MensTennisForums.com

MensTennisForums.com (http://www.menstennisforums.com/index.php)
-   Juniors (http://www.menstennisforums.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   USTA International Spring Chmps | USA |G1 | 01 April 13 | Winner: Stefan KOZLOV (USA) (http://www.menstennisforums.com/showthread.php?t=248690)

SapELee 03-30-2013 07:24 PM

USTA International Spring Chmps | USA |G1 | 01 April 13 | Winner: Stefan KOZLOV (USA)
 
Tournament: USTA International Spring Championships
Host Country: USA
Grade: Grade 1
Surface: Hard - Outdoor
Date: 01 April - 07 April 2013
ITF Tournament Page: http://beta.itftennis.com/juniors/to...tid=1100028049
Official Tournament Website: www.usta.com/ISC

Entry List (Modified 27 Mar 2013)
1 Noah RUBIN (USA) 16 1
2 Spencer PAPA (USA) 20 1
3 Mackenzie MCDONALD (USA) 30 1
4 Luca CORINTELI (USA) 36 1
5 Naoki NAKAGAWA (JPN) 47 1
6 Martin REDLICKI (USA) 56 1
7 Lucas GOMEZ (MEX) 60 1
8 Stefan KOZLOV (USA) 65 1
9 Tommy MYLNIKOV (CAN) 66 1
10 Daniel KERZNERMAN (USA) 86 1
11 Luis VALERO (COL) 103 22 1
12 Michael MMOH (USA) 106 1
13 Francis TIAFOE (USA) 109 1
14 Alexander ZVEREV (GER) 110 191 1
15 Juan Sebastian MARINO (COL) 111 26 1
16 Jordi ARCONADA (ARG) 130 1
17 Farzin Danny AMIRI (USA) 142 1
18 Justin BUTSCH (USA) 145 1
19 Adrian ORTIZ (MEX) 150 7 1
20 Dennis USPENSKY (USA) 166 44 1
21 A.J. CATANZARITI (USA) 172 1
22 Andres ALFONZO PAREDES (VEN) 174 1
23 Deiton BAUGHMAN (USA) 178 1
24 William BUSHAMUKA (COD) 193 1
25 Henrik WIERSHOLM (USA) 196 1
26 Diego Omar NUNEZ FELIX (MEX) 212 6 1
27 Toshiki MATSUYA (JPN) 214 76 1
28 Carter LIN (USA) 223 1
29 Gerardo LOPEZ VILLASENOR (MEX) 233 1
30 Thomas FANCUTT (AUS) 237 1
31 Luke Jacob GAMBLE (USA) 255 1
32 Arkadijs SLOBODKINS (LAT) 258 1 1
33 Javier RESTREPO (USA) 268 1
34 Hei Yin Andrew LI (HKG) 269 1
35 Shane MONROE (USA) 273 1
36 Tommy PAUL (USA) 291 1
37 Dylan NUNEZ (USA) 300 1
38 Logan SMITH (USA) 313 1
39 Jose Pablo GIL (CRC) 325 1
40 JC ARAGONE (USA) 349 1
41 Milen IANAKIEV (GER) 351 1
42 Alex RYBAKOV (USA) 356 1
43 Nicholas C. CRYSTAL (USA) 359 1
44 Grant SOLOMON (USA) 369 1
45 Ciro RICCARDI (USA) 376 1
46 Nathan PONWITH (USA) 391 3 1
47 Santiago CEVALLOS (MEX) 406 1
48 Sameer KUMAR (USA) 1 1 16E

SapELee 03-30-2013 07:26 PM

Qualifying
 
Draw: http://assets.usta.com/assets/1/15/B...g_Singles1.PDF

Code:

