation beyond reputeju_lopes has a reputation beyond reputeju_lopes has a reputation beyond reputeju_lopes has a reputation beyond reputeju_lopes has a reputation beyond reputeju_lopes has a reputation beyond reputeju_lopes has a reputation beyond reputeju_lopes has a reputation beyond reputeju_lopes has a reputation beyond reputeju_lopes has a reputation beyond repute
Default Re: News and Articles about Janko

Sudbonosno „da“
Janko Tipsarević se oženio

Blic online | 04. 07. 2010. - 16:52h

Teniski reprezentativac Srbije Janko Tipsarević oženio se u nedelju sa voditeljkom Biljanom Šešević.

Posle četiri godine zabavljanja sudbosno „da“ izgovoreno je u „S klubu“ u Jakovu, gde je obavljen čin građanskog venčanja. Crkveno će biti obavljeno tek posle 12. jula, jer je u toku Petrovski post.

Samo venčanje bilo je zatvoreno za javnost, a među 300 zvanica u Jakovu našle su se i Jankove kolege iz reprezentacije sa svojim lepšim polovinama.

Ŕs vezes o teu maior inimigo és tu próprio.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." Albert Einstein

ju_lopes is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old 07-07-2010, 01:25 AM   #227
country flag starluk
Registered User

starluk's Avatar

starluk has a reputation beyond reputestarluk has a reputation beyond reputestarluk has a reputation beyond reputestarluk has a reputation beyond reputestarluk has a reputation beyond reputestarluk has a reputation beyond reputestarluk has a reputation beyond reputestarluk has a reputation beyond reputestarluk has a reputation beyond reputestarluk has a reputation beyond reputestarluk has a reputation beyond repute

any pics from his wedding ceremony?
Old 07-07-2010, 08:04 AM   #228
country flag Jelena_78
Registered User

Jelena_78's Avatar

Jelena_78 has a reputation beyond reputeJelena_78 has a reputation beyond reputeJelena_78 has a reputation beyond reputeJelena_78 has a reputation beyond reputeJelena_78 has a reputation beyond reputeJelena_78 has a reputation beyond reputeJelena_78 has a reputation beyond reputeJelena_78 has a reputation beyond reputeJelena_78 has a reputation beyond reputeJelena_78 has a reputation beyond reputeJelena_78 has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by starluk View Post
any pics from his wedding ceremony?
Hopefully there will be photos from wedding on his official website soon

Janko Tipsarević

Novak Đoković | Roger Federer | Marcos Baghdatis | Mikhail Youzhny | Andy Murray | Grigor Dimitrov | Juan Martin Del Potro | Dušan Lajović

Jelena_78 is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old 07-18-2010, 07:16 PM   #229
country flag ju_lopes
Registered User

ju_lopes's Avatar

ju_lopes has a reputation beyond reputeju_lopes has a reputation beyond reputeju_lopes has a reputation beyond reputeju_lopes has a reputation beyond reputeju_lopes has a reputation beyond reputeju_lopes has a reputation beyond reputeju_lopes has a reputation beyond reputeju_lopes has a reputation beyond reputeju_lopes has a reputation beyond reputeju_lopes has a reputation beyond reputeju_lopes has a reputation beyond repute

Biljana Šešević i Janko Tipsarević: Naša ljubav je zauvek

U prvom bračnom intervjuu, teniser Janko Tipsarević i njegova supruga, voditeljka Biljana Šešević, ekskluzivno za Story otkrivaju kada je otpočela njihova ljubav i kako zamišljaju slatku zajedničku budućnost

Bračni partneri Biljana i Janko Tipsarević koji su se na večnu ljubav zakleli u nedelju 4. jula, u ekskluzivnom intervjuu za Story otkrivaju čari svoje snažne ljubavi i anegdote sa njihove spektakularne ceremonije venčanja. Trenutak kada su se jedno drugom zakleli na večnu ljubav bio je najlepša kruna njihove petogodišnje romanse, koju popularni teniser i voditeljka emisije Vrlo važni, koja se donedavno emitovala na TV B92, neguju romantičnim iznenađenjima, ali i neprestanim izlivima nežnosti. Biljana i Janko ne kriju kako još ne nameravaju da se ostvare u ulozi roditelja želeći da još malo uživaju u neobavezujućoj bujici emocija koja ih nosi kroz zajednički život i sa osmehom na licu objašnjavaju kako im je sopstveno venčanje koje je potrajalo više od dvanaest sati i posle izlazaka u lude provode na razne tačke zemljine kugle najbolji provod na kojem su ikada bili.

Story: Ko je bio zadužen za organizaciju venčanja?

Janko: Biljana je gotovo sve sama uradila uz pomoć glavne organizatorke Suzane sa kojom je odradila fantastičan posao.

Biljana: Osmislila sam svadbu i mesecima sama birala svaki detalj. Po prirodi sam perfekcionista pa sam otišla u krajnost i razmišljala baš o svakoj sitnici. Ali za sve možemo da zahvalimo Suzani Radović i njenoj agenciji Stem koja je našu svadbu pretočila u bajku. Imali smo veliku pomoć naših roditelja. Presrećni smo jer je sve divno izgledalo i bio je to najbolji provod u našem životu.

