Stadium
Matches Start At: 4:00 PM
Kevin KIM (USA) vs Robby GINEPRI (USA)
NOT BEFORE 5:30 PM
Mark PHILIPPOUSSIS (AUS) vs Luis HORNA (PER)
NOT BEFORE 7:00 PM
Andy RODDICK (USA) vs Giovanni LAPENTTI (ECU)
followed by
Tim HENMAN (GBR) vs Wesley MOODIE (RSA)
Grandstand
Matches Start At: 4:00 PM
Nicolas LAPENTTI (ECU) vs Arnaud CLEMENT (FRA)
followed by
Gilles MULLER (LUX) vs Davide SANGUINETTI (ITA)
followed by
Kenneth CARLSEN (DEN) or Ivo KARLOVIC (CRO) vs Max MIRNYI (BLR)
followed by
Mark KNOWLES (BAH)/Radek STEPANEK (CZE) vs Luis HORNA (PER)/Nicolas MASSU (CHI)
Court 1
Matches Start At: 4:00 PM
Bobby REYNOLDS (USA) vs Alex CLAYTON (USA)
followed by
Paul GOLDSTEIN (USA)/Scott OUDSEMA (USA) vs Karol BECK (SVK)/Tomas BERDYCH (CZE)
followed by
Jan HERNYCH (CZE) vs Sebastien DE CHAUNAC (FRA)
followed by
women's doubles
Court 2
Matches Start At: 4:00 PM
Gregory CARRAZ (FRA) vs Nathan HEALEY (AUS)
followed by
Brian BAKER (USA) vs Ivo HEUBERGER (SUI)
followed by
Tomas ZIB (CZE) vs Jonas BJORKMAN (SWE) or Jeff MORRISON (USA)
followed by
women's doubles
Women's matches on the other 2 courts...
Matches Start At: 4:00 PM
Kevin KIM (USA) vs Robby GINEPRI (USA)
NOT BEFORE 5:30 PM
Mark PHILIPPOUSSIS (AUS) vs Luis HORNA (PER)
NOT BEFORE 7:00 PM
Andy RODDICK (USA) vs Giovanni LAPENTTI (ECU)
followed by
Tim HENMAN (GBR) vs Wesley MOODIE (RSA)
Grandstand
Matches Start At: 4:00 PM
Nicolas LAPENTTI (ECU) vs Arnaud CLEMENT (FRA)
followed by
Gilles MULLER (LUX) vs Davide SANGUINETTI (ITA)
followed by
Kenneth CARLSEN (DEN) or Ivo KARLOVIC (CRO) vs Max MIRNYI (BLR)
followed by
Mark KNOWLES (BAH)/Radek STEPANEK (CZE) vs Luis HORNA (PER)/Nicolas MASSU (CHI)
Court 1
Matches Start At: 4:00 PM
Bobby REYNOLDS (USA) vs Alex CLAYTON (USA)
followed by
Paul GOLDSTEIN (USA)/Scott OUDSEMA (USA) vs Karol BECK (SVK)/Tomas BERDYCH (CZE)
followed by
Jan HERNYCH (CZE) vs Sebastien DE CHAUNAC (FRA)
followed by
women's doubles
Court 2
Matches Start At: 4:00 PM
Gregory CARRAZ (FRA) vs Nathan HEALEY (AUS)
followed by
Brian BAKER (USA) vs Ivo HEUBERGER (SUI)
followed by
Tomas ZIB (CZE) vs Jonas BJORKMAN (SWE) or Jeff MORRISON (USA)
followed by
women's doubles
Women's matches on the other 2 courts...