Q-First Round
(1)Daniiar Duldaev (KGZ) bye
Zhizhen Zhang (CHN) d. Da-Wei Li (CHN) 6-4 6-3
Ze Gong (CHN) d. He Wang (CHN) 6-3 3-6 6-4
(11)Luyao Wang (CHN) d. Changwei Peng (CHN) 6-4 7-6(6)
(2)Yi-Feng Li (CHN) bye
Guanlin Liu (CHN) d. Yanxiang Huang (CHN) 6-1 6-0
Ju-Shan Sun (CHN) d. Zhao Yang Wang (CHN) 6-1 6-3
(14)Xiao Qi (CHN) d. Shi-Hao Liu (CHN) 6-0 6-1
(3)Zhaoyi Cao (CHN) bye
Sheng Hao Zhou (CHN) d. Zongyuan Shuai (CHN) 7-6(6) 6-0
Xin Chen (CHN) d. Tian Xiang Hui (CHN) 2-6 6-2 6-3
(16)Yi-Fan Yang (CHN) d. Tianqi Bai (CHN) 6-0 6-0
(4)Nian Feng (CHN) bye
Weiqiang Zheng (CHN) d. Jing-Jing Tian (CHN) 6-1 2-6 6-2
Feng Xue (CHN) d. Hao Gong (CHN) 2-6 7-5 6-2
Yecong He (CHN) d. (15)Aoxiong Wang (CHN) 6-3 7-6(3)
(5)Yu Cheng Li (CHN) bye
Zheng Li (CHN) d. Zeyu Li (CHN) 6-3 6-2
He Feng (CHN) d. Yifan Wu (CHN) 6-1 6-1
(9)Alexey Nikiforov (RUS) d. Shi Cheng (CHN) 7-6(2) 4-6 6-3
Qiu Shi Dong (CHN) d. (6)Tigre Hank (MEX) 6-3 3-6 7-6(3)
Hai-Yun Tan (CHN) d. Jiaqi Duan (CHN) 6-1 6-4
De-Long Zhu (CHN) d. Yilun Wang (CHN) 6-3 6-3
Jun Nan Tao (CHN) d. (12)Zhuoyang Qiu (CHN) 6-3 4-6 6-1
(7)Xin Gao (CHN) d. Peng-Xiang Gong (CHN) 6-4 6-0
Daniel Brown (NZL) d. Zhao-Tai Li (CHN) 6-3 6-1
(WC)Hung-Yuan Hsu (TPE) d. Ruixuan Wang (CHN) 7-6(8) 6-1
Zhao Cai (CHN) d. (10)Hufu Wang (CHN) 6-7(7) 6-2 6-3
(8)Xiao Gong (CHN) d. Paul Kramberger (AUS) 6-3 7-6(3)
Shenghan Li (CHN) d. Dongrun Zhang (CHN) 6-2 6-0
Xiaolei Yang (CHN) d. Kai-Jie Lin (CHN) 6-1 6-0
Jiayi Li (CHN) d. (13)Andy Lau (HKG) 6-1 6-0
Q-Second Round
(1)Daniiar Duldaev (KGZ) d. Zhizhen Zhang (CHN) 6-4 7-6(4)
(11)Luyao Wang (CHN) d. Ze Gong (CHN) 6-2 6-3
(2)Yi-Feng Li (CHN) d. Guanlin Liu (CHN) 4-6 6-2 6-3
(14)Xiao Qi (CHN) d. Ju-Shan Sun (CHN) 6-2 6-2
(3)Zhaoyi Cao (CHN) d. Sheng Hao Zhou (CHN) 6-1 7-6(6)
(16)Yi-Fan Yang (CHN) d. Xin Chen (CHN) 6-2 6-4
(4)Nian Feng (CHN) d. Weiqiang Zheng (CHN) 3-6 6-3 7-6(7)
Yecong He (CHN) d. Feng Xue (CHN) 6-1 6-2
(5)Yu Cheng Li (CHN) d. Zheng Li (CHN) 6-4 6-7(3) 7-6(5)
He Feng (CHN) d. (9)Alexey Nikiforov (RUS) 6-2 7-5
Qiu Shi Dong (CHN) d. Hai-Yun Tan (CHN) 6-4 6-1
Jun Nan Tao (CHN) d. De-Long Zhu (CHN) 7-6(5) 6-4
(7)Xin Gao (CHN) d. Daniel Brown (NZL) 6-3 6-2
Zhao Cai (CHN) d. (WC)Hung-Yuan Hsu (TPE) 6-3 6-3
(8)Xiao Gong (CHN) d. Shenghan Li (CHN) 7-5 6-3
Xiaolei Yang (CHN) d. Jiayi Li (CHN) 6-7(1) 6-3 6-3
Qualifying Round
(11)Luyao Wang (CHN) d. (1)Daniiar Duldaev (KGZ) 6-4 2-6 6-3
(14)Xiao Qi (CHN) d. (2)Yi-Feng Li (CHN) 6-4 7-6(5)
(3)Zhaoyi Cao (CHN) d. (16)Yi-Fan Yang (CHN) 6-4 6-3
(4)Nian Feng (CHN) d. Yecong He (CHN) 6-3 6-3
He Feng (CHN) d. (5)Yu Cheng Li (CHN) 6-4 2-6 6-2
Jun Nan Tao (CHN) d. Qiu Shi Dong (CHN) 6-4 2-1 ret.