Round 1

    Shaquille Montel TAYLOR (BAH) [1]BYE 
    Kevin BONDAR (USA)              6-2 6-2        Adrien AZERA (USA)
    Myles SCHALET (USA)              6-0 6-4        Gabriel RAPOPORT (USA)
    John MEE (USA) [13]              7-5 6-4        Tyler LU (USA)
    Jake STEFANIK (USA) [2]          BYE 
    Dylan BROWN (USA)                6-1 6-0        Kyle MAUTNER (USA)
    Corey KAREN (USA)                6-2 6-4        Nikolas RAMADAN (USA)
    Terrance WHITEHURST (USA)        6-1 6-1        Dylan Alec FOO-KUNE (MRI) [11]
    Yannik JAMES (GRN) [3]          BYE 
    Drew DAWSON (USA)                6-0 6-0        Man Hon KO (HKG)
    Daniel MAESE (USA)              6-4 7-6(4)      Gregory ANDERSON (USA)
    Thomas N. MAYRONNE (USA) [15]    7-5 3-6 6-3    Matthew Douglas NARDELLA (USA)
    Alexandru GOZUN (USA)            6-1 6-1        Santiago SIERRA (MEX) [4]
    Pengxuan JIANG (CHN)            6-2 6-4        Jordan PORTNER (USA)
    Gregory GARCIA (USA)            6-1 6-1        James PONWITH (USA)
    William CHIU (USA)              6-1 7-6(3)      Sunay BHAT (USA) [9]
    Ilya VASILYEV (RUS) [5]          1-6 6-2 6-1    Brandon YEOH (USA)
    justin BYRD (USA)                7-5 6-2        Brandon FUNG (CAN)
    Gui GOMES (USA)                  7-5 6-3        Sterling GALLI (USA)
    Anudeep KODALI (USA) [12]        6-0 6-0        Jason GUTIERREZ (USA)
    Lamar REMY (USA) [6]            0-6 6-1 6-4    Jesse ROSS (USA)
    Anthony LEE (USA)                7-6(2) 6-7(6) 6-2  Jia Cheng ZHU (CHN)
    Steven CHEN (USA)                7-5 7-5        Fabian SCHAEFER (USA)
    nicholai WESTERGAARD (USA) [16]  6-0 6-3        Gabriel CUPINO (USA)
    Stephen L. WATSON (USA)          3-6 6-0 6-4    Kei EZAKA (JPN) [7]
    Terrell WHITEHURST (USA)        6-1 6-1        Antony ROSHDY (EGY)
    Logan STAGGS (USA)              6-0 6-4        Artiom DIMITRIEV (BUL)
    Eduardo NAVA (USA) [10]          6-2 6-3        Jake DE VRIES (USA)
    Andrew WATSON (GBR) [8]          6-3 6-1        Garrett MAK (USA)
    Stefan DOEHLER (USA)            6-1 6-0        Henrique FREITAS SALLES (BRA)
    Darius MACKENZIE (USA)          6-0 6-3        Ryan WONG (USA)
    McClaine ROY (USA) [14]          1-6 7-5 6-1    Karim AREM (USA)

Code:

Round 2

    Kevin BONDAR (USA)          6-3 6-3        Shaquille Montel TAYLOR (BAH) [1]
    John MEE (USA) [13]        6-1 6-3        Myles SCHALET (USA)
    Jake STEFANIK (USA) [2]    6-2 1-6 6-4    Dylan BROWN (USA)
    Terrance WHITEHURST (USA)  6-1 6-2        Corey KAREN (USA)
    Drew DAWSON (USA)          6-3 6-4        Yannik JAMES (GRN) [3]
    Thomas N. MAYRONNE (USA) [15] 6-0 6-3      Daniel MAESE (USA)
    Pengxuan JIANG (CHN)        6-4 6-4        Alexandru GOZUN (USA)
    Gregory GARCIA (USA)        6-4 6-3        William CHIU (USA)
    justin BYRD (USA)          6-7(3) 6-3 4-1 Ret. Ilya VASILYEV (RUS) [5]
    Anudeep KODALI (USA) [12]  6-1 6-3        Gui GOMES (USA)
    Lamar REMY (USA) [6]        6-3 7-5        Anthony LEE (USA)
    Steven CHEN (USA)          5-7 6-3 6-4    nicholai WESTERGAARD (USA) [16]
    Stephen L. WATSON (USA)    6-4 6-4        Terrell WHITEHURST (USA)
    Logan STAGGS (USA)          6-7(3) 6-3 7-5  Eduardo NAVA (USA) [10]
    Stefan DOEHLER (USA)        7-5 3-6 6-2    Andrew WATSON (GBR) [8]
    McClaine ROY (USA) [14]    7-5 6-2        Darius MACKENZIE (USA)

Code:

