MensTennisForums.com - View Single Post - Davis Cup 2006

Thread: Davis Cup 2006
View Single Post

Old 02-13-2006, 07:48 PM   #51
country flag teo_honey
Registered User

teo_honey has a reputation beyond reputeteo_honey has a reputation beyond reputeteo_honey has a reputation beyond reputeteo_honey has a reputation beyond reputeteo_honey has a reputation beyond reputeteo_honey has a reputation beyond reputeteo_honey has a reputation beyond reputeteo_honey has a reputation beyond reputeteo_honey has a reputation beyond reputeteo_honey has a reputation beyond reputeteo_honey has a reputation beyond repute
Default Re: Davis Cup 2006

Asa se numeste urmatorul meci al Romaniei din Cupa Davis. De baraj. Sa ramana in gr. mondiala. Nu-mi zi k nu stiai...

In alta ordine de idei, Blake nu a jucat cu Andrei, ci cu Tecau. K si asa nu mai era nici o sansa, deci era inutil sa joace Andrei. Good training 4 Tecau. 6-1 7-5 pt Blake. N-am vazut meciul, dar setul al doilea pare strans. Primul... nu prea...

Diana, si eu la fel k tine! N-am fost la nici un turneu in viata mea, nici din cele mai nashpa si mai neinsemnate! Si cred k ai dreptate in privinta lui Andrei. N-o sa-l mai vedem, desi a facut atatea pt tenisul din tara asta! E super, mai ales in Cupa Davis! Oare cand se va ridica un nou Pavel?? (
teo_honey is offline View My Blog!   Reply With Quote