(7)Xin Gao (CHN) d. Zhao Cai (CHN) 6-4 7-6(4)
(8)Xiao Gong (CHN) d. Xiaolei Yang (CHN) 6-3 6-1
First Round
(1)Brydan Klein (AUS)/Jose Statham (NZL) d. Marton Fucsovics (HUN)/Sami Reinwein (GER) 6-4 6-3
Yi-Feng Li (CHN)/Yuqing Ning (CHN) d. Xiao Gong (CHN)/Yi-Fan Yang (CHN) 7-5 6-3
Jiayi Li (CHN)/Jun Nan Tao (CHN) d. (3)Victor Baluda (RUS)/Marcus Daniell (NZL) 7-6(4) 7-6(2)
Daniiar Duldaev (KGZ)/Boy Westerhof (NED) d. Hugo Nys (FRA)/Danilo Petrovic (SRB) 7-6(3) 4-6 (10-8)
Ryan Agar (AUS)/Alex Bolt (AUS) d. Nian Feng (CHN)/Chuhan Wang (CHN) 6-3 7-5
(4)Peng Gao (CHN)/Wan Gao (CHN) d. Mao-Xin Gong (CHN)/Shao-Xuan Zeng (CHN) 7-6(7) 6-4
Hiroki Moriya (JPN)/Yasutaka Uchiyama (JPN) d. He Feng (CHN)/Ruikai Wang (CHN) 6-4 7-6(4)
(2)Xin Gao (CHN)/Zhe Li (CHN) d. Zhaoyi Cao (CHN)/Bowen Ouyang (CHN) 7-6(4) 6-4
Quarterfinals
(1)Brydan Klein (AUS)/Jose Statham (NZL) d. Yi-Feng Li (CHN)/Yuqing Ning (CHN) 6-1 6-2
Jiayi Li (CHN)/Jun Nan Tao (CHN) d. Daniiar Duldaev (KGZ)/Boy Westerhof (NED) w/o
Ryan Agar (AUS)/Alex Bolt (AUS) d. (4)Peng Gao (CHN)/Wan Gao (CHN) 6-3 7-5
Hiroki Moriya (JPN)/Yasutaka Uchiyama (JPN) d. (2)Xin Gao (CHN)/Zhe Li (CHN) w/o
Semifinals
(1)Brydan Klein (AUS)/Jose Statham (NZL) d. Jiayi Li (CHN)/Jun Nan Tao (CHN) 6-3 6-4
Hiroki Moriya (JPN)/Yasutaka Uchiyama (JPN) d. Ryan Agar (AUS)/Alex Bolt (AUS) 6-2 6-2
Finals
Hiroki Moriya (JPN)/Yasutaka Uchiyama (JPN) d. (1)Brydan Klein (AUS)/Jose Statham (NZL) 2-6 6-4 (10-6)
First Round
(1)Hiroki Moriya (JPN) d. Ji Sung Nam (KOR) 6-3 7-6(4)
(WC)Wan Gao (CHN) d. (q)Xiao Gong (CHN) 6-7(3) 6-4 6-3
(q)Luyao Wang (CHN) d. (WC)Ruikai Wang (CHN) 6-2 6-7(2) 6-1
(q)Zhaoyi Cao (CHN) d. (8)Mao-Xin Gong (CHN) 6-3 6-4
(4)Jose Statham (NZL) d. (q)He Feng (CHN) 7-6(3) 6-3
Zhe Li (CHN) d. Marcus Daniell (NZL) 6-3 6-7(5) 6-1
Chuhan Wang (CHN) d. Victor Baluda (RUS) 2-6 7-6(1) 6-4
(6)Nick Kyrgios (AUS) d. Ryan Agar (AUS) 6-3 6-2
(5)Alex Bolt (AUS) d. (WC)Yuqing Ning (CHN) 7-6(6) 6-4
Marton Fucsovics (HUN) d. (q)Xiao Qi (CHN) 6-1 6-4
(q)Jun Nan Tao (CHN) d. Bowen Ouyang (CHN) 4-6 6-3 7-6(5)
(3)Boy Westerhof (NED) d. (WC)Peng Gao (CHN) 3-0 ret.
