MensTennisForums.com - View Single Post - Davis Cup 2006

Thread: Davis Cup 2006
View Single Post

Old 02-15-2006, 03:48 PM   #71
country flag Diana_rom
Registered User

Diana_rom has a reputation beyond reputeDiana_rom has a reputation beyond reputeDiana_rom has a reputation beyond reputeDiana_rom has a reputation beyond reputeDiana_rom has a reputation beyond reputeDiana_rom has a reputation beyond reputeDiana_rom has a reputation beyond reputeDiana_rom has a reputation beyond reputeDiana_rom has a reputation beyond reputeDiana_rom has a reputation beyond reputeDiana_rom has a reputation beyond repute
Default Re: Davis Cup 2006

Din pacate stau in Satu Mare si pana la buc sunt multi tare multi km si nu as avea cum sa ma duc fiindca openul e in toamna si eu sunt la anul a XII-a,plus ca nu as avea unde sa stau.Rudele mele de acolo(ce lucreaza by the way,la externe)nu m-au vazut de un secol. Asa ca,se pare ca o sa mor fara sa iau parte la asa ceva I am so unlucky,I know.
Ok eu nu am vazut partidele de duminica fiindca am o colega de apartament foarte foarte foarte dar de ce naiba au intrerupt transmisia?Nu imi vine sa cred ca Belarus ,echipa care am invins-o noi anu trecut a eliminat Spania,si noi,anu asta....
Am vazut ca Nastase e tare optimist in privinta lui Tecau.Mergea nu e cel care a castigat wimbledonul la juniori?Cati ani are?
Diana_rom is offline View My Blog!   Reply With Quote