Story: Zbog čega ste odlučili da zabavu priredite u prigradskom naselju Jakovo?

Janko: Prijatelj Nemanja nam je dao predlog da pogledamo ovo mesto pošto se na istom venčala njegova sestra. Odmah nam se dopalo, tako da oko odabira lokacije nismo razbijali glavu.

Biljana: Htela sam da svadba bude na otvorenom prostoru i čim smo videli prostor znali smo da sve naše ideje možemo da ostvarimo na tom mestu.

Story: Vaša svadbena žurka obilovala je raznovrsnim muzičkim programom. Čija je to bila zamisao?

Janko: Hteli smo da od svega bude pomalo. Imali smo sreću sa muzikom jer su pevač Marko Žujević i njegov bend odradili neverovatan posao, ali naravno i Lepa Brena za koju su sve reči suvišne. Zahvalio bih joj i ovom prilikom, jer većeg lafa od žene nisam video.

Biljana: Hteli smo da se zabavimo uz svaku vrstu muzike, tako da smo u startu imali gudački kvartet sa klasičnom muzikom, potom Marka Žujevića koji je fenomenalan pevač i zabavljač, pevačicu Ivanu, Lepu Brenu koja je učinila da naša svadba bude nezaboravna i atmosferu dovela do usijanja. Bila sam presrećna kada je pevala hitove koje sam volela kao devojčica. Brena ima veliko srce i dušu i predivna je osoba. Imali smo i trubače, a DJ Marko je nastupio kada su svi iza ponoći poskakali u bazen uz haus muziku, dok smo jutro dočekali uz tamburaše.

Story: Kako ste izabrali žutu kao najdominantniju boju?

Janko: Jednostavno smo hteli da to bude neka letnja jarka boja.

Biljana: Najpre sam želela da imam crne detalje na svadbi, jer to daje dozu elegancije i svečanosti, a žuta boja se po mom mišljenju savršeno uklapa uz nju. Ipak, dominirale su žuta i bela boja, sa tek po nekim crnim detaljima, kao što su crna čipka i perje. Kombinovali smo žute ruže sa belim amarilisima i orhideje sa crnim peruškama i kristalima.

Story: Da li ste pravili momačko i devojačko veče?

Janko: U društvu svojih najbližih drugara, ali ništa spektakularno.

Biljana: Pošto smo se vratili dva dana pred svadbu iz Londona, nisam stigla da pravim devojačko veče jer sam htela da budem odmorna za svadbu. Muškarci se brže oporave od noćnog provoda. (Smeh)

Story: Janko, gde ste odabrali odelo za svadbu?

Janko: Pitajte Biljanu, ona me je obukla.

Biljana: Kada sam ga videla u odelu ponovo sam se zaljubila u njega, jer sam navikla da ga stalno gledam u sportskom izdanju, te je ovo bilo pravo osveženje za moje oči. Nisam htela da nosi crno i belo odelo, jer je isuviše klasično, pa sam ga zamislila u sivom, pošto mu ta boja lepo stoji i brzo smo našli savršenu odeću za njega.

Story: Na koji način ste birali burme?

Janko: Biljana ih je birala, a ja sam samo tražio da moja bude što jednostavnija.

Biljana: Burme smo naručili u jednoj juvelirnici u Valensiji, gde su specijalno napravljene po našim željama. Moja je stigla veče pred svadbu, a iz iz Španije ju je doneo Jankov fizioterapeut Mark. Iskreno strepeli smo da vulkan ne proradi pa da otkažu letove. (Smeh)

Story: Janko, hoćete li ubuduće nositi venčani prsten?

Janko: Da, ali zbog prirode posla koje se bavim i dvoručnog bekenda, odlučio sam da je nosim na lančiću oko vrata.

Story: Biljana, šta je prevagnulo da prihvatite Jankovo prezime?

Biljana: Janko uopšte nije tipičan Balkanac, vrlo je fleksibilan i popustljiv prema meni, ali izgleda da je tu crtu prikrivao do poslednjeg trenutka. Doveo me pred svršen čin i rekao mi: Znaš da se uvek oko svega dogovaramo, ali ovoga puta ja ti kažem da nema diskusije i da ti naređujem da uzmeš moje prezime. Sve bi bilo super da meni podsvest nije proradila po zaključenju braka i kada smo se upisivali u knjigu venčanih, mahinalno sam se potpisala devojačkim prezimenom. U tom trenutku to niko nije primetio, pa me je sledeći dan matičarka zvala zaprepašćena, ali smo ispravili tu zaista slučajnu grešku. Tako da se sada navikavam da se potpisujem sa Tipsarević.

Story: Biljana, kako ste se osećali kada ste se u venčanici videli u ogledalu?

Biljana: Čudno. Nikada nisam maštala o venčanici, štaviše kada sam krenula u potragu za njom, planirala sam da uzmem jednostavnu belu haljinu. Na nagovor mame i sestara probala sam raskošnu venčanicu i više nisam htela da je skinem.

Story: Janko, šta ste pomislili kada ste videli svoju voljenu u venčanici?

Janko: Iskreno, u trenutku kada ju je njen otac Aleksandar dovodio do mene, nisam smeo da je gledam, jer bih se rasplakao kao kiša.

Story: Planirate li crkveno venčanje?