(7)Yu Chang (CHN) d. (q)Nian Feng (CHN) 7-5 6-1
Hugo Nys (FRA) d. Sami Reinwein (GER) 7-5 6-3
Danilo Petrovic (SRB) d. (q)Xin Gao (CHN) 7-5 7-6(4)
(2)Brydan Klein (AUS) d. Yasutaka Uchiyama (JPN) 6-1 6-4
Second Round
(1)Hiroki Moriya (JPN) d. (WC)Wan Gao (CHN) 3-6 6-2 6-2
(q)Zhaoyi Cao (CHN) d. (q)Luyao Wang (CHN) 6-3 6-4
Zhe Li (CHN) d. (4)Jose Statham (NZL) 7-6(5) 6-4
(6)Nick Kyrgios (AUS) d. Chuhan Wang (CHN) 6-2 6-4
Marton Fucsovics (HUN) d. (5)Alex Bolt (AUS) 7-6(6) 6-4
(3)Boy Westerhof (NED) d. (q)Jun Nan Tao (CHN) 6-1 4-6 6-3
(7)Yu Chang (CHN) d. Hugo Nys (FRA) 7-6(3) 7-6(8)
Danilo Petrovic (SRB) d. (2)Brydan Klein (AUS) 4-6 6-4 6-2
Quarterfinals
(1)Hiroki Moriya (JPN) d. (q)Zhaoyi Cao (CHN) 7-5 6-0
(6)Nick Kyrgios (AUS) d. Zhe Li (CHN) 3-6 6-3 7-6(2)
(3)Boy Westerhof (NED) d. Marton Fucsovics (HUN) 6-3 3-6 6-3
(7)Yu Chang (CHN) d. Danilo Petrovic (SRB) 6-3 6-1
Semifinals
(6)Nick Kyrgios (AUS) d. (1)Hiroki Moriya (JPN) 6-3 7-5
(3)Boy Westerhof (NED) d. (7)Yu Chang (CHN) 6-2 6-4
Finals
(6)Nick Kyrgios (AUS) d. (3)Boy Westerhof (NED) 7-5 6-1
(1) Danilar Duldaev (KGZ) d. bye
Zhizhen Zhang (CHN) d. Da-Wei Li 6-4 6-3
Ze Gong (CHN) d. He Wang (CHN) 6-3 3-6 6-4
(11) Luyao Wang (CHN) d. Changwei Peng (CHN) 6-4 7-6(6)
(2) Feng-Yi Li (CHN) d. bye
Guanlin Liu (CHN) d. Yanxuang Huang (CHN) 6-1 6-0
Ju-Shan Sun (CHN) d. Zhao Yang Wang (CHN) 6-4 6-3
(14) Xiao Qi (CHN) d. Shi-Hao Liu (CHN) 6-0 6-1
(3) Zhaoyi Cao (CHN) d. bye
Sheng Hao Zhou (CHN) d. Zongyuan Shuai (CHN) 7-6(6) 6-0
Xin Chen (CHN) d. Tian Xiang Hui (CHN) 2-6 6-2 6-3
(16) Yi-Fan Yang (CHN) d. Tiangi Bai (CHN) 6-0 6-0
(4) Nian Feng (CHN) d. bye
Weiqiang Zheng (CHN) d. Jing-Jing Tian (CHN) 6-1 2-6 6-2
Feng Xue (CHN) d. Hao Gong (CHN) 2-6 7-5 6-2
(15) Aoxiong Wang (CHN) d. Yecong He (CHN) 6-3 7-6(3)
(5) Yu Cheng Li (CHN) d. bye
Zheng Li (CHN) d. Zeyu Li (CHN) 6-3 6-2
He Feng (CHN) d. Yifan Wu (CHN) 6-3 6-1
(9) Alexey Nikiforov (RUS) d. Shi Cheng (CHN) 7-6(2) 4-6 6-3
Qiu Shi Dong (CHN) d. (6) Tigre Hank (MEX) 6-3 3-6 7-6(3)
Hai-Yun Tan (CHN) d. Jiagi Duan (CHN) 6-1 6-4
De-Long Zhu (CHN) d. Yilung Wang (CHN) 6-3 6-3
Jun Nan Tao (CHN) d. (12) huoyang Qiu (CHN) 6-3 4-6 6-1
(7) Xin Gao (CHN) d. Peng-Xiang Gong (CHN) 6-4 6-0
Daniel Brown (NZL) d. Tai-Zhao Li (CHN) 6-3 6-1
(WC) Hung-Yuan Hsu (TPE) d. Ruixuan Wang (CHN) 7-6(8) 6-1
Zhao Cai (CHN) d. (10) Hufu Wang (CHN) 6-7(7) 6-2 6-3
