Vine vara, bine-mi pare! Examene? Nu, hai la mare! :D 7 [Archive] - Page 3 - MensTennisForums.com

Vine vara, bine-mi pare! Examene? Nu, hai la mare! :D 7

Pages : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Deea
08-31-2007, 05:26 PM
Am vorbit cu cineva inca de anul trecut, insa nenorocirea face ca perioada in care se desfasoara Open-ul sa coincida cu a doua sptamana din sesiunea lui de restante . In fine, conving eu pe altcineva, dar e foarte probabil ca pana la urma sa-l vad la Brasov :D

ok...stiu ca suna ciudat...dar cum il cheama pe acest prieten al tau cu restante?

Mi se pare foarte interesant TT-ul. Se pare ca mai intai va trebui sa incep cu niste challenger-uri. Daca exista vreo doritoare care sa ma initieze in tainele jocului, rog s-o faca :D

pai vezi ca este pe undeva thread-ul cu regulile. daca nu intelegi ceva intreaba si te ajutam cu cea mai mare placere. :D :D si da, din pacate va trebui sa incepi cu turneele mai mici la inceput.

Da hai la Muse :rocker2: :rocker2: mi-am facut rost de bilet prin intermediul Deei :lol: deci vin :woohoo:

:angel: :angel: :angel:

Huff
08-31-2007, 05:47 PM
ok...stiu ca suna ciudat...dar cum il cheama pe acest prieten al tau cu restante?

pai vezi ca este pe undeva thread-ul cu regulile. daca nu intelegi ceva intreaba si te ajutam cu cea mai mare placere. :D :D si da, din pacate va trebui sa incepi cu turneele mai mici la inceput.

Well, nu...nu suna ciudat. Se numeste George. S-apoi, mai vag ce-i drept, am o idee pentru care mi-ai pus intrebarea. Lumea-i mult prea mica sa nu se-ntample si dintr'astea. :)

Am citit thread-ul cu regulile. N-am nicio nelamurire in ceea ce priveste topicul respectiv, dar...nedumerirea e ca nu stiu unde sunt TT-urile pentru challenger-uri. Altfel spus, pentru turneele ATP, TT-ul este un thread in cadrul topicului mare al open-ului respectiv. La challenger-uri nu-i asa. Adevarul e ca nici nu am cautat prea insistent, poate ma poti dumiri tu.:D

Flo.

Deea
08-31-2007, 05:56 PM
Well, nu...nu suna ciudat. Se numeste George. S-apoi, mai vag ce-i drept, am o idee pentru care mi-ai pus intrebarea. Lumea-i mult prea mica sa nu se-ntample si dintr'astea. :)

Am citit thread-ul cu regulile. N-am nicio nelamurire in ceea ce priveste topicul respectiv, dar...nedumerirea e ca nu stiu unde sunt TT-urile pentru challenger-uri. Altfel spus, pentru turneele ATP, TT-ul este un thread in cadrul topicului mare al open-ului respectiv. La challenger-uri nu-i asa. Adevarul e ca nici nu am cautat prea insistent, poate ma poti dumiri tu.:D

Flo.

Atunci nu este cine credeam eu :p Si da, lumea este mica.

Sigur! :) Threadurile pt challengeruri sunt in Games >> TT. Parca :scratch: asa uite mai simplu un direct link ;) http://www.menstennisforums.com/forumdisplay.php?f=811

Huff
08-31-2007, 06:10 PM
Atunci nu este cine credeam eu :p Si da, lumea este mica.

Sigur! :) Threadurile pt challengeruri sunt in Games >> TT. Parca :scratch: asa uite mai simplu un direct link ;) http://www.menstennisforums.com/forumdisplay.php?f=811

Foarte probabil...am stat, m-am mai gandit si parca George-al meu are o Giovanna in Buc.:)

:kiss: Merci mult. M-am inscris la Ch Bv. Sper sa am loc...macar in calificari:)

PS: Safin joaca acum. Wawrinka cu break in primul set..5-2* :(

Huff
08-31-2007, 06:13 PM
Si acum e la TV.

Iza
08-31-2007, 07:45 PM
a pierdut :sad:
group :hug:

Iza
08-31-2007, 07:45 PM
jeeeeeez Chican scumpete, taci dracului din flitu ala!!!!!!! :fiery: :shout:

Deea
08-31-2007, 08:00 PM
Chican :rolleyes: promit solemn ca daca vom fi vreodata fata in fata ii voi spune cat de mult ma enerveaza comentariile lui de doi lei :D Daca dam de el la Open sa mi-l aratati. Va roooooog :D :D

Marat, you stupid mango!!!! You suck!!! :shout: uooooof :awww: nu stiu ce sa fac mai intai...sa ma enervez ca a pierdut ca prostul sau sa fiu trista? :lol:

Iza
08-31-2007, 08:11 PM
:haha: am dat pe google "daniel chican" si printre primele rezultate is posturile mele din grai in care imi bateam joc de el :haha: :haha:

Huff
08-31-2007, 09:24 PM
Marat, you stupid mango!!!! You suck!!! :shout: uooooof :awww: nu stiu ce sa fac mai intai...sa ma enervez ca a pierdut ca prostul sau sa fiu trista? :lol:

He was a half stupid mango :o ...pff, si mai frustrant e ca Wawrinka nu a stralucit cu absolut nimic :(

Iza
08-31-2007, 09:27 PM
Wawrinka ma dispera :fiery: pe langa faptul k tocmai l-o batut pe Marat, intotdeauna il bate si pe Nando :fiery:

Huff
08-31-2007, 10:28 PM
...si pe Nalbandian. Imi si aduc aminte de Basel-ul de anul trecut. D-ar fi jucat Wawrinka azi cum a facut-o atunci, parca mai intelegeam ceva din infrangerea preaveneratului(pe spinarea caruia am pierdut niste banuti...ce ti-e si cu obiectivitatea asta).

Cu Verdasco nu se poate intalni decat in finala :lol:. De ata asta, mai bine pentru elvetian.

Holy ....! Ma uit la fundul Serenei si parca are ceva in comun cu universul: se afla in continua expansiune. Oare cand o sa se opreasca? Davai Vera(si pe ea am jucat o suma rezonabila la o cota enorma)! Ramane doar ca rusoaica sa reziste-n defensiva, ca-n rest are grija Williams de punctele amandurora...

Voi aveti vreo tangenta cu pariatul sportiv?

Deea
08-31-2007, 10:36 PM
He was a half stupid mango :o ...pff, si mai frustrant e ca Wawrinka nu a stralucit cu absolut nimic :(

exact :( :(

:haha: am dat pe google "daniel chican" si printre primele rezultate is posturile mele din grai in care imi bateam joc de el :haha: :haha:

:spit: tare asta. asa faimos e? :haha:

...si pe Nalbandian. Imi si aduc aminte de Basel-ul de anul trecut. D-ar fi jucat Wawrinka azi cum a facut-o atunci, parca mai intelegeam ceva din infrangerea preaveneratului(pe spinarea caruia am pierdut niste banuti...ce ti-e si cu obiectivitatea asta).

Holy ....! Ma uit la fundul Serenei si parca are ceva in comun cu universul: se afla in continua expansiune. Oare cand o sa se opreasca? Davai Vera(si pe ea am jucat o suma rezonabila la o cota enorma)! Ramane doar ca rusoaica sa reziste-n defensiva, ca-n rest are grija Williams de punctele amandurora...

Voi aveti vreo tangenta cu pariatul sportiv?

hai sa-ti spun un secret :secret: niciodata, dar absolut NICIODATA sa nu pariezi pe Marat. Mai ales in ultima vreme si mai ales cand pare a fi un meci usor. :shrug: foloseste banii in scopuri mai bune. :p

nu, eu nu le am cu pariatul. am incercat anul trecut de cateva ori dar nu am castigat niciodata asa ca m-am lasat. :o

Iza
08-31-2007, 10:44 PM
?

:haha: :haha:

Huff
08-31-2007, 11:10 PM
hai sa-ti spun un secret :secret: niciodata, dar absolut NICIODATA sa nu pariezi pe Marat. Mai ales in ultima vreme si mai ales cand pare a fi un meci usor. :shrug: foloseste banii in scopuri mai bune. :p

Merci pentru sfat. L-am bagat la cutiuta. :p

Uite cum sta treaba. Exclusiv vorbind de tenis, pariez pe el cam de 4-5 ani. Si vorbind de Safin in fenomenul asta, am avut parte de f multe momente frumoase de pe urma lui(ori c-am pariat pe el, ori impotriva; varianta a doua s-a-ntamplat de mult mai putine ori. Ultima data atunci cand a furat-o de la H-T. Lee).
Mai pariez si acum pe el, evident ca nu intotdeauna, iar spre exemplu mai-nainte cand am spus ca am pus cativa banuti pe el, la cativa banuti m-am referit ;). O merit si eu, o merita si el, asa ca scopul este daca nu bun, macar laudabil. :)

Iar meciul de azi nu a parut deloc usor. Nici in ochii mei, cred ca nici in ai tai si cu siguranta nici in cei ai bookmakerilor(au fost cote relativ echilibrate)...