Round 3

    John MEE (USA) [13]          6-1 6-0        Kevin BONDAR (USA)
    Terrance WHITEHURST (USA)    7-6(6) 6-0    Jake STEFANIK (USA) [2]
    Thomas N. MAYRONNE (USA) [15] 6-3 6-0        Drew DAWSON (USA)
    Gregory GARCIA (USA)          6-1 6-4        Pengxuan JIANG (CHN)
    justin BYRD (USA)            1-6 6-2 6-1    Anudeep KODALI (USA) [12]
    Steven CHEN (USA)            6-2 6-1        Lamar REMY (USA) [6]
    Stephen L. WATSON (USA)      5-7 6-1 7-6(1) Logan STAGGS (USA)
    Stefan DOEHLER (USA)          6-4 4-6 6-1    McClaine ROY (USA) [14]


SapELee 04-01-2013 02:41 AM

Maindraw
 
Draw: http://assets.usta.com/assets/1/15/B..._Main_Draw.pdf

Noah RUBIN (USA) [1] vs Shane MONROE (USA)
Gage BRYMER (USA) (WC) vs Pengxuan JIANG (CHN) (LL)
Dennis USPENSKY (USA) vs JC ARAGONE (USA)
Deiton BAUGHMAN (USA) vs Adrian ORTIZ (MEX) [15]

Michael MMOH (USA) [12] vs Jake STEFANIK (USA) (LL)
Arkadijs SLOBODKINS (LAT) vs Henrik WIERSHOLM (USA)
Ciro RICCARDI (USA) vs John MEE (USA) (Q)
Hei Yin Andrew LI (HKG) vs Martin REDLICKI (USA) [8]

Naoki NAKAGAWA (JPN) [4] vs William GRIFFITH (USA) (WC)
Javier RESTREPO (USA) vs Thomas N. MAYRONNE (USA) (Q)
A.J. CATANZARITI (USA) vs Robbie C. BELLAMY (USA) (WC)
William BUSHAMUKA (COD) vs Farzin Danny AMIRI (USA) [16]

Alexander ZVEREV (GER) [11]
vs McClaine ROY (USA) (LL)
Dylan NUNEZ (USA) vs Santiago CEVALLOS (MEX)
Luke Jacob GAMBLE (USA) vs Andres ALFONZO PAREDES (VEN)
Logan SMITH (USA) vs Luca CORINTELI (USA) [5]

Lucas GOMEZ (MEX) [7]
vs Stephen L. WATSON (USA) (Q)
Grant SOLOMON (USA) vs Nicholas C. CRYSTAL (USA)
Jose Pablo GIL (CRC) vs Terrance WHITEHURST (USA) (Q)
Gregory GARCIA (USA) (Q) vs Daniel KERZNERMAN (USA) [10]

Francis TIAFOE (USA) [14] vs Walker DUNCAN (USA) (WC)
Milen IANAKIEV (GER) vs Tommy PAUL (USA)
Toshiki MATSUYA (JPN) vs Joseph DIGIULIO (USA) (WC)
Justin BUTSCH (USA) vs Mackenzie MCDONALD (USA) [3]

Spencer PAPA (USA) [6] vs Steven CHEN (USA) (Q)
Anudeep KODALI (USA) (LL) vs Diego Omar NUNEZ FELIX (MEX)
Christian LANGMO (USA) (WC) vs Carter LIN (USA)
Nathan PONWITH (USA) vs Tommy MYLNIKOV (CAN) [9]

Jordi ARCONADA (ARG) [13] vs Alex RYBAKOV (USA)
justin BYRD (USA) (Q) vs Sameer KUMAR (USA) (16E)
Gerardo LOPEZ VILLASENOR (MEX) vs Stefan DOEHLER (USA) (Q)
Ernesto ESCOBEDO (USA) (WC) vs Stefan KOZLOV (USA) [2]

SapELee 04-02-2013 10:56 PM

Round 1
 
Noah RUBIN (USA) [1] d. Shane MONROE (USA) 6-2 6-2
Gage BRYMER (USA) (WC) d. Pengxuan JIANG (CHN) (LL) 7-6(7) 7-6(5)
JC ARAGONE (USA) d. Dennis USPENSKY (USA) 6-2 7-5
Deiton BAUGHMAN (USA) d. Adrian ORTIZ (MEX) [15] 6-1 6-2