Janko: Ne.

Story: Mislite li da će se nešto promeniti jer više niste u vezi nego u braku?

Janko: Sjajno mi je to, mnogo mi se sviđa što sada mogu da je oslovljavam sa ženo moja.

Story: Gde ćete i kada ići na medeni mesec?

Janko: Krajem godine najverovatnije ponovo na Maldive.

Story: Razmišljate li o potomstvu?

Janko: Još ne.

Biljana: Nije lako roditeljima koji su iz teniskog sveta zbog stalnih putovanja. Često pričamo o tome, ali ne planiramo decu još nekoliko godina. Istina, Mina i Nenad Zimonjić su divan primer i kad god vidimo njihove blizance oduševimo se, a Janko bi se sa njima igrao do besvesti.

Story: Umete li često da jedno drugom kažete volim te i koliko vam te reči znače?

Janko: Ponekad i previše to izgovaram, ali ljubav se dokazuje delima i postupcima, a ne rečima.

Biljana: Iako je pokojni pesnik Duško Radović govorio: Reči ne treba trošiti, a nas dvoje smo tu veliki rasipnici. Ipak, dela imaju najveću vrednost.

Story: Gde ćete nastaviti da živite?

Janko: Za sada u Beogradu.

Story: Janko, koliko vam znači kada vas Biljana prati na turnirima širom sveta?

Biljana: Mnogo, njena podrška mi u u svakom pogledu daje mir na terenu i sreću van njega.

Story: Da li vam je teško palo to što ste odmah posle venčanja morali da se razdvojite, budući da je Janko otputovao na Dejvis kup u Split?

Janko: Da. Želeo sam da to bude drugačije, ali zbog učešća Srbije na Dejvis kupu, morao sam već sledećeg dana ujutru u 10.30 časova da napustim naš apartman.

Story: Kako je izgledao vaš prvi susret?

Janko: Bilo je veoma duhovito. Biljana je radila za novosadsku televiziju Delta i došla je u dvoranu Spens u Novom Sadu kako bi uzela izjave od nekih reprezentativaca, između ostalog i mene. Desila se smešna situacija kada me je pitala: Koja je poslednja knjiga koju si pročitao, a meni je stao mozak i jednostavno sam prećutao pitanje. Ona je kao dobra devojka kasnije to tako izmontirala da se u potpunosti vidi moje ćutanje i tada sam znao da ću se oženiti njome. Šalim se. (Smeh)

Biljana: Sećam se da me je to toliko nasmejalo. Pošto se hvalio da mnogo čita, kada sam ga pitala koja je poslednja knjigu koju je pročitao on je ćutao bez preterivanja dva minuta i nije mogao da se seti. Ja sam ga namerno pustila, jer mi je bio simpatičan, pa me je zabavljalo da ga držim malo na mukama. Veoma se smotao i totalno izgubio dok je razgovarao sa mnom. Bio je sladak i drag pri tom upoznavanju.

Story: Šta vas je navelo da pomislite kako ste idealni jedno za drugo?

Janko: Ne postoji samo jedna stvar. Niz njenih postupaka naveo me je da je zavolim, a kasnije i donesem odluku da želim kraj nje da budem do kraja svog života.

Biljana: Mnogo toga, a kada bih krenula da nabrajam zauzela bih i oglasne prostore. (Smeh)

Story: Koje osobine su vas posebno oduševile kod onog drugog?

Janko: Jednostavno sve.

Biljana: Kod njega volim to što me stalno zasmejava, iako on nekada ne voli da to čuje. Ali to je jedna od njegovih najbitnijih osobina jer mi se čini da mi osmeh nikada ne silazi sa lica.

Story: Kada ste otpočeli vezu?

Janko: Ne znam tačno, ali mislim da je najpribližnije negde sredinom februara 2006. godine.

Biljana: Ovo je najteže pitanje koje ste mogli da nam postavite jer ni sami ne znamo od kada da računamo našu vezu. S obzirom na prirodu posla kojom se bavi, u početku smo se retko viđali i naša komunikacija se uglavnom svodila na razgovor putem MSN i Skaypa. Dugo vremena mu je trebalo da me ubedi da možemo da budemo zajedno uprkos kilometarskoj i vremenskoj udaljenosti.

Story: Po čemu je vaša romansa drugačija u odnosu na one prethodne u kojima ste bili?

Janko: Toliko smo dugo zajedno da sam zaboravio osobine drugih žena.

Biljana: Definitivno zato što je potpuno prirodan, nesebičan, neopterećen i veoma duhovit.

Story: Jeste li ljubomorni?

Janko: Ljubomora je prisutna, ali verujte nikada se za ove četiri i po godine nismo posvađali zbog toga.

Biljana: Prirodno je da gde postoji ljubav postoji i ljubomora, ali je bitno da je ona u granici normale, da ne sputava i ne oterećuje drugu polovinu. Ako je pomalo prisutna, to je zdravo osećanje.

Story: Da li svaki problem rešavate razgovorom ili umete i da se naljutite jedno na drugo?

Janko: Biljana je ta koja odmah želi da reši problem, a ja se ponekad ljutim bez potrebe. To je jedna od njenih najboljih osobina i mnogo je volim zbog toga.