Ma duc sa-mi pregatesc o salata de fructe cu niste cognac si frisca. Ma-nsoteste careva? :D Daca nu, atunci noapte buna si toate ca noaptea. ;)

Deea
09-01-2007, 12:07 AM
Merci pentru sfat. L-am bagat la cutiuta. :p

Uite cum sta treaba. Exclusiv vorbind de tenis, pariez pe el cam de 4-5 ani. Si vorbind de Safin in fenomenul asta, am avut parte de f multe momente frumoase de pe urma lui(ori c-am pariat pe el, ori impotriva; varianta a doua s-a-ntamplat de mult mai putine ori. Ultima data atunci cand a furat-o de la H-T. Lee).
Mai pariez si acum pe el, evident ca nu intotdeauna, iar spre exemplu mai-nainte cand am spus ca am pus cativa banuti pe el, la cativa banuti m-am referit ;). O merit si eu, o merita si el, asa ca scopul este daca nu bun, macar laudabil. :)

Iar meciul de azi nu a parut deloc usor. Nici in ochii mei, cred ca nici in ai tai si cu siguranta nici in cei ai bookmakerilor(au fost cote relativ echilibrate)...

Ma duc sa-mi pregatesc o salata de fructe cu niste cognac si frisca. Ma-nsoteste careva? :D Daca nu, atunci noapte buna si toate ca noaptea. ;)

a nu, nu asta era meciul usor. Wawrinka este un jucator valoros si nu ma gandeam ca va fi usor deloc. Ma asteptam la 5 seturi chiar...cu un alt rezultat final dar...asta e. :shrug: Ma bucur sa aud ca ai si castigat :p si ca nu ai pierdut mult azi.

nu este momentul si ora sa-mi inspiri asemenea pofte :drool: :drool: pofta buna si noapte buna :wavey:maine imi iau si eu frisca si pepene si struguri! si vin rosu claaaaaaaar...tot au plecat ai mei. macar sa ma simt bine :p

Huff
09-01-2007, 08:57 AM
a nu, nu asta era meciul usor. Wawrinka este un jucator valoros si nu ma gandeam ca va fi usor deloc. Ma asteptam la 5 seturi chiar...cu un alt rezultat final dar...asta e. :shrug: Ma bucur sa aud ca ai si castigat :p si ca nu ai pierdut mult azi.

nu este momentul si ora sa-mi inspiri asemenea pofte :drool: :drool: pofta buna si noapte buna :wavey:maine imi iau si eu frisca si pepene si struguri! si vin rosu claaaaaaaar...tot au plecat ai mei. macar sa ma simt bine :p

Hep:),

:lol: got it ;)

:woohoo: party tiiiiime :dance: :aparty: :yippee: :banana: :bounce: :dance:

:drool: Degustare placuta!

rosespower
09-01-2007, 11:44 AM
Gata am citit pe sarite posturile....destul de dinamice....

Da....logic...regula de aur...never bet on Marat.....

Nu ma mira ca a pierdut...sunt putin sad...si tocmai de aia insist intotdeauna sa vad meciul din primul tur car poate fi si ultimul uneori.....

dar haideti sa nu monopolizam din nou graiul cu Marat nu ca m-ar deranja....

No Muse for me pana la urma...asta e....not happy and trying to not be too sad.....

E 1 sept! De ce?:bigcry:

Gata am trecut pe enjoy mode!:wavey:

Deea
09-01-2007, 01:34 PM
Gata am citit pe sarite posturile....destul de dinamice....

Da....logic...regula de aur...never bet on Marat.....

Nu ma mira ca a pierdut...sunt putin sad...si tocmai de aia insist intotdeauna sa vad meciul din primul tur car poate fi si ultimul uneori.....

dar haideti sa nu monopolizam din nou graiul cu Marat nu ca m-ar deranja....

No Muse for me pana la urma...asta e....not happy and trying to not be too sad.....

E 1 sept! De ce?:bigcry:

Gata am trecut pe enjoy mode!:wavey:

Hai Sabrii nu fi sad. E Marat :shrug: de ce sa nu monopolizam graiul iar cu Marat? :lol: Acum nu mai deranjeaza pe nimeni, avand in vedere ca Dana ne-a parasit de mult timp. restul suntem fane Marat asa k :p :angel: Monopol :rocker2:

No Muse afterall? Uuuuf imi pare rau sa aud :hug:

prima zi de toamna...incepe anotimpul meu preferat :cool:

Iza
09-01-2007, 02:43 PM
si al meu :inlove: e probabil pt k is nascuta toamna :lol: dar mie imi plac toamnele alea faine :hearts: cu frunze in culori calde, cu ploi din cand in cand si cu soare de ala de toamna :inlove: nu toamna cu zile de 35 de grade si altele cu furtuni :ras:

si asta e prima toamna dupa 8 ani pe care nu o petrec in curtea Sincaiului :sad: *sigh*

Deea
09-01-2007, 02:58 PM
si al meu :inlove: e probabil pt k is nascuta toamna :lol: dar mie imi plac toamnele alea faine :hearts: cu frunze in culori calde, cu ploi din cand in cand si cu soare de ala de toamna :inlove: nu toamna cu zile de 35 de grade si altele cu furtuni :ras:

si asta e prima toamna dupa 8 ani pe care nu o petrec in curtea Sincaiului :sad: *sigh*

s-ar putea ca si la mine tot d'aia sa fie :p exact multe multe frunze colorate, si adieri placute de vant si ploi (aerul acela placut de dupa ploaie :hearts: ) si struguri si prune si aaaah...imi place toamna :smoke:

*pat-pat* o etapa din viata se termina, alta incepe. :hug:

Huff
09-01-2007, 06:13 PM
s-ar putea ca si la mine tot d'aia sa fie :p exact multe multe frunze colorate, si adieri placute de vant si ploi (aerul acela placut de dupa ploaie :hearts: ) si struguri si prune si aaaah...imi place toamna :smoke:

*pat-pat* o etapa din viata se termina, alta incepe. :hug:

Compunere(de clasa a 2-a):silly:

Introducere:
Ahh, toamna - cel mai linistitor anotimp.

Cuprins:
Ma dau in vant dupa cerul ei bacovian, dupa ploile ei, si dupa aerul respirabil, jilav de dupa...cu frunzele ce peticesc asfaltul romanesc in mii de nuante de-aramiu. Cu fosnetul lor atat de strident pentru cei care au ghinionul sa le calce. Caci mai sunt si altii care leviteaza-ntr-o stare nebuna, febrila de beatitudine, exuberanta, bucurie si serenitate. Fericire care numai intr-un astfel de moment inuman devine aproape palpabila.

Si bunicul, pe colina, strangand fructul unei vite de vii care a fost mai roditoare ca nicicand. Si bunica, cu pasi marunti dar siguri, apropiindu-se si prinzandu-l de mana; stand impreuna, intr-o fiinta perfecta a Androginului, uitandu-se spre acelasi orizont, multumiti si multumind. Si tu-i vezi, iar sufletul ti-e plin de-o melancolie nebanuita. Un licar se prelinge incet pe obraz si tu nici nu-l percepi; n-ai cum. In targ, o fata trista a murit,-/ Si-au dus-o pe ploaie, si-au ingropat-o...(Bacovia - Note de toamna)

Si tata-n alambic, ca-n fiecare toamna. Plangand dupa ele, dupa ele ambele. Storcand elixirul din prune, storcandu-si toata vlaga.

Incheiere
Tacere...e toamna in cetate.../ Ploua si numai ploaia da cuvant-/ E pace de plumb, e vant si pe vant/ Grabite trec frunze liberate...Ce frumoasa este toamna!

by Flo.

nota: am ascultat toamna lui vivaldi si-ntr-un moment inexplicabil de sinestezie au iesit toate aberatiile de mai sus :silly:
__________________________________________________ _

Anotimpul meu preferat e iarna. Probabil pentru ca sunt inca un lil' boy si-mi place sa fac cadouri, iar un fond mai potrivit pentru o astfel de activitate nu exista(si noi toti din familie avem zilele de nastere aglomerate spre sfarsitul lui noiembrie-decembrie :D). S-apoi mai e si Poiana Brasov care e atat de aproape...
Dar evident ca toamna are atuurile ei. In fond, fiecare anotimp cu valentele lui.

Gata, ma duc sa mananc. Am urmat poftele Deei si mi-am cumparat struguri si, evident, vin rosu -un Cabernet Sauvignon Black Peak '99. Pepene aveam de ieri in frigider :D

Ieri, Nalbandian - Malisse 6-4 6-4 6-2 :woohoo:

Deea
09-01-2007, 06:50 PM
:eek: deci Florin :worship: Ce face toamna lui Vivaldi din om :p ce scoate din el :D ma bucur din ce in ce mai mult ca a venit. In afara de atmosfera asta extraordinara urmeaza Open-ul de la Bucuresti si concertul Muse. Yes, life is good during autumn :dance: (mai sunt exact 35 de zile pana la concertul Muse in caz ca se intreba cineva :bounce: )

Iarna nu-mi prea place mie asa tare, desi are farmecul ei indiscutabil...dar fiecare cu anotimpul lui, nu? :p

oooo pofta buna :aplot: azi m-a lovit pofta de clatite :drool: da acu nu mai ies doar ca sa caut un loc de unde sa-mi iau. Adica stiu o clatitarie super tare dar e asa departe de unde stau eu. Clatite cu sirop de ciocolata, miere si nuci, ai ai ai :lick: sunt plina de pofte zilele astea.