(8) Xiao Gong (CHN) d. Paul Kramberger (AUS) 6-3 7-6(3)
Shenghan Li (CHN) d. Dongrun Zhang (CHN) 6-2 6-0
Xiaolei Yang (CHN) d. Kai-Jie Lin (CHN) 6-1 6-0
Jiayi Li (CHN) d. (13) Andy Lau (HKG) 6-1 6-0
(1) Danilar Duldaev (KGZ) vs. Zhizhen Zhang (CHN)
Ze Gong (CHN) vs. (11) Luyao Wang (CHN)
(2) Feng-Yi Li (CHN) vs. Guanlin Liu (CHN)
Ju-Shan Sun (CHN) vs. (14) Xiao Qi (CHN)
(3) Zhaoyi Cao (CHN) vs. Sheng Hao Zhou (CHN)
Xin Chen (CHN) vs. (16) Yi-Fan Yang (CHN)
(4) Nian Feng (CHN) vs. Weiqiang Zheng (CHN)
Feng Xue (CHN) vs. (15) Aoxiong Wang (CHN)
(5) Yu Cheng Li (CHN) vs. Zheng Li (CHN)
He Feng (CHN) vs. (9) Alexey Nikiforov (RUS)
Qiu Shi Dong (CHN) vs. Hai-Yun Tan (CHN)
De-Long Zhu (CHN) vs. Jun Nan Tao (CHN)
(7) Xin Gao (CHN) vs. Daniel Brown (NZL)
(WC) Hung-Yuan Hsu (TPE) vs. Zhao Cai (CHN)
(8) Xiao Gong (CHN) vs. Shenghan Li (CHN)
Xiaolei Yang (CHN) vs. Jiayi Li (CHN)
(1) Danilar Duldaev (KGZ) d. Zhizhen Zhang (CHN) 6-4 7-6
(11) Luyao Wang (CHN) d. Ze Gong (CHN) 6-2 6-3
(2) Feng-Yi Li (CHN) d. Guanlin Liu (CHN) 4-6 6-2 6-3
(14) Xiao Qi (CHN) d. Ju-Shan Sun (CHN) 6-2 6-2
(3) Zhaoyi Cao (CHN) d. Sheng Hao Zhou (CHN) 6-1 7-6
(16) Yi-Fan Yang (CHN) d. Xin Chen (CHN) 6-2 6-4
(4) Nian Feng (CHN) d. Weiqiang Zheng (CHN) 3-6 6-3 7-6
Yecong He (CHN) d. Feng Xue (CHN) 6-1 6-2
(5) Yu Cheng Li (CHN) d. Zheng Li (CHN) 6-4 6-7 7-6
He Feng (CHN) d. (9) Alexey Nikiforov (RUS) 6-2 7-5
Qiu Shi Dong (CHN) d. Hai-Yun Tan (CHN) 6-4 6-1
Jun Nan Tao (CHN) d. De-Long Zhu (CHN) 7-6 6-4
(7) Xin Gao (CHN) d. Daniel Brown (NZL) 6-3 6-2
Zhao Cai (CHN) d. (WC) Hung-Yuan Hsu (TPE) 6-3 6-3
(8) Xiao Gong (CHN) d. Shenghan Li (CHN) 7-5 6-3
Xiaolei Yang (CHN) d. Jiayi Li (CHN) 6-7 6-3 6-3
(1) Daniiar Duldaev (KGZ) vs. (11) Luyao Wang (CHN)
(2) Yi-Feng Li (CHN) vs. (14) Xiao Qi (CHN)
(3) Zhaoyi Cao (CHN) vs. (16) Yi-Fan Yang (CHN)
(4) Nian Feng (CHN) vs. Yecong He (CHN)
(5) Yu Cheng Li (CHN) vs. He Feng (CHN)
Qiu Shi Dong (CHN) vs. Jun Nan Tao (CHN)
(7) Xin Gao (CHN) vs. Zhao Cai (CHN)
(8) Xiao Gong (CHN) vs. Xiaolei Yang (CHN)
(11) Luyao Wang (CHN) d. (1) Daniiar Duldaev (KGZ) 6-4 2-6 6-3
(14) Xiao Qi (CHN) d. (2) Yi-Feng Li (CHN) 6-4 7-6
(3) Zhaoyi Cao (CHN) d. (16) Yi-Fan Yang (CHN) 6-4 6-3
(4) Nian Feng (CHN) d. Yecong He (CHN) 6-3 6-3
He Feng (CHN) d. (5) Yu Cheng Li (CHN) 6-4 2-6 6-2
Jun Nan Tao (CHN) d. Qiu Shi Dong (CHN) 6-4 2-1 ret.