Biljana: Nemam energije i vremena da se svađam i kod mene je sve crno ili belo.

Story: Ko se prvi povuče kada dođe do nekog nesporazuma?

Janko: Ja, jer ne želim da gubim vreme sa svojom suprugom oko kojekakvih gluposti.

Biljana: Izjednačeni smo.

Story: Umete li jedno drugom da priređujete iznenađenja?

Janko: Umemo, ali sam više praktičan tip.

Biljana: Obožavam da mu priređujem iznenađenja.

Story: Kako ste odlučili da 14. novembra prošle godine zaprosite Biljanu na Maldivima?
Janko: Posle nekog vremena znao sam da je ona žena mog života i jednostavno su mi se zalazak sunca, crveno nebo i šetnja na plaži učinili kao najbolje moguće mesto na svetu za takav čin.

Story: Kako ste se osećali kada vas je Janko zaprosio?

Biljana: Taj trenutak bio je najromantičniji u mom životu jer je Janko sve osmislio kao iz bajke i učinio da se osetim kao princeza. Bilo je savršeno.

Story: Jeste li se dvoumili oko toga da li će Biljana izgovoriti da?

Janko: Postojalo je malo nervoze, ali ne zbog toga što sam mislio da će me odbiti.

Story: Kako ste birali verenički prsten i da li vam je neko sugerisao kakav da kupite?

Janko: Oko odabira nije bilo dileme, mada mi je brat Veljko pomogao da nađem to što sam tražio.

Story: Koliko dobro poznajete jedno drugo?

Janko: Isuviše.

Biljana: Neverovatno se dobro poznajemo, često se šalimo kako nema potrebe da pričamo jer je dovoljno samo da se pogledamo i znamo šta ovaj drugi misli. Vrlo smo slični, a nekada je to zastrašujuće.

Moni Marković
Attached Images
File Type: jpg Sem título.jpg (24.6 KB, 14 views)

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." Albert Einstein

Old 07-18-2010, 07:20 PM   #230
country flag ju_lopes
Registered User

ju_lopes's Avatar

Ekskluzivno: Biljana Šešević i Janko Tipsarević: Svi detalji venčanja godine

Popodne 4. jula kada su se voditeljka Biljana Šešević i teniser Janko Tipsarević obećali jedno drugom na večnu ljubav bilo je ispunjeno mirisima latica nekoliko hiljada ruža koje su ukrašavale Klub S u Jakovu

Ceremonija venčanja kojim je krunisana gotovo pet godina duga romansa televizijske voditeljke Biljane Šešević i slavnog tenisera Janka Tipsarevića zauvek će ostati urezana u pamćenje njihovih zvanica, ali će ostaviti i neizbrisiv trag u srcima poznatih mladenaca koji su se tog dana jedno drugom obećali na večnu vernost. Spektakularna zabava organizovana je u popodnevnim časovima 4. jula u, za ovu priliku, posebno dekorisanom Klubu S u Jakovu. U luksuzno uređen prostor oplemenjen sa preko deset hiljada žutih i belih ruža, orhideja, amarilisa, ukrašen Swarovski kristalima, svilom, crnom čipkom i perjem, najvažnije zvanice počele su da pristižu od sedamnaest časova. Među prvima došli su glumica Danica Maksimović i njen suprug Tode Lolić, supružnici Jelena i Goran Bunjevčević, Dijana i Srđan Đoković, Lepa Brena i Slobodan - Boba Živojinović, teniser Rajner Šutner, potom Viktor Troicki sa lepšom polovinom Sunčicom Travicom, Mina i Nenad Zimonjić, Novak Đoković i njegova izabranica Jelena Ristić...

Na samom ulazu dvesta šezdeset najbližih prijatelja i rodbine ostalo je bez daha kada su ugledali glamuroznu scenografiju u čijoj postavci je, po uputstvima agencije Stem i organizatorke Suzane Radović, učestvovalo preko sto ljudi. Unutar nje, prisutni su u pratnji gudačkog kvarteta Alektik prvo posluženi pićem dobrodošlice šampanjcem Moet i ukusnim voćem. Sat vremena kasnije, uz prve taktove pesme Because You Loved Me Selin Dion, prelepa mlada koja je blistala u očaravajućoj beloj venčanici japanskog kreatora Enzoanija u pratnji svog voljenog oca Aleksandra Šeševića, odšetala je do impozantne salete gde ju je u srebrenom odelu Gianfranco Ferre čekao budući suprug. Praćena gustom belom prašinom suvog leda, zanosno je koračala do svog voljenog, a zaljubljeni par je tačno u 18 časova izgovorio sudbonosno da pred matičarem. Njihovim zavetima na vernost svedoci su bili najbliži prijatelji, Biljanina kuma Branislava Radman i Jankov kum Darko Mađarovski. Na opštu radost prisutnih, Biljana je otkrila da uzima prezime svog dragog izabranika, a nakon tog važnog trenutka usledilo je pljusak od konfeta koje su ispaljivali topovi postavljeni sa obe strane romantične salete. Međutim, Biljana se po navici u matičnu knjigu venčanih potpisala svojim devojačkim prezimenom, što je narednog dana uvidela matičarka pa je voditeljka morala da ode do opštine i promeni svoj potpis. Razmenjivanje unikatnih burmi, poručenih iz jedne juvelirnice u Valensiji, mladine od belog zlata i dijamanata, a mladoženjine od platine, koje su iz Španije noć uoči venčanja u Beograd doneli njihovi prijatelji, mladencima je izmamilo sočan poljubac ispraćen velikim hitom Armagedon grupe Aerosmit.

