MensTennisForums.com

MensTennisForums.com (http://www.menstennisforums.com/index.php)
-   Romania Tennis Chat (http://www.menstennisforums.com/forumdisplay.php?f=435)
-   -   tennis cafe` (http://www.menstennisforums.com/showthread.php?t=69274)

coup3z 02-13-2006 06:28 PM

tennis cafe`

am vazut ca sunt destui romani pe forumu asta si as vrea sa va intreb, daca vreti sa postati pe forumul sitului(de la semnatura mea) impresiile voastre despre turneul la zi, pick-uri, ... ! ms. :worship:

Mara_M 02-13-2006 08:30 PM

Re: tennis cafe`

o cafeluta ceva?

scythe19pro 02-13-2006 08:40 PM

:lol:

Mara_M 02-13-2006 08:46 PM

prefer o cola:angel:

scythe19pro 02-13-2006 08:49 PM

mda, cola e mai buna. Eu nu beau cafea :angel:

Mara_M 02-13-2006 09:03 PM

nici eu:angel:
d c postu lui vio imi apare gol:confused:?

scythe19pro 02-13-2006 09:07 PM

Quote:

Originally Posted by viorela_pax
Too bad :smoke:

these things will kill you :p

scythe19pro 02-13-2006 09:10 PM

Quote:

Originally Posted by Mara_M
nici eu:angel:
d c postu lui vio imi apare gol:confused:?

nu stiu. Mie mi se intampla asa la WTAW. Mi-am facut cont acolo (sa nu ma auda Ileana ca ma omoara :p ) si nu pot vedea smile-urile. Ma gandesc ca e din cauza ca nu mi-au activat astia contul :rolleyes:, dar nu pricep de ce nu poti vedea tu :confused:

Mara_M 02-13-2006 09:15 PM

Quote:

Originally Posted by scythe19pro
nu stiu. Mie mi se intampla asa la WTAW. Mi-am facut cont acolo (sa nu ma auda Ileana ca ma omoara :p ) si nu pot vedea smile-urile. Ma gandesc ca e din cauza ca nu mi-au activat astia contul :rolleyes:, dar nu pricep de ce nu poti vedea tu :confused:

dk nu ti l-ar fi activat nu puteai posta!
eu mi-am facut cont pe wta in august si tot nu m-au instiintat de activare:rolleyes:!

scythe19pro 02-13-2006 09:19 PM

Quote:

dk nu ti l-ar fi activat nu puteai posta!
eu mi-am facut cont pe wta in august si tot nu m-au instiintat de activare:rolleyes:!

nu, nu. Nu pot posta inca. Dar nu vad smile-urile postate de altii. Unele posturi imi apar goale. Si nici av-urile nu imi apar. Tu poti vedea?

PS: Nu este dorinta mea cea mai mare acu sa pot posta pe wtaw :p Oricum nu cunosc pe nimeni acolo. :p

Mara_M 02-13-2006 09:44 PM

nici eu...da mi s-a intamplat cu fsworld...da vedeam smileuri (don't rem abt the avvies)!acu am voie sa postez si n-am timp (:smash:mtf)

scythe19pro 02-13-2006 09:52 PM

Quote:

acu am voie sa postez si n-am timp(:smash:mtf)

addicted huh? :lol: Si eu :p Culmea, cand am descoperit pt. prima data site-ul nu mi-a placut mai deloc si am vrut sa nu mai dau p-aici. Dar acum sunt dependenta de mtf :o

scythe19pro 02-13-2006 09:55 PM

Quote:

Ileana, Dana si-a facut cont pe WTAW!!!!

:secret:dar ce are-npotriva??:scratch:

nu-i place wta-ul deloc. Iti inchipui cat as scadea in ochii ei daca ar afla? :p

scythe19pro 02-13-2006 10:07 PM

Quote:

mi-aduc aminte ca si ea s-a inregistrat p-acolo

:speakles::speakles::speakles:

Mara_M 02-13-2006 10:12 PM

Quote:

Originally Posted by scythe19pro
addicted huh? :lol: Si eu :p Culmea, cand am descoperit pt. prima data site-ul nu mi-a placut mai deloc si am vrut sa nu mai dau p-aici. Dar acum sunt dependenta de mtf :o

cand am intrat priam oara abia am nimerit romanai chat..iar in august knd am inceputs a postez 2 zile am stat cu searchu k nu gaseam graiu:angel:!dupa l-em pus in favorites k era mai easy!

All times are GMT. The time now is 12:13 PM.