(7) Xin Gao (CHN) d. Zhao Cai (CHN) 6-4 7-6
(8) Xiao Gong (CHN) d. Xiaolei Yang (CHN) 6-3 6-1
(1) Hiroki Moriya (JPN) vs. Ji Sung Nam (KOR)
(WC) Wan Gao (CHN) vs. (Q) Xiao Gong (CHN)
(WC) Ruikai Wang (CHN) vs. (Q) Luyao Wang (CHN)
(Q) Zhaoyi Cao (CHN) vs. (8) Mao-Xin Gong (CHN)
(4) Jose Statham (NZL) vs. (Q) He Feng (CHN)
Marcus Daniell (NZL) vs. Zhe Li (CHN)
Victor Baluda (RUS) vs. Chuhan Wang (CHN)
Ryan Agar (AUS) vs. (6) Nick Kyrgios (AUS)
(5) Alex Bolt (AUS) vs. (WC) Yuqing Ning (CHN)
Marton Fucsovics (HUN) vs. (Q) Xiao Qi (CHN)
(Q) Jun Nan Tao (CHN) vs. Bowen Ouyang (CHN)
(WC) Peng Gao (CHN) vs. (3) Boy Westerhof (NED)
(7) Yu Chang (CHN) vs. (Q) Nian Feng (CHN)
Sami Reinwein (GER) vs. Hugo Nys (FRA)
(Q) Xin Gao (CHN) vs. Danilo Petrovic (SRB)
Yasutaka Uchiyama (JPN) vs. (2) Bryden Klein (AUS)
(1) Hiroki Moriya (JPN) d. Ji Sung Nam (KOR) 6-3 7-6
(WC) Wan Gao (CHN) d. (Q) Xiao Gong (CHN) 6-7 6-4 6-3
(Q) Luyao Wang (CHN) d. (WC) Ruikai Wang (CHN) 6-2 6-7 6-1
(Q) Zhaoyi Cao (CHN) d. (8) Mao-Xin Gong (CHN) 6-3 6-4
(4) Jose Statham (NZL) d. (Q) He Feng (CHN) 7-6 6-3
Zhe Li (CHN) d. Marcus Daniell (NZL) 6-3 6-7 6-1
Chuhan Wang (CHN) d. Victor Baluda (RUS) 2-6 7-6 6-4
(6) Nick Kyrgios (AUS) d. Ryan Agar (AUS) 6-3 6-2
(5) Alex Bolt (AUS) d. (WC) Yuqing Ning (CHN) 7-6 6-4
Marton Fucsovics (HUN) d. (Q) Xiao Qi (CHN) 6-1 6-4
(Q) Jun Nan Tao (CHN) d. Bowen Ouyang (CHN) 4-6 6-3 7-6
(3) Boy Westerhof (NED) d. (WC) Peng Gao (CHN) 3-0 ret.