Jake STEFANIK (USA) (LL) d. Michael MMOH (USA) [12] 6-3 6-2
Henrik WIERSHOLM (USA) d. Arkadijs SLOBODKINS (LAT) 6-2 6-4
Ciro RICCARDI (USA) d. John MEE (USA) (Q) 6-2 7-5
Martin REDLICKI (USA) [8] d. Hei Yin Andrew LI (HKG) 7-5 6-2

Naoki NAKAGAWA (JPN) [4] d. William GRIFFITH (USA) (WC) 6-4 7-6(2)
Thomas N. MAYRONNE (USA) (Q) d. Javier RESTREPO (USA) 6-4 5-7 6-1
A.J. CATANZARITI (USA) d. Robbie C. BELLAMY (USA) (WC) 7-5 6-1
William BUSHAMUKA (COD) d. Farzin Danny AMIRI (USA) [16] 4-6 6-2 6-1

Alexander ZVEREV (GER) [11] d. McClaine ROY (USA) (LL) 6-4 6-7(3) 6-3
Dylan NUNEZ (USA) d. Santiago CEVALLOS (MEX) 6-3 6-4
Andres ALFONZO PAREDES (VEN) d. Luke Jacob GAMBLE (USA) 6-3 4-1 Retired
Logan SMITH (USA) d. Luca CORINTELI (USA) [5] 0-6 7-6(5) 7-6(2)

Stephen L. WATSON (USA) (Q) d. Lucas GOMEZ (MEX) [7] 0-6 6-4 6-2
Grant SOLOMON (USA) d. Nicholas C. CRYSTAL (USA) 6-3 6-4
Terrance WHITEHURST (USA) (Q) d. Jose Pablo GIL (CRC) 6-2 6-2
Daniel KERZNERMAN (USA) [10] d. Gregory GARCIA (USA) (Q) 6-2 6-1

Francis TIAFOE (USA) [14] d. Walker DUNCAN (USA) (WC) 7-6(6) 7-5
Tommy PAUL (USA) d. Milen IANAKIEV (GER) 6-3 6-2
Joseph DIGIULIO (USA) (WC) d. Toshiki MATSUYA (JPN) 6-0 6-3
Mackenzie MCDONALD (USA) [3] d. Justin BUTSCH (USA) 6-1 6-2

Spencer PAPA (USA) [6] d. Steven CHEN (USA) (Q) 6-3 6-2
Diego Omar NUNEZ FELIX (MEX) d. Anudeep KODALI (USA) (LL) 6-4 6-0
Carter LIN (USA) d. Christian LANGMO (USA) (WC) 7-5 6-2
Tommy MYLNIKOV (CAN) [9] d. Nathan PONWITH (USA) 6-4 6-3

Alex RYBAKOV (USA) d. Jordi ARCONADA (ARG) [13] 6-0 6-2
Sameer KUMAR (USA) (16E) d. justin BYRD (USA) (Q) 6-4 6-1
Stefan DOEHLER (USA) (Q) d. Gerardo LOPEZ VILLASENOR (MEX) 6-4 6-1
Stefan KOZLOV (USA) [2] d. Ernesto ESCOBEDO (USA) (WC) 4-6 6-4 6-3

SapELee 04-04-2013 12:57 AM

Round 2
 
Noah RUBIN (USA) [1] d. Gage BRYMER (USA) (WC) 7-6(6) 6-3
JC ARAGONE (USA) d. Deiton BAUGHMAN (USA) 6-3 6-4
Henrik WIERSHOLM (USA) d. Jake STEFANIK (USA) (LL) 6-3 6-3
Ciro RICCARDI (USA) d. Martin REDLICKI (USA) [8] 7-6(5) 6-4

Naoki NAKAGAWA (JPN) [4] d. Thomas N. MAYRONNE (USA) (Q) 6-3 6-4
A.J. CATANZARITI (USA) d. William BUSHAMUKA (COD) 7-6(4) 6-2
Alexander ZVEREV (GER) [11] d. Dylan NUNEZ (USA) 6-1 6-1
Andres ALFONZO PAREDES (VEN) d. Logan SMITH (USA) 6-1 6-4

Grant SOLOMON (USA) d. Stephen L. WATSON (USA) (Q) 6-2 6-1
Daniel KERZNERMAN (USA) [10] d. Terrance WHITEHURST (USA) (Q) 6-2 6-3
Francis TIAFOE (USA) [14] d. Tommy PAUL (USA) 6-3 6-3
Mackenzie MCDONALD (USA) [3] d. Joseph DIGIULIO (USA) (WC) 4-6 6-2 6-3