Među prvima mladencima su na sklapanju braka čestitali Biljanina sestra Jovana, majka Zdenka i otac Aleksandar, potom Jankov brat Veljko, majka Vesna i otac Pavle. Nekoliko minuta kasnije, a na radost mlađih pripadnica nežnijeg pola, atraktivna voditeljka bacila je bidermajer izrađen od svežih žutih ruža uvezanih bogatom zlatnom trakom, koji je uhvatila Biljanina kuma Branislava Radman. Pošto je prestižni beogradski klupski bend Marka Žujovića, koji bio zadužen za celonoćni dobar provod, odsvirao kraći instrumental, usledila je numera Stand By Me uz koji su Tipsarevići odigrali prvi ples. Inače, spretne korake zaljubljeni su u prethodnom periodu marljivo uvežbavali, a za njih su dobili gromoglasan aplauz i na podijum izmamili gotovo sve druge goste. Kada je ljubavni par prikazao zavidno umeće u igranju, Biljanini i Jankovi roditelji poželeli su na srpskom i engleskom jeziku, zbog brojnih gostiju iz inostranstva, mladencima dug i skladan bračni život, ali su i zahvalili svima koji su došli da njihovu decu podrže u važnoj životnoj odluci.

Tokom kraće pauze na podijumu zvanice su se smestile u dva snežnobela šatora na obodima prelepog bazena. Jedan je bio rezervisan za starije zvanice, dok su ispod drugog bili posluženi mlađi gosti, ali je bio postavljen i mladenački sto. Oba šatora bila su dekorisana detaljima uvezenim iz Italije, a svakog gosta na stolu čekao je mali poklon u beloj, Biljaninoj omiljenoj žutoj boji, ukrašen Swarovski kristalima koji su inače bili rasuti na sve strane. Ukusni meni činili su specijaliteti po meri svih prisutnih, a gotovo da ni jedna zvanica nije odolela kavijaru, kao ni inostranim vinima i šampanjcu. Kada ih je najfinije rajsko piće malo zagrejalo, bend je zasvirao neke od najvećih domaćih hitova uz koje su gosti zaigrali. Vrhunac zabave bio je kada je Novak Đoković u dva navrata zapevao svoju omiljenu pesmu Kafana je moja sudbina, dok mu je podršku pružala devojka Jelena Ristić, veselo igrajući na korak do njega. Ipak, gosti pristigli iz Francuske, Španije, Amerike i Nemačke nisu skrivali oduševljenje kada je na scenu izašao folklorni ansambl Talija, s kojim su svi zajedno odigrali kolo, a u stopu su ih pratili najbolji srpski teniseri. Da euforija bude još veća, dva časa pre ponoći na binu je izašla i jedna od naših najvećih folk zvezda Lepa Brena, koja je održala mini koncert u trajanju od devedeset minuta, tokom kojeg je otpevala čak osamnaest pesama. Svojevrsni muzički spektakl započela je svojim velikim hitom Sanjam, a zatim su se nizale pesme Beli biseru, Uđi slobodno, Janoš, Pazi kome zavidiš, Luda za tobom, Ti si moj greh... a otpevala je i pesmu Podseti me šta to beše ljubav od Olivera Dragojevića, kao i jedan od najvećih hitova grupe Bijelo dugme A i ti me iznevjeri. Kada niko više nije imao ni snage za igranje, a ni pevanje, na čelu s prinčevima belog sporta i njihovim voljenim damama koje su s sve vreme bili na bini, Brena je otpevala Ja nemam drugi dom i završila svoj mali koncert koji je za mladence bio od neprocenjive vrednosti. Upravo tada konobari su doneli tortu visoku dva metra, okruženu vatrenim fontanama, vodenim balonima i ukrašenu Swarovski kristalima, koju je kao i kompletnu ceremoniju osmislila mlada. Najslađi trenutak dočekala je u dugačkoj žutoj D&G haljini. Inače, mada je planirala da obuče kreaciju svoje mlađe sestre Jovane, koja u Italiji studira dizajn, zbog njene zaokupljenosti da svim sestrama izradi unikatne komade sopstvenog brenda Joshe, Biljana je odustala od te ideje. Prvo parče ukusne poslastice pripalo je mladencima, a nakon što su i zvanice pojele tortu, usledio je desetominutni vatromet koji su svi posmatrali bez reči.

Još omamljeni čarobnom igrom svetlosti, boja i neobičnim oblicima na nebu, prisutnima su zasvirali trubači. I taman kada su svi pomislili da nema dalje, posle bloka klasične, zabavne domaće i strane muzike i trubača, usledila je, tačno u ponoć, prava muzička poslastica za mlade. Naime, na binu, iza muzičkog pulta stao je DJ Marko Stefan Brown, a posle nekoliko odličnih numera za ljubitelje elektronike počelo je kupanje u bazenu, uprkos činjenici da su svi nosili svečane toalete. Ipak, ni ovo nije bio kraj. Na svečanost su stigli i tamburaši koji su zajedno sa najizdrživijim gostima pevali do šest časova narednog jutra, a njihov predvodnik bio je glumac Sergej Trifunović koji je sa Brača na veselje doputovao posle ponoći.