Yay Nalbandian :woohoo:Ce bataie si-a luat Sharapova :haha:

rosespower
09-01-2007, 06:59 PM
MARAT! Then!:lol:

asa toamna e frumoasa nu si faptul ca aduce scoala...si nu ma incanta melancolia adusa de acest anotimp....

Am ratat azi primul maj dupa mult timp...mare chestie...binea fost o chestie premeditata...am dus si cadoul fetei....
Ploua...
Acu intru pe edu sa vad ce ma asteapta cu bacu:bigcry:

Deea
09-01-2007, 07:21 PM
MARAT! Then!:lol:

asa toamna e frumoasa nu si faptul ca aduce scoala...si nu ma incanta melancolia adusa de acest anotimp....

Am ratat azi primul maj dupa mult timp...mare chestie...binea fost o chestie premeditata...am dus si cadoul fetei....
Ploua...

vb de Marat, Sabrii trebuie sa citesti ultimul interviu :haha: Este extraordinar. Sigur te va face cel putin sa zambesti :p

Sigur ai avut tu motivele tale ;)

Hai heads up! Va fi bine cu bacu! :hug:

Iza
09-01-2007, 07:30 PM
Masha :haha: :haha: :haha:

Huff
09-01-2007, 07:49 PM
No Muse for me pana la urma...

Te rog, spune-mi ca afirmatia de mai sus nu are legatura cu faptul ca, sa zicem, :unsure: s-au terminat biletele...oricum, oricare-ar fi motivul, imi pare rau ca nu mai poti sa mergi la concert...

Mie bacul de anu asta mi s-a parut usor(exceptie varianta la lb si lit romana scris -penibil) si ma refer mai ales la logistica pe care a fost construit. Daca si la anul se pastreaza aceeasi metodologie(100 de variante pt fiecare subiect afisate cu 4-5 luni inainte), atunci e super ok. E destul timp pentru a le rezolva pe toate relaxata si pentru a lua in final o nota intre 8,99-9,99. Pai, pe vremea mea, cei care se pregateau cu adevarat sarguincios pt bac rezolvau mult mai mult de 100 de variante/subiect si nici nu aveau siguranta ca una din ele sa le pice la examen.
Sper ca si anul asta sa fie la fel, indiferent de opinia mea...

In afara de atmosfera asta extraordinara urmeaza Open-ul de la Bucuresti si concertul Muse. Yes, life is good during autumn :dance: (mai sunt exact 35 de zile pana la concertul Muse in caz ca se intreba cineva :bounce: )

oooo pofta buna :aplot: azi m-a lovit pofta de clatite :drool: da acu nu mai ies doar ca sa caut un loc de unde sa-mi iau. Adica stiu o clatitarie super tare dar e asa departe de unde stau eu. Clatite cu sirop de ciocolata, miere si nuci, ai ai ai :lick: sunt plina de pofte zilele astea.

Ce bataie si-a luat Sharapova :haha:

36 cu tot cu azi :p pana cand Romania o sa vibreze :rocker2: :bounce: sper sa vibrez si eu la fata locului :scared:

Stii, sunt mai bune cele facute acasa. ;) E singura delicatesa pentru care intru cu placere la orice ora in bucatarie. Si daca mai ai si o companie...cum zici ca ai tai sunt plecati, o bataie cu oua, lapte, faina s.a....si apoi o baie fierbinte :drool: E demential.
Apropo de pofte...am avut azi o pofta teribila de cartofi prajiti si nici pana acum nu mi-am facut -pff, lenea...si nimeni nu vrea sa-mi faca :( :sad:

Radwanska ruuuullez :cool: . Sharapova too:D, dar azi a meritat-o :lol: . Cel mai rau imi pare de Golovin. As fi vrut s-o vad macar o data la TV aici la USO...

Sandra
09-01-2007, 08:15 PM
Mie imi place Golovin si am vazut-o odata si nu-mi vine sa cred cat s-a ingrasat :tape: :sad:

Deea
09-01-2007, 08:31 PM
Nu vreau sa intram in discutii despre bac-ul de anul asta dar nu a fost asa usor cum credea toata lumea. Sunt 5 materii la care ai 100 de variante. nu e chiar asa putin, mai ales ca s-au chinuit sa scoata 100 de variante pt fiecare materie si astfel au trebuit sa faca pe dracu in patru sa gaseasca subiecte. Prin urmare unele variante au fost de'a dreptul idioate, cum ar fi minunata varianta care a picat la romana sau varianta de la fizica (da, eu sunt printre nebunii care au dat la fizica :cuckoo: ). Si desi 4 luni par de ajuns pentru a parcurge toate variantele la toate materiile nu e chiar asa :p Dar gata, am zis ca nu vreau sa discut despre bac mai ales ca pana la urma a iesit bine. :)

Sper sa vibrezi si tu alaturi de Muse :p Eu una abia astept :inlove:

Huff
09-01-2007, 08:32 PM
Hai mah...am vazut-o si eu destul de recent intr-un program premergator US Open-ului si nu mi s-a parut ca s-a ingrasat cu mult. S-apai Tati de felul ei e mai carnoasa,ceva in genul Monica Bellucci :inlove:. Ba mai mult, cu toate ca atunci cand joaca zici ca s-au deschis zagazurile cerului peste ea, fata asta are atat sex appeal cand e pe teren, ca se poate trece cu vederea putintelul surplus de...strat adipos.

Parerea mea :D

Huff
09-01-2007, 08:37 PM
Nu vreau sa intram in discutii despre bac-ul de anul asta dar nu a fost asa usor cum credea toata lumea. Sunt 5 materii la care ai 100 de variante. nu e chiar asa putin, mai ales ca s-au chinuit sa scoata 100 de variante pt fiecare materie si astfel au trebuit sa faca pe dracu in patru sa gaseasca subiecte. Prin urmare unele variante au fost de'a dreptul idioate, cum ar fi minunata varianta care a picat la romana sau varianta de la fizica (da, eu sunt printre nebunii care au dat la fizica :cuckoo: ). Si desi 4 luni par de ajuns pentru a parcurge toate variantele la toate materiile nu e chiar asa :p Dar gata, am zis ca nu vreau sa discut despre bac mai ales ca pana la urma a iesit bine. :)

Sper sa vibrezi si tu alaturi de Muse :p Eu una abia astept :inlove:

Nici eu nu vreau sa continuam discutia pe tema asta:p...vreau doar sa spun ca probabil ai dreptate, de vreme ce tu ai trecut prin experienta si eu nu. Si ar mai fi ceva...daaaar, mmmm, mai bine lasa..:)

Sandra
09-01-2007, 08:38 PM
Ma si mie imi place de ea si mi se parea f draguta dar la USO asta m-a dezamagit. Ar trebui macar sa poarte alte haine ca rochiile nu o avantajeaza :tape:

http://d.yimg.com/us.yimg.com/p/ap/20070828/capt.6460a238da7c4bc7a96aa5100403e654.us_open_tenn is_uso202.jpg

comparat cu

http://yatenis1.iespana.es/tatianagolovin_archivos/Tatiana.jpg

Deea
09-01-2007, 08:41 PM
Nici eu nu vreau sa continuam discutia pe tema asta:p...vreau doar sa spun ca probabil ai dreptate, de vreme ce tu ai trecut prin experienta si eu nu. Si ar mai fi ceva...daaaar, mmmm, mai bine lasa..:)

:lol: :lol: ok. As mai adauga eu ceva, in schimb. sistemul mi se pare prost si din cauza ca ii dezavantajeaza pe cei din liceele bune sau pur si simplu liceele unde s-a facut o supraveghere stricta, fata de liceele slabe unde supraveghetorii i-au lasat pe "saracii elevi" sa copieze cu cartile cu rezolvarile la variante pe banca. In presa nu a aparut nici macar un sfert din tot ce s-a intamplat. Si normal, cum sa nu te enervezi cand vezi ca unii care nu au invatat iau note de peste 9 fata de tine care te-ai tinut de treaba un an intreg si ai luat mai putin? sorry pt "mica" adaugare :lol: Dar a fost frustrant la momentul respectiv. Foarte frustrant :p da gata s-a terminat, am intrat la facultate unde vroiam, toata lumea e happy :)

saraca Tatiana, chiar nu ma asteptam sa piarda in primul tur.

Huff
09-01-2007, 08:53 PM
Ok Sandra, m-ai convins...pe jumatate...nu sunt d-acord cu faptul ca a dress n-ar fi reusit sa imblanzeasca imaginea vizuala, dar the dress('ceea din imagine), pff, a fost de-a dreptul neadecvata...
Oricum, partea buna e ca a avut cine s-o eclipseze in meciul din primul tur(v. sifonierul de 1/1 din lemn de nuc, A. Rolle):rolleyes:

Sandra
09-01-2007, 09:00 PM
Exact. Asha Role e :tape: :tape: Mie imi pare rau de Dementieva :sobbing:

LK_22
09-01-2007, 09:03 PM
good you took that back :ras: i started liking them in 2000 which was a good year for them, I admit, but most glory fans come from 2003 from the Man Utd matches when they became 'galacticos' :rolleyes:
and I liked them thorugh their shitty time too....and still like them cos even if they won the Liga last year, that doesn't mean they're through the shitty phase :lol:

I bet it's really cool to support your home team :yeah: I don't :sad: My city (Cluj-Napoca) has 2 teams in the first division now, but I don't like any of them :shrug: I mean both are okay and I cheer for them when it comes to Romanian football, but to be honest, Romanian football has never attracted me. Maybe because of the importance that club presidents/owners have in the press :shrug: and the quality was pretty bad until a few years ago and there's still room for improvement.