Spencer PAPA (USA) [6] d. Diego Omar NUNEZ FELIX (MEX) 5-7 6-4 6-3
Tommy MYLNIKOV (CAN) [9] d. Carter LIN (USA) 7-5 6-4
Alex RYBAKOV (USA) d. Sameer KUMAR (USA) (16E) 2-6 6-1 6-4
Stefan KOZLOV (USA) [2] d. Stefan DOEHLER (USA) (Q) 7-5 3-6 6-3

SapELee 04-04-2013 11:49 PM

Round 3
 
Noah RUBIN (USA) [1] d. JC ARAGONE (USA) 2-6 6-4 6-4
Henrik WIERSHOLM (USA) d. Ciro RICCARDI (USA) 6-0 6-3

Naoki NAKAGAWA (JPN) [4] d. A.J. CATANZARITI (USA) 1-6 6-4 6-2
Alexander ZVEREV (GER) [11] d. Andres ALFONZO PAREDES (VEN) 6-0 6-2

Daniel KERZNERMAN (USA) [10] d. Grant SOLOMON (USA) 6-1 6-0
Francis TIAFOE (USA) [14] d. Mackenzie MCDONALD (USA) [3] 7-6(4) 1-6 7-6(3)

Spencer PAPA (USA) [6] d. Tommy MYLNIKOV (CAN) [9] 7-5 6-4
Stefan KOZLOV (USA) [2] d. Alex RYBAKOV (USA) 6-1 7-5

SapELee 04-05-2013 09:04 PM

Quarterfinals
 
Henrik WIERSHOLM (USA) d. Noah RUBIN (USA) [1] 6-4 6-3
Naoki NAKAGAWA (JPN) [4] d. Alexander ZVEREV (GER) [11] 2-6 6-3 6-3
Francis TIAFOE (USA) [14] d. Daniel KERZNERMAN (USA) [10] 3-6 6-3 7-6(3)
Stefan KOZLOV (USA) [2] d. Spencer PAPA (USA) [6] 6-2 6-2

SapELee 04-06-2013 08:03 PM

Semifinals
 
Henrik WIERSHOLM (USA) d. Naoki NAKAGAWA (JPN) [4] 6-4 6-3
Stefan KOZLOV (USA) [2] d. Francis TIAFOE (USA) [14] 6-3 6-4

SapELee 04-07-2013 05:41 PM

Final
 
Stefan KOZLOV (USA) [2] d. Henrik WIERSHOLM (USA) 6-2 6-3

SapELee 04-07-2013 05:49 PM

Doubles Winners: Tommy MYLNIKOV (CAN) / Naoki NAKAGAWA (JPN)
 
Code:

1st Round

    Luca CORINTELI (USA) / Martin REDLICKI (USA) [1]          6-3 6-1            Milen IANAKIEV (GER) / Dennis USPENSKY (USA)
    Anudeep KODALI (USA) / Lamar REMY (USA)                  6-3 6-1            Ciro RICCARDI (USA) / Santiago SIERRA (MEX)
    Stefan DOEHLER (USA) / Tyler LU (USA)                    6-3 6-3            Luke Jacob GAMBLE (USA) / Jose Pablo GIL (CRC)
    Justin BUTSCH (USA) / Lucas GOMEZ (MEX) [6]              6-2 6-3            Sameer KUMAR (USA) / Alex RYBAKOV (USA)
    Spencer PAPA (USA) / Alexander ZVEREV (GER) [3]          6-2 6-2            Sunay BHAT (USA) / Dylan NUNEZ (USA)
    Deiton BAUGHMAN (USA) / Robbie C. BELLAMY (USA)          6-4 3-6 [10-6]    A.J. CATANZARITI (USA) / Thomas N. MAYRONNE (USA)
    Nicholas C. CRYSTAL (USA) / McClaine ROY (USA)            6-4 6-4            Gregory GARCIA (USA) / Ilya VASILYEV (RUS)
    JC ARAGONE (USA) / Mackenzie MCDONALD (USA) [5]          6-3 4-6 [18-16]    William BUSHAMUKA (COD) / Toshiki MATSUYA (JPN)
    Walker DUNCAN (USA) / John MEE (USA)                      4-6 6-3 [10-8]    Diego Omar NUNEZ FELIX (MEX) / Adrian ORTIZ (MEX) [8]
    Christian LANGMO (USA) / Javier RESTREPO (USA)            6-2 6-4            Andres ALFONZO PAREDES (VEN) / Nathan PONWITH (USA)
    Hei Yin Andrew LI (HKG) / Arkadijs SLOBODKINS (LAT)      6-4 3-6 [11-9]    Alexandru GOZUN (USA) / Carter LIN (USA)
    Michael MMOH (USA) / Francis TIAFOE (USA) [4]            7-5 7-6(3)        Terrance WHITEHURST (USA) / Terrell WHITEHURST (USA)
    Jordi ARCONADA (ARG) / Tommy PAUL (USA)                  3-6 6-3 [10-7]    Daniel KERZNERMAN (USA) / Henrik WIERSHOLM (USA) [7]
    Farzin Danny AMIRI (USA) / Gerardo LOPEZ VILLASENOR (MEX) 7-5 6-2            Sterling GALLI (USA) / Shane MONROE (USA)
    Santiago CEVALLOS (MEX) / Jake STEFANIK (USA)            6-4 6-4            justin BYRD (USA) / Stephen L. WATSON (USA)
    Tommy MYLNIKOV (CAN) / Naoki NAKAGAWA (JPN) [2]          6-3 6-7(2) [10-3]  Joseph DIGIULIO (USA) / Logan SMITH (USA)