Jedna od najveselijih svadbi na javnoj sceni, osim što je po bogatom programu predstavljala pravi spektakl za prisutne, ima još jednu neobičnost, a to je činjenica da je mladoženja istog tog dana zajedno s svojim saigračima iz reprezentacije Srbije u 15 časova otputovao za Split gde se igrao Dejvis kup. Uprkos razdvojenosti odmah na početku braka, mladenci neće ostati uskraćeni za medeni mesec, već će nakon svih Jankovih profesionalnih obaveza u novembru otputovati na Maldive, gde će uživati u svojoj beskrajnoj ljubavi.

Moni Marković

Old 07-21-2010, 12:01 PM   #231
country flag ju_lopes
Registered User

ju_lopes's Avatar

http://twitter.com/TipsarevicJanko Janko has a twitter account now

Old 07-28-2010, 09:09 PM   #232
country flag ju_lopes
Registered User

ju_lopes's Avatar

LaRosa's Sweet Spot: July 28, 20107/28/2010 5:00:00 PM

When you get an opportunity to hitch a ride in a player car, you take it. When it's with No. 46 Janko Tipsarevic, in town for the Farmers Classic, you force your way in with a crowbar. The Serb with the tats and the sunglasses - who had the nerve to scalp Andy Roddick at Wimbledon in '08 and push Roger Federer to an extended fifth set at the '08 Aussie - is, in a word, a livewire. Janko took time out of his busy twittering – his latest addiction, and ours - to answer some brainless questions. It is L.A. after all.

Janko, before I hopped in here I asked people on twitter where they think you might be taking me. Each and every one said Cheesecake Factory. You're obsessed. So am I. Let's go.

You know what, I really would go. I would probably go and destroy myself eating so much, because I really have no self control. Everything in life I do 100% or I don't do it at all. But since I'm having an important doubles match tonight, I can't. Mardy Fish [the original first night match] pulled out, so [tournament organizers] wanted the home favorites, Blake and Querrey, to be the prime match of the night.

So it's Mardy's fault we're not going to Cheesecake Factory. I'll have to have words with him.

Please.

You're new to twitter but you're already following the Tennis Player Twitter 10 Commandments (http://admin.tennischannel.com/news/...px?newsid=7826) like a pro. Were you born to tweet?

Before I did it, I got advice. 'Don't write stuff just to write it', you know? If you have something interesting to say, put it out there even if you don't tweet for a week. But I see a lot of tweets just like, "I'm having breakfast and the omelette is great." Who cares man? If something interesting happens, I'm gonna post it out there, but if it's not interesting I'm not going to say anything.

Like if you just happen to be lying around with a pirate's eye patch on your eye, then up it goes.

[Smiles.] You know what, I did this in practice. Sometimes I tend to move my head too much when I hit my groundstrokes. My coach was thinking, if I only have one eye, I cannot really move my head that much, I have to keep my opposite eye on the ball. I think it did help. I looked really silly, I was missing balls like for first 15, 20 minutes but then after that was okay.

Do you think this is going to be adopted by the entire ATP? Players are going to be practicing with eye patches?

No, I did this only a couple times. It was an interesting thing we tried. I definitely don't see pirate tennis players anytime soon.

So eye patches are tweet-worthy. Or if someone, say, passes gas on your airplane...

That was actually true. I was sitting in the back seat, I was completely trapped. I think my wife faded. It was a nightmare.

How is it you're a successful world traveling
tennis player and you're in the back seat of an airplane? Aren't you supposed to be, like, next to the pilot?

Since I lost my doubles match Friday late in the afternoon, the only option to fly [direct] was the next morning. We took whatever was available.

Suddenly making a few layovers wasn't looking so bad.

You know what, the same thing could happen in business class. I don't think people in business class fart less than in economy.

This seems like as good a time as any to ask you about a certain animated TV show that, word on the street is, you're a big fan of. Family Guy.

Yes! Huge. Huge.

Who's your favorite character?

Definitely Peter. At the beginning it was obviously Stewie. Everybody likes the Hitler baby who wants to destroy the world and everything. But Peter just gets dumber and dumber. I actually have a bunch of shirts [from the show]. My favorite is when Peter is lifting his shirt and it says No Fat Chicks. I have nothing against fat chicks, [but] that's my favorite shirt for sure.

You're also a bartender at heart. You tweeted that your favorite drink is something called Liquid Cocaine. Explain this to me and anyone at home reading this who might now be scared of you.

I'm not a huge fan of alcohol. I don't like to drink that much. But I like when I have this nice dizzy feeling where the music hits me and I'm just flying and feeling very well. I know [Liquid Cocaine] sounds really hard, but it's tequila, absinthe and vodka. Only white liquors.

[Note: Janko looks like a mad scientist as he proceeds to go into epic detail about how this cocktail is made, but let's just say it involves fire, inhaling through a straw but no actual illegal substances. Let's also say it's so brain-busting that I don't think I could make it at gunpoint.]