:lol: Couldn't help myself :p
Yeah that's when I thought Madrid had taken it too far sacking Del Bosque for not winning the Champions League even when he won the league! and the 'galacticos' era, which has ended :)
:lol: Winning does help although why did they let Capello go! :eek:

Yeah I've only ever seen Steaua and Dimano play out of Romanian club teams from what I've seen of them though the quality of the teams does seem to be improving, having two champions league places for Romanian teams shows that. I'm lucky that the quality of club football in England is really good! :)

Just been to see my team play at home first time this season! (it was shown on live tv on Sky) we won 2-1 and go clear at the top of the Championship :banana: We were losing as well with 15 minutes to go, but we were the better team by far they just defended all game
And we've just drawn Man Utd away in the Carling Cup ..... :haha:

Huff
09-01-2007, 09:22 PM
Well, Deea, esti politically incorrect.

...mai adaug si eu ceva si gata :angel: . Are legatura cu nebunia de a fi dat la fizica. Sef de promotie in primara, generala, tot felul de premii la concursuri de gramatica, biologie, premii 1 prin liceu, olimpic la fizica(nu in etape nationale sau internationale ca pentru astea trebuia studiu dupa niste sabloane, s-apoi mie nici din manuale nu mi-a placut sa-nvat, daramite sa urmez sabloane), in fine s-alte d-astea...Am dat bac-ul din nebunie la fizica si l-am picat :retard: :silly: :retard: . Ce zici de asta, e un motiv de frustrare? Pentru mine n-a fost...adica mi-a parut putin rau, dar stiam in acelasi timp cat invatasem pt bac. In fine, stand la distanta de manualele/culegerile de fizica toata vara, a venit si toamna, am dat a doua oara si l-am luat :silly: Aveam si eu in sfarsit diploma. :lol:

(in antiteza, inteleg destul de bine frustrarea ta)Ma bucur sa aud ca ai intrat unde ti-ai propus. Eu o sa continui cu Johnnie Walker, tu cu :keep walking: ;) Deal?

Sandra
09-01-2007, 09:26 PM
Si pana la urma Florin vii sau nu la Open? :D

Huff
09-01-2007, 09:29 PM
Exact. Asha Role e :tape: :tape: Mie imi pare rau de Dementieva :sobbing:

Da, e imposibil sa nu placi o jucatoare cu servicul de genul celui al Dementievei :lol: . Si in dese randuri reuseste sa intre in punct dupa ce primeste returul adversarei si chiar sa-l conduca de pe fundul terenului. Cu Bammer a gresit incredibil de mult+serviciul dezarmant= 1-6 2-6 :lol:

Iza
09-01-2007, 09:34 PM
Hai mah...am vazut-o si eu destul de recent intr-un program premergator US Open-ului si nu mi s-a parut ca s-a ingrasat cu mult. S-apai Tati de felul ei e mai carnoasa,ceva in genul Monica Bellucci :inlove:. Ba mai mult, cu toate ca atunci cand joaca zici ca s-au deschis zagazurile cerului peste ea, fata asta are atat sex appeal cand e pe teren, ca se poate trece cu vederea putintelul surplus de...strat adipos.

Parerea mea :D

down boy :aplot: :rolls:
desi cam ai dreptate :lol:

:lol: Couldn't help myself
Yeah that's when I thought Madrid had taken it too far sacking Del Bosque for not winning the Champions League even when he won the league! and the 'galacticos' era, which has ended
:lol: Winning does help although why did they let Capello go!

Yeah I've only ever seen Steaua and Dimano play out of Romanian club teams from what I've seen of them though the quality of the teams does seem to be improving, having two champions league places for Romanian teams shows that. I'm lucky that the quality of club football in England is really good! :)

Just been to see my team play at home first time this season! (it was shown on live tv on Sky) we won 2-1 and go clear at the top of the Championship :banana: We were losing as well with 15 minutes to go, but we were the better team by far they just defended all game
And we've just drawn Man Utd away in the Carling Cup ..... :haha:

sacking capello has 2 sides tho: it does seem as a :retard: ed thing to do because he just won the league, so it means he was good. however, real's game wasn't the prettiest last year (even if i saw only about 10 matches :( ) and the club needed a change. but hey, there have been like a mllion changes in the last years :( del bosqeu was great and i still hate perez for sacking him :sad:
tho i'm not sure schuster was the best choice :unsure: i'll just have to wait and see :D

awwwwwwwww sorry about the man utd part :awww: :hug: you do have a small chance tho :)

Huff
09-01-2007, 09:36 PM
Si pana la urma Florin vii sau nu la Open? :D

As vrea tare mult. Inca sunt conditionat de anumiti factori. Mi-e dor si de Bucuresti si sunt si nerabdator sa am contact cu un/o teren/arena de tenis ca centralul de la BCR Open.
Pana atunci mai e totusi mult. Deocamdata ma axez pe challengerul de la Brasov. Din pacate nu cred ca mai vine Hanescu. A avut probleme la challengerul la care a jucat saptamana asta. Nu a abandonat, a pierdut pe teren, dar l-am auzit pe Firicel Tomai in direct prin telefon la o emisiune (ieri parca) spunand ca i-a recidivat accidentarea si mai mult ca nici la meciul de cupa Davis din Japonia n-o sa participe. Si cica e decizia lui proprie si personala...

Sandra
09-01-2007, 09:41 PM
Florin te rog eu la Brasov sa-l incurajezi pe Lacko :bounce:

Huff
09-01-2007, 09:45 PM
down boy :aplot: :rolls:
desi cam ai dreptate :lol:

:lol: Am recitit si eu si mi-am dat seama cu ce inflacarare i-am luat apararea. :Tati's advocate: or :true fan: :inlove: :lol:

LK_22
09-01-2007, 09:46 PM
sacking capello has 2 sides tho: it does seem as a :retard: ed thing to do because he just won the league, so it means he was good. however, real's game wasn't the prettiest last year (even if i saw only about 10 matches :( ) and the club needed a change. but hey, there have been like a mllion changes in the last years :( del bosqeu was great and i still hate perez for sacking him :sad:
tho i'm not sure schuster was the best choice :unsure: i'll just have to wait and see :D

awwwwwwwww sorry about the man utd part :awww: :hug: you do have a small chance tho :)

True but I would always take results over pretty football, don't know much about schuster he might just do well you never know :)
Yeah Del Bosque was very good Madrid struggled badly in the league by their standards until last season really. I saw Madrid were 10/1 to win the Champions League they are good odds :yeah:

It does have a big upside though, get to see Man Utd! :banana: even though they'll proberly put out a reserve team, if not on tv I might even travel up to Manchester, and the club should make a fair bit of money from the game as well. If you can't get an easy game at home, having a very good premiership team is the next best thing :)
We've got a chance if they don't field a strong team, but our main concern is the league and trying to get promoted back to the Premiership, we've made a good start :yeah:

Huff
09-01-2007, 09:50 PM

N-o sa fie greu. ;) Consider it done. Dar...la Brasov lumea nu prea este educata in spiritul tenisului, asa ca si putini spectatori prefera sa asiste muti la partide. Iar eu prefer sa zbier-n cor :)

Sandra
09-01-2007, 09:52 PM
:lol: :lol: Atunci fa-i poze multe :hearts: :o :haha:

Huff
09-01-2007, 09:55 PM

I will, I will...doar sa nu deranjeze pe cineva zgomotul scos de blitz sau click :lol:

Sandra
09-01-2007, 09:58 PM
Dc venea Waske poate te alegeai cu o racheta in cap asa cred ca esti in siguranta. :D

Huff
09-01-2007, 10:05 PM
Dc venea Waske poate te alegeai cu o racheta in cap asa cred ca esti in siguranta. :D

:lol: crezi? Uite, anul trecut am asistat la plina de tehnicitate partida dintre Artemon Apostu-Efremov s-un macedoneean, Magdincev parca, ultimul tur de calificari. No si se pregateste romanasul nostru sa serveasca, pleaca mingea din racheta si face contact cu zgura...pe terenul vecin unde se juca o alta partida :haha: . Penibil moment pentru el, foarte comic pt asistenta :lol:

ps: a castigat Efremov partida, dar a pierdut in primul tur la castigatorul turneului, Marc Lopez (in finala a trecut de Crivoi :( total nemeritat)

Iza
09-01-2007, 10:40 PM
True but I would always take results over pretty football, don't know much about schuster he might just do well you never know :)
Yeah Del Bosque was very good Madrid struggled badly in the league by their standards until last season really. I saw Madrid were 10/1 to win the Champions League they are good odds :yeah:

