MensTennisForums.com - View Single Post - Bulgarian version

View Single Post

Old 03-01-2011, 09:53 AM   #21
country flag Berba
Registered User

Berba's Avatar

Berba has a reputation beyond reputeBerba has a reputation beyond reputeBerba has a reputation beyond reputeBerba has a reputation beyond reputeBerba has a reputation beyond reputeBerba has a reputation beyond reputeBerba has a reputation beyond reputeBerba has a reputation beyond reputeBerba has a reputation beyond reputeBerba has a reputation beyond reputeBerba has a reputation beyond repute
Default Re: Bulgarian version

ще ми бъде интересно след години да видя какво сме писали и прогнозирали по форумите. сега, обаче, имам едно метафизично обяснение за настоящите загуби, а и за загубите в следващите 1-2 години. господ нарочно праща тежки изпитания, за да кали характера на нашето момче. затова и той все играе добре, и все пада на косъм срещу силните (говоря за мачовете с цонга и турсунов; срещу гаске просто се срина психически и не можа да покаже нищо от играта си). всички знаем, че на гришака не му липсва самочувствие. ако господ му отдаде заслуженото веднага и почне да бие и да прави фурори, това би било пагубно за него; ще стигне някой финал на ГШ и дотам. толкова погубени таланти сме виждали през годините. но понеже господ обича гришо, той му праща тези изпитания, за да не се отпуска нашия левент и да работи истински. според мен в близките 2 години гришака го чакат много здрави тупалки по АТПтата и то все първи кръг. и за да не отчае съвсем момчето, от време на време (но не много често), господ ще му дарява сладки победи над големи имена. и така около 2 години, но после ....

който не вярва, нека погледне на горното от смешната му страна, но да знае, че и в най-голямата глупост може да има трохица истина. а на вярата колко и трябва?

GRISHO is the future

Sorry, Roger!
Berba is offline View My Blog!   Reply With Quote