I don't know if this kind of drinks is served around the world, but I'm drinking it in a place called Mr. Stefan Braun, the best nightclub in Belgrade and the only place I can party the way I want to party.

Okay, tell me about your lovely wife Biljana Šešević. You got married July 4th. How did you meet?

She was working for a TV station. There was a Davis Cup 5 or 6 years ago against Zimbabwe in Serbia. She interviewed me and I remember it was just horrible. I was talking about myself and whatever and at one point she asked me, we hear you read a lot of books. Can you tell me what was the last book you read? I said 'Yeah, the last book I read was…' And I just looked at the camera, I swear to you, for like 20 seconds. Like we say in Serbia, like a sheep looking at a door.

Looking at a door?

Yeah, we say that. I don't know why we say it but it's an old…

Sheep look at doors in Serbia.

Yeah. (laughs) Up until that point, I thought I had control over the interview, being funny and everything, and then I was just completely blocked. And she was really mean, I remember. She was just letting me suffer. She could've said 'Ah, it's not important,' and just continued the interview, but she was wanting to make me feel stupid. [Afterward] I came up with a very lame [pick-up] line, something like 'Can I get your number so I can call and ask when the interview's going to be on?' She said, 'you know what, why don't you give me your number and I'll text you.' And she did. I chased her, and five years later I got her.

What made you chase her, was it love at first sight and that made you freeze up on live television or was it that she was mean to you and you thought, I could like that?

I know that there are guys in this world who like to be, again in Serbia we say 'pulled by the nose…'

That kind of translates, I get that one. Sheep at doors I'm not sure but that one I get.

I swear to you, "like sheeps look at colored doors," I don't know why. It's the most stupidest saying ever, but people say it, at least in Serbia. But you know what, I don't believe in love at first sight. Obviously I fell for the looks at the beginning but I never thought anything serious could happen in these ten minutes that we spoke. I don't believe in these couples who like break up all the time and then get back together. I don't like this drama relationships, and I'm not the kind of guy that if a girl is mean to me that turns me on.

I saw the pictures of your wedding on the ATP site. It looked amazing. The entire Serbian Davis Cup team was there. Now, the question everyone wants to know: your buddy Novak Djokovic is rolling in millions. What did he get you as a wedding present? Was it like millionaire good?

He gave me an unbelievable nice picture.

A picture?

A painting.

Oh that's better. I could give you a picture, but a painting is different.

My apartment is completely minimalistic. Black and white everything with a little bit of red details, like red vase or red carpet or red [clock] on the wall. So it had to be specific. [The painting] is huge.

Did you get a chance to go on a honeymoon?

No. The next day I had to wake up at 9. Go the airport at 10, catch a flight at 11 to Split for Davis Cup.

Your Davis Cup teammates are your best friends on tour, but your other good friends are on the Croatian Davis Cup team, who you played that week. It's obviously a very political situation when you two get together and play. How did that go down? How did you feel there?

To be honest, I was expecting the crowd to be much worse. This is the first time that we play as an independent country in tennis against them and you expect that something bad is going to happen and you come prepared. But apart from few whistles from the crowd or whatever, which is more or less a normal Davis Cup behavior, nothing really bad happened. I think we were over-guarded. We had the police, the bodyguards, the military, everything. It was like Obama came to speak, not the Serbian Davis Cup team. Even when the people started whistling, I remember I think Ivan took the microphone and said come on, stop it, don't do it, they're our friends.

--

We arrive at Janko's hotel, where he has to prep for his doubles match. As the player car whisks me back to the tournament site, I'm left with two impressions: one, that Janko's not your polished player with bland canned answers to questions or an unwillingness to be bothered to think. He's happy to joke, but just as happy to go deeper. Actually engage. The other impression comes from our kindly fortysomething driver, who, with Janko safely out of the car, confides in me that she "could get with that."

My interview with Janko continues…over twitter. Follow him at twitter.com/TipsarevicJanko.

Old 10-05-2011, 11:17 AM   #233
country flag Jelena_78
Registered User

Jelena_78's Avatar

Jelena_78 has a reputation beyond reputeJelena_78 has a reputation beyond reputeJelena_78 has a reputation beyond reputeJelena_78 has a reputation beyond reputeJelena_78 has a reputation beyond reputeJelena_78 has a reputation beyond reputeJelena_78 has a reputation beyond reputeJelena_78 has a reputation beyond reputeJelena_78 has a reputation beyond reputeJelena_78 has a reputation beyond reputeJelena_78 has a reputation beyond repute

Peter Bodo's Tennis World

http://blogs.tennis.com/tennisworld/2011/10/janklo.html

Janko Tipsarević

Novak Đoković | Roger Federer | Marcos Baghdatis | Mikhail Youzhny | Andy Murray | Grigor Dimitrov | Juan Martin Del Potro | Dušan Lajović

Jelena_78 is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old 10-05-2011, 02:44 PM   #234
country flag SatineSalvatore
Registered User