It does have a big upside though, get to see Man Utd! :banana: even though they'll proberly put out a reserve team, if not on tv I might even travel up to Manchester, and the club should make a fair bit of money from the game as well. If you can't get an easy game at home, having a very good premiership team is the next best thing :)
We've got a chance if they don't field a strong team, but our main concern is the league and trying to get promoted back to the Premiership, we've made a good start :yeah:
i just hope they won't get bayern in the knock-out round :( last season I was absolutely gutted when they lost :sad: especially after sergio ramos (my fave player :worship: :inlove: ) scored but his goal was disallowed cos he handballed :ras: :sobbing:

hai ma a dati seama ca nu vine waske??????? :hysteric: cine ne mai face "proastele de sus" :awww:

Sandra
09-01-2007, 10:42 PM
:lol: crezi? Uite, anul trecut am asistat la plina de tehnicitate partida dintre Artemon Apostu-Efremov s-un macedoneean, Magdincev parca, ultimul tur de calificari. No si se pregateste romanasul nostru sa serveasca, pleaca mingea din racheta si face contact cu zgura...pe terenul vecin unde se juca o alta partida :haha: . Penibil moment pentru el, foarte comic pt asistenta :lol:

ps: a castigat Efremov partida, dar a pierdut in primul tur la castigatorul turneului, Marc Lopez (in finala a trecut de Crivoi :( total nemeritat)

:haha: :haha: :haha:

@Iza :sobbing: nu pot sa cred :hysteric:

LK_22
09-01-2007, 11:01 PM
i just hope they won't get bayern in the knock-out round :( last season I was absolutely gutted when they lost :sad: especially after sergio ramos (my fave player :worship: :inlove: ) scored but his goal was disallowed cos he handballed :ras: :sobbing:

It's hard to believe but Bayern didn't even qualify for the Champions League this year :eek: they are virtually always there, especially as Germany has 3 places but the teams this year are Stuttgart, Werder and Schalke, Real have got Werder in their group though.... :p
Just watched the Coventry goals again on tv! :D

Huff
09-01-2007, 11:14 PM
Just watched the Coventry goals again on tv! :D

2-1, right? That means they are still in the top of the Championship at the moment. :woohoo: for you and them :) But it's a long way to Premier League...

Deea
09-01-2007, 11:17 PM
(in antiteza, inteleg destul de bine frustrarea ta)Ma bucur sa aud ca ai intrat unde ti-ai propus. Eu o sa continui cu Johnnie Walker, tu cu :keep walking: ;) Deal?

Deal :p Fizica asta :rolleyes: cate am patimit din cauza ei...

Sandra :haha: :haha: Nu mai vine Luckas la Bucuresti?

LK_22
09-01-2007, 11:20 PM
2-1, right? That means they are still in the top of the Championship at the moment. :woohoo: for you and them :) But it's a long way to Premier League...

Yes it was :) and yes it is :)
We aren't the favourites to go up by any stretch of the imagination, we are expected to finish mid table so for now we can dream..... :)
Hopefully though if we can keep scoring points we can sneak into the playoffs and try our luck there

Huff
09-01-2007, 11:26 PM
So, Sandra, vad ca-ti place Gael Garcia Bernal :cute one: (as vrea sa-l vad jucand la un moment dat alaturi de Natalie Portman)...l-am vazut in trei filme pana acum: "Pacatele parintelui Amaro", "Babel" si inca unu a carui nume imi scapa...Remarcabile toate, iar in primul si al treilea, excelenta si prestatia lui. In Babel a fost...hmmm, episodic.
Ce ma deranjeaza e ca incerc sa fac rost de ceva timp de "La Science des rêves"/"The science of sleep" si nu reusesc. Daca l-ai vizionat, sa-mi impartasesti cateva impresii.

Huff
09-01-2007, 11:34 PM
Hopefully though if we can keep scoring points we can sneak into the playoffs and try our luck there

Last Championship, I remember that first two teams promoted into the Premier League and another 4 teams played some kind of a promotion playoff. So, if the things are still the same, Coventry needs the 6th place...We'll see. Crossed fingers for your team...:)

LK_22
09-01-2007, 11:40 PM
Last Championship, I remember that first two teams promoted into the Premier League and another 4 teams played some kind of a promotion playoff. So, if the things are still the same, Coventry needs the 6th place...We'll see. Crossed fingers for your team...:)

Yeah that's what happens in the three divisions below the Premiership, teams who finish 3rd-6th play a playoff, 3rd plays 6th 4th plays 5th winners meet in a final which this year will be at Wembley :)
This game is often billed as the biggest money match in a domestic league in the world due to how much a team stands to make by being promoted :)
If we keep up our form we've got a chance, as I don't think no team will run away with the title this year but the league is extremely competitive

Huff
09-02-2007, 12:28 AM
Yeah that's what happens in the three divisions below the Premiership, teams who finish 3rd-6th play a playoff, 3rd plays 6th 4th plays 5th winners meet in a final which this year will be at Wembley :)
This game is often billed as the biggest money match in a domestic league in the world due to how much a team stands to make by being promoted :)

Good to know. Thanks! I think this year I'll be a pround suporter of your beloved team.:) Oh yeah, Coventry is the perfect team to cheer for...

Deea
09-02-2007, 12:57 AM
Still awake Florin? :p

Huff
09-02-2007, 01:06 AM
...hibou de nuit.

Un tobacco in fata, o proba de maraton inca lunga de vizionat si...damn, Peer cu break la 0 la conducere :rolleyes:

ClaudiuS
09-02-2007, 01:06 AM
:wavey:

Huff
09-02-2007, 01:30 AM
:wavey: Hi, soltmann!

Lidia Simon pe 6 deocamdata run baby run :dog: :crying2: ...Vaidisova e din nou in carti :woohoo:

Sandra
09-02-2007, 10:33 AM
Sandra :haha: :haha: Nu mai vine Luckas la Bucuresti?

Cum sa nu?? Adica eu sper :haha: :o

So, Sandra, vad ca-ti place Gael Garcia Bernal :cute one: (as vrea sa-l vad jucand la un moment dat alaturi de Natalie Portman)...l-am vazut in trei filme pana acum: "Pacatele parintelui Amaro", "Babel" si inca unu a carui nume imi scapa...Remarcabile toate, iar in primul si al treilea, excelenta si prestatia lui. In Babel a fost...hmmm, episodic.
Ce ma deranjeaza e ca incerc sa fac rost de ceva timp de "La Science des rÍves"/"The science of sleep" si nu reusesc. Daca l-ai vizionat, sa-mi impartasesti cateva impresii.

Da da imi place muuuuuuuult :hearts: Nu erai aici in perioada mea de obsesie de vedeam filme cu el pe paine. Eu am vz Pacatele parintelui Amaro, Amores Perros, La mala educacion, Diarios de motocicleta, Dot the I (unde tipa seamana muuuult cu Natalie), Babel, Y tu mama tambien :hearts:, Scienece of sleep (care e un super film, f ciudat asa de fel se vede ca e facut tot de Gondry :lol:. Oricum eu l-am gasit fff usor si acum multa vreme nu stiu cum de n-ai reusit :p) Fidel (asta e miniserie saru'mana Iza :kiss: ) si I'm with Lucy (film usurel, nimic deosebit in afara de personajul lui :lol: )

Caludiooooo :kiss: :hug:

Sandra
09-02-2007, 10:35 AM
Ce cad capii de serie la USO WTA :eek: :eek:

Deea
09-02-2007, 10:51 AM
Ce cad capii de serie la USO WTA :eek: :eek:

I know...una dupa alta...Petrova, Sharapova, Vaidisova...eu cred ca o sa castige Venus!!! Asta daca printr-o minune nu reuseste sa o invinga Ana :rolls:

Sandra cand pleci la Iza? :D

Florin ce s-a intamplat pana la urma la maraton? Ce a facut Lidia?

Sandra
09-02-2007, 10:53 AM
I know...una dupa alta...Petrova, Sharapova, Vaidisova...eu cred ca o sa castige Venus!!! Asta daca printr-o minune nu reuseste sa o invinga Ana :rolls:

Sandra cand pleci la Iza? :D

Si Hingis :p Nu Ana nu :sobbing:

Maine la 12:30 am tren. :p

rosespower
09-02-2007, 11:47 AM
Pentru ca e prea mult sa dau quote-uri....va spun danke pentru incurajari...
Si in mom asta sunt bucuroasa ca l-am vaz pe Andreas:inlove:....

Huff
09-02-2007, 12:33 PM

Florin ce s-a intamplat pana la urma la maraton? Ce a facut Lidia?

:crying2: Vaidisova

...forehand de exceptie
...a salvat minge de meci la 3-5 pe serviciul israeliencei
...a salvat o a doua minge de meci la 5-6 pe propriul serviciu
...a reusit sa faca prima minibreak in tiebreak, 3-2
...a reusit sa-si piarda apoi ambele servicii 3-4
...3-5, 4-5 pe serviciul lui Peer
...4-6, Nicole isi pierde din nou serviciul intr-un raliu pe care l-a controlat cu autoritate:fiery: :silly:
...salveaza o a treia minge de meci, 5-6
...5-7
...va deveni in curand varianta WTA a lui Marat(extrovertita, isi vorbeste siesi, injura, rupe rachete:yeah: :rolleyes:)
...forehand de exceptie
...isi complica singura existenta pe teren -> imi place din ce in ce mai mult

A fugit si-a fugit si-a fugit...si-a terminat pe 5. Oricum admirabil efortul, iar rezultatul a fost unul foarte bun. Dupa ce-a trecut linia de sosire, mergea ceva de genul /\/\/\/\/\/...Ce-i drept, au fost foarte putine care sa mearga _____

Iza
09-02-2007, 12:40 PM
sorry Flo pt Vaidisova :hug: adik sorry pt tine, k de ea ma bucur :lol: :devil:
apai mai bine sa castige una dintre Williamsuri decat JuJu :tape: :tape:

hai mah Sandee k tu ai vaz tot gu GGB si nu avem la ce ne uita cand vii :lol: k mie mi s-o stricat cd/dvd writeru si nu pot sa mai fac nik :(
asa k adu ceva filme :lol: science of sleep il am, dar dk l-ai vaz... :ras:

Huff
09-02-2007, 01:01 PM
...Dot the I (unde tipa seamana muuuult cu Natalie)...