(7) Yu Chang (CHN) d. (Q) Nian Feng (CHN) 7-5 6-1
Hugo Nys (FRA) d. Sami Reinwein (GER) 7-5 6-3
Danilo Petrovic (SRB) d. (Q) Xin Gao (CHN) 7-5 7-6
(2) Bryden Klein (AUS) d. Yasutaka Uchiyama (JPN) 6-1 6-4
(1) Hiroki Moriya (JPN) vs. (WC) Wan Gao (CHN)
(Q) Luyao Wang (CHN) vs. (Q) Zhaoyi Cao (CHN)
(4) Jose Statham (NZL) vs. Zhe Li (CHN)
Chuhan Wang (CHN) vs. (6) Nick Kyrgios (AUS)
(5) Alex Bolt (AUS) vs. Marton Fucsovics (HUN)
(Q) Jun Nan Tao (CHN) vs. (3) Boy Westerhof (NED)
(7) Yu Chang (CHN) vs. Hugo Nys (FRA)
Danilo Petrovic (SRB) vs. (2) Bryden Klein (AUS)
(1) Hiroki Moriya (JPN) d. (WC) Wan Gao (CHN) 3-6 6-2 6-2
(Q) Zhaoyi Cao (CHN) d. (Q) Luyao Wang (CHN) 6-3 6-4
Zhe Li (CHN) d. (4) Jose Statham (NZL) 7-6 6-4
(6) Nick Kyrgios (AUS) d. Chuhan Wang (CHN) 6-2 6-4
Marton Fucsovics (HUN) d. (5) Alex Bolt (AUS) 7-6 6-4
(3) Boy Westerhof (NED) d. (Q) Jun Nan Tao (CHN) 6-1 4-6 6-3
(7) Yu Chang (CHN) d. Hugo Nys (FRA) 7-6 7-6
Danilo Petrovic (SRB) d. (2) Bryden Klein (AUS) 4-6 6-4 6-2
Quarterfinals
(1) Hiroki Moriya (JPN) vs. (Q) Zhaoyi Cao (CHN)
Zhe Li (CHN) vs. (6) Nick Kyrgios (AUS)
Marton Fucsovics (HUN) vs. (3) Boy Westerhof (NED)
(7) Yu Chang (CHN) vs. Danilo Petrovic (SRB)
First Round
(1)Brydan Klein (AUS)/Jose Statham (NZL) d. Marton Fucsovics (HUN)/Sami Reinwein (GER) 6-4 6-3
Yi-Feng Li (CHN)/Yuqing Ning (CHN) d. Xiao Gong (CHN)/Yi-Fan Yang (CHN) 7-5 6-3
Jiayi Li (CHN)/Jun Nan Tao (CHN) d. (3)Victor Baluda (RUS)/Marcus Daniell (NZL) 7-6(4) 7-6(2)
Daniiar Duldaev (KGZ)/Boy Westerhof (NED) d. Hugo Nys (FRA)/Danilo Petrovic (SRB) 7-6(3) 4-6 (10-8)
Ryan Agar (AUS)/Alex Bolt (AUS) d. Nian Feng (CHN)/Chuhan Wang (CHN) 6-3 7-5
(4)Peng Gao (CHN)/Wan Gao (CHN) d. Mao-Xin Gong (CHN)/Shao-Xuan Zeng (CHN) 7-6(7) 6-4
Hiroki Moriya (JPN)/Yasutaka Uchiyama (JPN) d. He Feng (CHN)/Ruikai Wang (CHN) 6-4 7-6(4)
(2)Xin Gao (CHN)/Zhe Li (CHN) d. Zhaoyi Cao (CHN)/Bowen Ouyang (CHN) 7-6(4) 6-4
Quarterfinals
(1)Brydan Klein (AUS)/Jose Statham (NZL) d. Yi-Feng Li (CHN)/Yuqing Ning (CHN) 6-1 6-2
Jiayi Li (CHN)/Jun Nan Tao (CHN) d. Daniiar Duldaev (KGZ)/Boy Westerhof (NED) w/o
Ryan Agar (AUS)/Alex Bolt (AUS) d. (4)Peng Gao (CHN)/Wan Gao (CHN) 6-3 7-5
Hiroki Moriya (JPN)/Yasutaka Uchiyama (JPN) d. (2)Xin Gao (CHN)/Zhe Li (CHN) w/o
Semifinals
(1)Brydan Klein (AUS)/Jose Statham (NZL) d. Jiayi Li (CHN)/Jun Nan Tao (CHN) 6-3 6-4
Hiroki Moriya (JPN)/Yasutaka Uchiyama (JPN) d. Ryan Agar (AUS)/Alex Bolt (AUS) 6-2 6-2
Finals
Hiroki Moriya (JPN)/Yasutaka Uchiyama (JPN) d. (1)Brydan Klein (AUS)/Jose Statham (NZL) 2-6 6-4 (10-6)
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Related Threads
?
?
?
?
?
Mens Tennis Forums
18.5M posts
87.7K members
Since 2002
A forum community dedicated to male tennis players and enthusiasts. Talk about everything from the ATP, NSMTA, to college Tennis and even everything about equipment. It's all here!