SatineSalvatore's Avatar

SatineSalvatore has a reputation beyond reputeSatineSalvatore has a reputation beyond reputeSatineSalvatore has a reputation beyond reputeSatineSalvatore has a reputation beyond reputeSatineSalvatore has a reputation beyond reputeSatineSalvatore has a reputation beyond reputeSatineSalvatore has a reputation beyond reputeSatineSalvatore has a reputation beyond reputeSatineSalvatore has a reputation beyond reputeSatineSalvatore has a reputation beyond reputeSatineSalvatore has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Jelena_78 View Post
I love that article! it's amazing how Janko has changed his approach and how Nole's success has inspired him

In other news, he is sick check his last tweet : Sad:

Tyrion Lannister

Janko Tipsarevic / SRBIJA

TRUEbie. LOSTie. Oasis. Guns N' Roses. FC Barcelona. rest is optional

http://tuc-tuc-jankela.tumblr.com
SatineSalvatore is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old 10-16-2011, 02:16 PM   #235
country flag Sleepwalker64
Registered User

Sleepwalker64's Avatar

Sleepwalker64 has a reputation beyond reputeSleepwalker64 has a reputation beyond reputeSleepwalker64 has a reputation beyond reputeSleepwalker64 has a reputation beyond reputeSleepwalker64 has a reputation beyond reputeSleepwalker64 has a reputation beyond reputeSleepwalker64 has a reputation beyond reputeSleepwalker64 has a reputation beyond reputeSleepwalker64 has a reputation beyond reputeSleepwalker64 has a reputation beyond reputeSleepwalker64 has a reputation beyond repute

http://eurosport.yahoo.com/tennis/tr.../article/4733/

Speak softly and carry a big stick !

사샤
Sleepwalker64 is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old 03-31-2012, 05:39 PM   #236
country flag Igorche
Registered User

Igorche's Avatar

Igorche has a reputation beyond reputeIgorche has a reputation beyond reputeIgorche has a reputation beyond reputeIgorche has a reputation beyond reputeIgorche has a reputation beyond reputeIgorche has a reputation beyond reputeIgorche has a reputation beyond reputeIgorche has a reputation beyond reputeIgorche has a reputation beyond reputeIgorche has a reputation beyond reputeIgorche has a reputation beyond repute

FUN INTERVIEW WITH JANKO TIPSAREVIC

If you could switch places with anyone and live their life for one day, who would it be and why?

I would like to change place with either Mr. Obama or Mr. Putin, one of the two leaders of the world. I feel like those two nations are kind of leading the world and I would like to see how do they deal with the pressure and sorts of stuff that is thrown to their faces everyday in their work.

How would you describe yourself in 3 words?

Honest, Sarcastic, and (then he asks his agent what the 3rd thing would be and she says...) Big Sense of Humor.

What is the first thing you would buy if you won a 250 million dollar lottery?

I would probably look for a house of my dreams.

Where would that be?

Either in Belgrade or Miami.

If you were stranded on an island and you could only bring one thing, and then one player with you that would help you get off the island, who and what would you bring?

Do I have reception at the island?

No.

Do I have a charger for my cell phone?

Sure, you can have a charger.

But no reception?

Nope.

Hmmm....Ok, well if I need to get off the island, then I guess a small boat. [Laughter] And then I would probably take Rafael Nadal because he is the fittest player and could probably row it well so I would probably pick him. [Laughter]

TITLES
Singles: 2012: CH Este Futures
Doubles: 2012: CH Marrakesh (w/Tristanslav), CH* Szczecin (w/juakos17) 2013: CH Charlottesville, CH Champaign (w/1987518LPF)
Igorche is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old 03-31-2012, 07:35 PM   #237
Registered User

SatineSalvatore's Avatar

SatineSalvatore has a reputation beyond reputeSatineSalvatore has a reputation beyond reputeSatineSalvatore has a reputation beyond reputeSatineSalvatore has a reputation beyond reputeSatineSalvatore has a reputation beyond reputeSatineSalvatore has a reputation beyond reputeSatineSalvatore has a reputation beyond reputeSatineSalvatore has a reputation beyond reputeSatineSalvatore has a reputation beyond reputeSatineSalvatore has a reputation beyond reputeSatineSalvatore has a reputation beyond repute

where's the source? I want to twitt it

Tyrion Lannister

Old 04-01-2012, 10:53 AM   #238
country flag Igorche
Registered User

Igorche's Avatar

Igorche has a reputation beyond reputeIgorche has a reputation beyond reputeIgorche has a reputation beyond reputeIgorche has a reputation beyond reputeIgorche has a reputation beyond reputeIgorche has a reputation beyond reputeIgorche has a reputation beyond reputeIgorche has a reputation beyond reputeIgorche has a reputation beyond reputeIgorche has a reputation beyond reputeIgorche has a reputation beyond repute

http://www.onthegotennis.com/home/fu...ipsarevic.html

TITLES
Doubles: 2012: CH Marrakesh (w/Tristanslav), CH* Szczecin (w/juakos17) 2013: CH Charlottesville, CH Champaign (w/1987518LPF)
Old 04-01-2012, 10:54 AM   #239
country flag Igorche
Registered User

Igorche's Avatar

great last question and response

TITLES
Old 04-01-2012, 04:07 PM   #240
Registered User

SatineSalvatore's Avatar

Quote:
Originally Posted by Igorche View Post
great last question and response
Thanks! yes, great last question and answer, he put a lot of thought in it!

Tyrion Lannister

Reply

Thread Tools

Posting Rules