Asta e filmul al carui titlu nu mi-l mai aminteam.;)

Ea e Natalia Verbeke.

guille&tati4life
09-02-2007, 01:03 PM
Sorry mate, but the fact Vaidisova's out has me :banana:ing.
We can however agree on Natalie Portman movies :worship: Closer being my fave :p

Huff
09-02-2007, 01:13 PM
Sorry mate, but the fact Vaidisova's out has me :banana:ing.

Well, it's ok, I think I can understand that :p.

We can however agree on Natalie Portman movies :worship: Closer being my fave :p

..and that ;) Closer is my favourite too...but then again, I guess I like Garden State, V for Vendetta and Goya's ghosts as much as I like Closer.

guille&tati4life
09-02-2007, 01:19 PM
Well, it's ok, I think I can understand that :p.

..and that ;) Closer is my favourite too...but then again, I guess I like Garden State, V for Vendetta and Goya's ghosts as much as I like Closer.

I've never seen all of Garden State, it seems strange :unsure:
V for Vendetta was quite good :yeah:
Though she only had a small part in Cold Mountain, it was fantastic :worship:

Are you from romania?

Iza
09-02-2007, 01:23 PM
Asta e filmul al carui titlu nu mi-l mai aminteam.;)

Ea e Natalia Verbeke.

Dot the I e genial :worship: cam orice film cu GGB e genial :p :lol:

app ati vazut Cidade de deus (City of gods/orasul zeilor)? e filmul meu pref :hearts:

OMFG Liam I didn't even notice that Bayern aren't playing :haha: :haha: :haha: wooooohooo :nerner: you made my day :lol: :devil:

and hi Paul :) (when will FM 2008 be released?)

guille&tati4life
09-02-2007, 01:29 PM
Hi Iza, how's it going? :hug:

As for FM :lol: I don't know yet, but you can be sure i'll tell you when i find out :p

Iza
09-02-2007, 01:35 PM
:lol: thanks

you must be happy that rangers are in that very difficult group in CL :p :devil:

guille&tati4life
09-02-2007, 01:42 PM
:lol: thanks
you must be happy that rangers are in that very difficult group in CL :p :devil:

I'm very happy :banana:

The Spartak Moscow team we played in qualifiers were a very good team, we did well just to make it. I was at the match and i gotta admit penalties is too scary for me :scared:

Our group is ok :D we can make it. Trouble is Shakhtar are a very good 4th team :ras:

I'm off to watch Celtic now :wavey: Later Iza

Huff
09-02-2007, 01:46 PM
I've never seen all of Garden State, it seems strange :unsure:
V for Vendetta was quite good :yeah:
Though she only had a small part in Cold Mountain, it was fantastic :worship:

Are you from romania?

You should see Garden State. All of it. It was directed and written by Zach Braff(film debut) :yeah: This is how a film should look like. In few words, it's simply about living life. An excellent movie on many levels. Oh, and lovely soundtrack as well. And above all, it's a low budget masterpiece.

Agree :yeah:

Yes, I'm from Romania. Actually, I live in Brasov and the movie(Could Mountain) was shot in this area.:)

rosespower
09-02-2007, 01:56 PM
Si mie mi-a palcut Closer.....mai ales the british atmosphere.....
Natalie e o actrita buna pacat de unele alegeri mai putin fericite....

Huff
09-02-2007, 01:56 PM
Dot the I e genial :worship:

Da, e un film genial. E unul din cele mai bune filme necunoscute. Spre exemplu, e ceva mai inteligent decat puterea de percepere a desfasurarii actiunii a prietenei fratelui meu. Cu ea l-am vazut prima data.:rolleyes:

Orasul zeilor :yeah:.

Deea
09-02-2007, 01:58 PM
Maine la 12:30 am tren. :p

Bine tu :p

:crying2:...va deveni in curand varianta WTA a lui Marat(extrovertita, isi vorbeste siesi, injura, rupe rachete:yeah: :rolleyes:)
...forehand de exceptie
...isi complica singura existenta pe teren -> imi place din ce in ce mai mult

pfff ai dreptate. chiar imi pare rau ca a iesit asa repede :awww:
Din partea mea sa castige oricine USO WTA atat timp cat nu e Justine :yeah: :lol:

Paul darling :hug: :hug: :hug: I've missed you!
And I loved Closer too :worship: Great movie. I haven't seen Cold Mountain...I know, I know shame on me. I'll watch it as soon as possible. :cool:

ClaudiuS
09-02-2007, 02:01 PM

Iza
09-02-2007, 03:52 PM
Bine tu :p

pfff ai dreptate. chiar imi pare rau ca a iesit asa repede :awww:
Din partea mea sa castige oricine USO WTA atat timp cat nu e Justine :yeah: :lol:

Paul darling :hug: :hug: :hug: I've missed you!
And I loved Closer too :worship: Great movie. I haven't seen Cold Mountain...I know, I know shame on me. I'll watch it as soon as possible. :cool:

exaaaaaaaaaaaaaaaaaaaact :rocker2: :rocker2:

Sandra
09-02-2007, 03:57 PM
Claudio :kiss: Que tal?

Ai ma Iza ca mai am o groaza de vazut pe care nu le gasesc :sobbing:

Iza
09-02-2007, 04:40 PM
acuma iau Todo sobre mi madre si Hable con ella. sper sa fie variante ok :help:

rosespower
09-02-2007, 05:28 PM
Todo sobre mi madre misto.....l-am vaz din ambitie intr-o noapte pe tvr....:lol:
Am calcul plin de Pedro si Gael....dar nu am vaz nik ink...:lol:

Steaua a luat bataie....rusine....

Iza
09-02-2007, 06:09 PM
hai maaaaaaaaaaaaaaaah :fiery: downloada cu 120 kbps todo sobre si cu 20 hable con ella si mi-o picat netu :mad: :mad:

rosespower
09-02-2007, 06:29 PM
:hug:

cat m-am chinuit eu sa le trag....cati nervi....

Sandra
09-02-2007, 09:09 PM
Iza dc esti intra putin pe mess te rog. :D

LK_22
09-02-2007, 09:09 PM
Good to know. Thanks! I think this year I'll be a pround suporter of your beloved team.:) Oh yeah, Coventry is the perfect team to cheer for...

Wise choice :yeah: Who is your favourite club team?

OMFG Liam I didn't even notice that Bayern aren't playing :haha: :haha: :haha: wooooohooo :nerner: you made my day :lol: :devil:

:haha: Glad to have done that :p Unless Real come third in their group they won't be getting knocked out by Bayern this season :p

I've got Football Manager but I haven't seriously played the game before the split when Championship Manager ruled! :)

Iza
09-02-2007, 09:10 PM

:haha: Glad to have done that :p Unless Real come third in their group they won't be getting knocked out by Bayern this season :p

I've got Football Manager but I haven't seriously played the game before the split when Championship Manager ruled! :)

I can't believe how much FM I played inseatd of studying for the exam this summer :haha: i'm with Real in the 2011-2012 season :haha:
btw. Villareal- Real 0-3 :hearts: and the match is not over yet :rocker2:

LK_22
09-02-2007, 09:24 PM
I can't believe how much FM I played inseatd of studying for the exam this summer :haha: i'm with Real in the 2011-2012 season :haha:
btw. Villareal- Real 0-3 :hearts: and the match is not over yet :rocker2:

:lol: That was like me on CM a few years ago. Proberly best thing I achieved was winning the Champions League with Olympiakos in the first season :banana:

:rocker2: Very convincing result as Villareal aren't usually pushovers especially at home

Huff
09-02-2007, 09:53 PM

In order: FC Brasov(my local club team, they are in second league at the moment, but they are big favourites to promote in first league :rocker2:), Liverpool, Bayern Munchen, Real Madrid and Coventry.

Sneijder :yeah: 3 goals in 2 matches this season. Il urmaresc de ani buni la Ajax si asteptam sa faca pasul odata la o echipa cu pretentii. :dance:

:eek: FT Villareal - Real 0-5

Nalbandian, what a way to lose a match :sobbing: ...si mai mult, Chican l-a botezat la un moment dat Nadal :help:

Iza
09-02-2007, 09:56 PM
Real :worship: :woohoo:
Sneijder mi se pare cea mai buna achizitie de vara asta :yeah:

Sandra
09-02-2007, 09:57 PM
A dat si Raul vreun gol? :awww:

LK_22
09-02-2007, 09:58 PM
In order: FC Brasov(my local club team, they are in second league at the moment, but they are big favourites to promote in first league :rocker2:), Liverpool, Bayern Munchen, Real Madrid and Coventry.