Code:

2nd Round

    Luca CORINTELI (USA) / Martin REDLICKI (USA) [1]    6-1 6-2            Anudeep KODALI (USA) / Lamar REMY (USA)
    Justin BUTSCH (USA) / Lucas GOMEZ (MEX) [6]          6-1 7-5            Stefan DOEHLER (USA) / Tyler LU (USA)
    Spencer PAPA (USA) / Alexander ZVEREV (GER) [3]      6-3 6-7(5) [10-4]  Deiton BAUGHMAN (USA) / Robbie C. BELLAMY (USA)
    JC ARAGONE (USA) / Mackenzie MCDONALD (USA) [5]      6-2 6-4            Nicholas C. CRYSTAL (USA) / McClaine ROY (USA)
    Walker DUNCAN (USA) / John MEE (USA)                6-3 6-0            Christian LANGMO (USA) / Javier RESTREPO (USA)
    Michael MMOH (USA) / Francis TIAFOE (USA) [4]        6-2 7-5            Hei Yin Andrew LI (HKG) / Arkadijs SLOBODKINS (LAT)
    Jordi ARCONADA (ARG) / Tommy PAUL (USA)              6-2 4-6 [11-9]    Farzin Danny AMIRI (USA) / Gerardo LOPEZ VILLASENOR (MEX)
    Tommy MYLNIKOV (CAN) / Naoki NAKAGAWA (JPN) [2]      6-1 6-2            Santiago CEVALLOS (MEX) / Jake STEFANIK (USA)

Code:

Quarterfinal

    Luca CORINTELI (USA) / Martin REDLICKI (USA) [1]    7-5 7-6(6)            Justin BUTSCH (USA) / Lucas GOMEZ (MEX) [6]
    Spencer PAPA (USA) / Alexander ZVEREV (GER) [3]      6-2 6-0              JC ARAGONE (USA) / Mackenzie MCDONALD (USA) [5]
    Walker DUNCAN (USA) / John MEE (USA)                2-6 7-6(4) [10-7]    Michael MMOH (USA) / Francis TIAFOE (USA) [4]
    Tommy MYLNIKOV (CAN) / Naoki NAKAGAWA (JPN) [2]      6-4 7-5              Jordi ARCONADA (ARG) / Tommy PAUL (USA)

Code:

Semifinal

    Spencer PAPA (USA) / Alexander ZVEREV (GER) [3]    3-6 6-4 [10-4]    Luca CORINTELI (USA) / Martin REDLICKI (USA) [1]
    Tommy MYLNIKOV (CAN) / Naoki NAKAGAWA (JPN) [2]    6-2 6-2            Walker DUNCAN (USA) / John MEE (USA)

Code:

Final

    Tommy MYLNIKOV (CAN) / Naoki NAKAGAWA (JPN) [2]    6-4 7-5    Spencer PAPA (USA) / Alexander ZVEREV (GER) [3]



All times are GMT. The time now is 03:03 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.6.8
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.