Sneijder :yeah: 3 goals in 2 matches this season. Il urmaresc de ani buni la Ajax si asteptam sa faca pasul odata la o echipa cu pretentii. :dance:

:eek: FT Villareal - Real 0-5

Nalbandian, what a way to lose a match :sobbing: ...si mai mult, Chican l-a botezat la un moment dat Nadal :help:

Good for you supporting your local team, they are in a similar position to Coventry then (wanting to get promoted to the top division) but we aren't big favourites to go up :sad:
Don't let Iza see you've put Bayern Munich ahead of Madrid in your favourite team list ;) :p
:lol: Impressive by Madrid

Iza
09-02-2007, 10:06 PM
dap. primul gol :D dup-aia au fat Sneijder x2, Ruud si Guti

Good for you supporting your local team, they are in a similar position to Coventry then (wanting to get promoted to the top division) but we aren't big favourites to go up :sad:
Don't let Iza see you've put Bayern Munich ahead of Madrid in your favourite team list ;) :p
:lol: Impressive by Madrid

i'll pretend i didn't see ;)

Huff
09-02-2007, 10:07 PM

Sí, el primer. Si au mai inscris Van Nisterlooy si Guti.

Sandra
09-02-2007, 10:13 PM
Raul :D :inlove: :worship:

LK_22
09-02-2007, 10:28 PM
i'll pretend i didn't see ;)

But you did! :p

Huff
09-02-2007, 10:32 PM
But you did! :p

:secret: Don't tell her that she really seen it.

LK_22
09-02-2007, 10:36 PM
:secret: Don't tell her that she really seen it.

Too late but maybe she hasn't noticed.... :p

Iza
09-02-2007, 10:43 PM
Too late but maybe she hasn't noticed.... :p

:angel: :angel: :p

LK_22
09-02-2007, 10:44 PM
:angel: :angel: :p

See told you...... :p

rosespower
09-03-2007, 10:13 AM
Raul:inlove:
Bayern buuuu mi-a stricat biletul pe bwin....

Abia ast CL

2 weeks to go.....
12:12 :lol:

Trebuie sa termin cu posturile astea tembele...

Iza
09-03-2007, 04:37 PM
si eu astept CL :bounce: dk castiga iar Milan ma isterizez.

rosespower
09-03-2007, 06:28 PM

:lol:
eu nu's chiar asa mare fan nimeni.....decat steaua...dar ce stiu clar e ca nu vreau sa castige chelsea:D

Huff
09-03-2007, 06:47 PM

N-ai nici un motiv pentru a te isteriza. E destul de clar ca sezonul asta de CL e-a lu' Bayern ;) :lol:

Iza
09-03-2007, 08:24 PM
kre nici nu joaca :haha: :haha:

rosespower
09-03-2007, 08:38 PM

Huff
09-03-2007, 09:36 PM
kre nici nu joaca :haha: :haha:

intocmai ;) faceam referire la tine, care sperai ca realul sa nu mai dea de bayern si sezonul asta

rosespower
09-04-2007, 10:22 AM
Doamne ce tare e Sevilla.....

Deea
09-04-2007, 06:49 PM
Ce-i cu linistea asta pe aici? :p Talk people!!

Florin ai fost la tenis? Ce ai vazut interesant? Share with us :p

Iza, Sandra ce faceeeeeeti? I know you're there!

Sabrii :D

rosespower
09-04-2007, 06:54 PM
eu i's aici ca m-am intors de afara...restu plecati in deplasare probabil...

Huff
09-04-2007, 06:59 PM
Ce-i cu linistea asta pe aici? :p Talk people!!

Florin ai fost la tenis? Ce ai vazut interesant? Share with us :p

Fara tine e liniste :hug:

Da. Hmmm, ceva mai interesant a fost revelatia cum ca Luncanu nu mai e o tanara speranta pt mine...S-apoi i-am vazut pe Lacko, Crivoi, Craciun, Luczak, Marcaccio si Patience in actiune...si i-am mai vazut pe Hanescu, Tecau, Marcu...

(Sandra)Cum Lacko n-a iesit din competitie, o sa incerc sa fac cateva poze cu el in meciul viitor

Deea
09-04-2007, 07:16 PM
Fara tine e liniste :hug:

Da. Hmmm, ceva mai interesant a fost revelatia cum ca Luncanu nu mai e o tanara speranta pt mine...S-apoi i-am vazut pe Lacko, Crivoi, Craciun, Luczak, Marcaccio si Patience in actiune...si i-am mai vazut pe Hanescu, Tecau, Marcu...

(Sandra)Cum Lacko n-a iesit din competitie, o sa incerc sa fac cateva poze cu el in meciul viitor

awww :hug:

Luncanu pfffff :o ...din pacate la noi la baieti nu prea exista tinere sperante. Se pierd pe drumul de la juniori la seniori. :shrug: traiasca fetele :lol: Ma intreb pe cat va fi Raluca dupa USO. Ar trebui sa urce un pic in clasament avand in vedere ca a ajuns in turul 2 si anul trecut nu a participat. In fine, vom vedea. :)

Florin ce fel de muzica asculti?

Huff
09-04-2007, 08:47 PM
awww :hug:
Florin ce fel de muzica asculti?

Ascult cam de toate, ce-mi incanta urechea ma-ncanta si pe mine :lol:

Dar cu cea mai mare placere ascult muzica alternativa, in speta trupele care vin cu ceva inedit, original fata de sablonul, tipologia genului: Muse(intotdeauna, nu-mi place sa o spun dar sunt addicted) si-apoi in diferite perioade Stereophonics(Maybe tomorrow), Coldplay, Radiohead, Arctic Monkeys, Franz Ferdinand, Kaiser Chiefs, The Smashing Pumpkins, The White Stripes, The Killers(When you were young - excelent text si videoclip (cel filmat pentru britanci, in care eroina se sinucide)), Pink Floyd si-ar mai fi...

...si ca sa nu fiu mai cu mot las la urma muzica clasica(Wagner si Beethoven - intotdeauna cu cea mai deosebita fascinatie...Tannhauser(uvertura)-ul lui Wagner :yeah:), jazz manouche-ul si jazz-ul...

Am uitat multe, dar cam asta ascult cu precadere in fiecare zi...Ah, s-un compozitor contemporan si foarte abil, virtuoz, polivalent instrumentist - Yann Tiersen(soundtrack-uri pt Le fabuleaux destin d'Amelie Poulin si Good bye, Lenin!)

Deea
09-04-2007, 09:36 PM
Florin :inlove: esti clar de'al nostru :p

Si la mine number one sunt Muse!!! :worship: De cand am auzit prima melodie am ramas :eek: (prima melodie fiind cover-ul de la feeling good )

Sandra
09-04-2007, 11:03 PM
La noi tot pica betu si intram aproape numa pt TT :p :lol:

App de TT, Florin :yeah: 8/8 :eek: Si zi de Lacko, cum a jucat? :D Mai arata gay :scared:

Deea :hug:

Iza zice ca si ea asc aceleasi formatii ca si tine mai putin the White Stripes :p

Deea
09-04-2007, 11:06 PM
The White Stripes sunt tari :rocker2: unele melodii de pe ultimul album sunt :worship: f originali oamenii!

Doamne ce meci intre Monaco si Djokovic!!!! FANTASTIC!!!! Mai ales setul 2. ala a fost asa :eek: high quality tennis :yeah:

Huff
09-04-2007, 11:22 PM
La noi tot pica betu si intram aproape numa pt TT :p :lol:

App de TT, Florin :yeah: 8/8 :eek: Si zi de Lacko, cum a jucat? :D Mai arata gay :scared:

Deea :hug:

Iza zice ca si ea asc aceleasi formatii ca si tine mai putin the White Stripes :p

So, voi doua sunteti impreuna acum. Aveti grija sa nu faceti chestii necuviincioase. (Ati vazut "Legaturi bolnavicioase"? :p Slabut filmul, dar foarte bun soundtrack-ul, specially "Zmeul")

L-am vazut la Brasov si anul trecut antrenandu-se si ieri la fel - antrenandu-se si in sfarsit azi - jucand. A inceput foarte slab partida, multe greseli neprovocate, dar apoi a fost o clasa peste.
Nu arata diferit de anul trecut: blond, un pic cam firav ca fizic, cercel in ureche...

In noaptea asta sunt depresiv :yeah: :aparty: :yippee: :bigclap: :help: :crying2:

Huff
09-04-2007, 11:29 PM
The White Stripes sunt tari :rocker2: unele melodii de pe ultimul album sunt :worship: f originali oamenii!

Doamne ce meci intre Monaco si Djokovic!!!! FANTASTIC!!!! Mai ales setul 2. ala a fost asa :eek: high quality tennis :yeah:

Right you are :)

:worship: Monaco si forma lui de la Kitzbuhel...pacat ca nu a luat setul doi.

Deea
09-04-2007, 11:54 PM
De ce depresiv?

soooomn...I need sooooomn...maine trebuie sa ma apuc sa invat legislatia aia rutiera :yawn:

Huff
09-05-2007, 12:30 AM
Pai, sunt putin ametit (si inca mai lucrez la starea asta;))si-mi trec prin minte ganduri care mai de care si nu stiu...sunt trist...but hey, nu e prima data.

I need some somn too si-o sa-mi treaca...

:silly:

rosespower
09-05-2007, 09:12 AM

Vad ca pe aici muzica alternativa merge perfect cu tenisul.....bun asa.....

Deea
09-05-2007, 12:39 PM
Florin :hug:

pfff...legislatia asta rutiera e clar de doi lei. Bleeeeaaaaaah :ras: Si nu am nici un chef de invatat.

Huff
09-05-2007, 06:04 PM
DeeaaAAA...keep walking. Daca ai dormit bine azi noapte, deschide odioasa legislatie, focalizeaza bine randurile, citeste cu atentie si invata. Daca nu, lasa pe maine ;). Deal?

Deea
09-05-2007, 09:08 PM
DeeaaAAA...keep walking. Daca ai dormit bine azi noapte, deschide odioasa legislatie, focalizeaza bine randurile, citeste cu atentie si invata. Daca nu, lasa pe maine ;). Deal?

Deal! :D maine promit ca o sa invat cu adevarat :angel:

Acum am chef de niste muzica noua...hmm...mi-am downloadat Plain Whit T's si We are scientists. Ia sa vedem ce e de capul lor :p Haas cu Davydenko nu-mi place...bleah...mi-e asa de indiferent. As sta totusi sa vad Federer cu Roddick, desi aproape sigur iar isi ia bataie Roddick in 3 seturi. :lol:

Huff
09-05-2007, 10:37 PM
Deal! :D maine promit ca o sa invat cu adevarat :angel:

Acum am chef de niste muzica noua...hmm...mi-am downloadat Plain Whit T's si We are scientists. Ia sa vedem ce e de capul lor :p Haas cu Davydenko nu-mi place...bleah...mi-e asa de indiferent. As sta totusi sa vad Federer cu Roddick, desi aproape sigur iar isi ia bataie Roddick in 3 seturi. :lol:

Plain White T's :) Ii stiu de la 'Hey there Delilah' (adica de foarte putin timp :lol:). I-am reascultat cu mare placere in seara asta. 'Let me take you there' :yeah: ...cel mai bun lucru a fost ca ascultandu-i, mi-am adus aminte de Damien Rice :worship: pe care nu l-am mai bagat in seama de foaaaarte mult timp. The Blower's Daughter(soundtrack Closer) mi-a asigurat fondul muzical pentru 30 min...
In Brasov acum e frig, ploaia tocmai s-a oprit, lumina e din belsug de la felinare...cadru adecvat pentru o plimbare.

Sa nu cumva sa uit. Deea, you made my night! :hug:

ps: Haas - Davydenko a fost un meci prea putin atractiv, dar...l-am avut pe rus pe un bilet in combinatie cu Chakvetadze, asa ca mie nu mi-a fost atat de indiferent. :yeah:

rosespower
09-06-2007, 07:31 AM
Perfect pronostic Deea!:D

Iza
09-06-2007, 07:44 AM
Plain White T's :) Ii stiu de la 'Hey there Delilah' (adica de foarte putin timp :lol:). I-am reascultat cu mare placere in seara asta. 'Let me take you there' :yeah: ...cel mai bun lucru a fost ca ascultandu-i, mi-am adus aminte de Damien Rice :worship: pe care nu l-am mai bagat in seama de foaaaarte mult timp. The Blower's Daughter(soundtrack Closer) mi-a asigurat fondul muzical pentru 30 min...

:

yaaaaay am amflat in sfarsit cine canta piesa aia :inlove: acuma cand o sa-mi vina ca lumea netu inapoi o sa-mi downloadez albumu :inlove:

Blower's daughter :hearts:

sper sa fie vreme buna la open :unsure:

Deea
09-06-2007, 08:21 AM
In Brasov acum e frig, ploaia tocmai s-a oprit, lumina e din belsug de la felinare...cadru adecvat pentru o plimbare.

Sa nu cumva sa uit. Deea, you made my night! :hug:

ps: Haas - Davydenko a fost un meci prea putin atractiv, dar...l-am avut pe rus pe un bilet in combinatie cu Chakvetadze, asa ca mie nu mi-a fost atat de indiferent. :yeah:

mmmmm...Damien Rice nici eu nu am mai ascultat de mult. E perfect pt dimineata asta. :dance: alaturi de imensa mea cana de cafea. :angel: Ce zi lunga se anunta a fi azi...trebuie sa ma duc sa platesc netu, sa ma duc sa depun diploma in original pt inscrierea la facultate, trebuie sa ma duc sa-mi iau bilete la turneu, dupa aceea sa-mi fac abonament pe metrou, dupa aceea ma duc la orele de condus...ar trebui sa invat un pic si din legislatia aia, sa mai fac niste teste si diseara vreau sa ies si cu prietenii mei pe undeva. :haha: Ce program!!!

:D :D :D

Daca ai castigat ceva bani atunci e bine. Da stai, Chakvetadze ce a facut? :scared:

Perfect pronostic Deea!:D

sad but true :shrug: Chiar imi pare rau de Roddick...de atata timp se chinuie si el sa-l bata pe Fed si avea de aparat si punctele obtinute pt k a ajuns in finala anul trecut...eeeeh asta e...win some, lose some.

sper sa fie vreme buna la open :unsure:

si eu sper :unsure: A fost racoare bine zilele astea in Bucuresti, mai ales seara. Fara ceva gros pe tine mori (eu am murit aseara asteptand autobuzul ca sa ajung acasa...brrrr...batea un vant. Clar a venit toamna! )

Huff
09-06-2007, 08:45 AM
Are cineva chef d-un TT la dublu la Orleans sau New Orleans?

Deea
09-06-2007, 03:39 PM
Are cineva chef d-un TT la dublu la Orleans sau New Orleans?

cand este New Orleans? :scratch:

Huff
09-06-2007, 04:36 PM
Saptamana asta care vine, dar voi sunteti deja toate la BCR Open Romania...

Huff
09-06-2007, 10:45 PM
...si-au ramas din trei, doi.

http://www.youtube.com/watch?v=MDtcidMR_6I#

Il principe ignoto

Nessun dorma! Nessun dorma! Tu pure, o Principessa,
nella tua fredda stanza
guardi le stelle
che tremano d'amore e di speranza...
Ma il mio mistero è chiuso in me,
il nome mio nessun saprà!
No, no, sulla tua bocca lo dirò,
quando la luce splenderà!
Ed il mio bacio scioglierà il silenzio
che ti fa mia.

Voci di donne
Il nome suo nessun saprà...
E noi dovrem, ahimè, morir, morir!

Il principe ignoto

Dilegua, o notte! Tramontate, stelle!
Tramontate, stelle! All'alba vincerò!
Vincerò! Vincerò!

Sandra
09-06-2007, 11:31 PM
RIP :sad:

Florine, ceva news de la Brasov? :D De Tecau si Lacko :lol: :lol:

Maine sa bata Patiance :scared:

Huff
09-06-2007, 11:47 PM
Jocul lui Lacko arata foarte bine, dar cel mai mult in astea trei zile mi-a placut Devilder. Lovituri de clasa. De departe favoritul meu. Cruciat are un serviciu de zile mari. Tecau cu Mergea au ajuns la dublu in sferturi. Crivoi s-ar putea sa aiba maine dureri mari de cap cu Marcaccio. Cruciat ar trebui sa ajunga in semifinale(maine joaca impotriva lui Villagran). Si cred ca Lacko poate sa faca acelasi lucru...

Altfel, meciurile le vad cam de la 2-3 m de terenul 3(principalul de la Brasov) pe un culoar pe unde se vanzolesc toti jucatorii. Am schimbat azi doua vorbe cu Haradau, cu un impresar de fotbalisti...si sper ca maine sa reusesc intr-un sfarsit sa fac cateva poze...

Si-ar mai fi cateva chestii, dar acum imi scapa.

Sandra
09-06-2007, 11:54 PM
Si Patiance cum se arata? Ceva sanse de o victorie cu Lukas maine? :bigcry:

Mama Patiance dc nu bate maine si indrazneste sa puna picior la Open e un om mort :armed:

Iza intreaba cu ce echipa nationala tii la rugby? :D

Huff
09-07-2007, 12:07 AM
Si Patience arata bine...daca m-ai pune sa fac un preview lapidar pentru meciul de maine, ti-as spune ca va fi echilibrat ;)

O sa-i transmit...

(Imi place mai mult rugby-ul din emisfera sudica decat cel european) In ordine: Noua Zeelanda, Africa de Sud si Franta.

Edit: iar ca echipe de club, cu toate ca nu m-a intrebat nimeni, cele sud africane.

Sandra
09-07-2007, 12:11 AM
Sa fie cat de echilibrat posibil numa sa bata Patiance *prays*

Si Izei ii place super mult Noua Zeelanda si cica si Franta :D

Huff
09-07-2007, 12:15 AM
Spunei Izei ca are gusturi excelente...

Sandra
09-07-2007, 12:17 AM
Telefonu fara fir :lol:

Si n-ai facut nicio poza? :awww:

Huff
09-07-2007, 12:26 AM
Telefonu fara fir :lol:

...mai mult sau mai putin...

Si n-ai facut nicio poza? :awww:

La mia macchina fotografica e stricata. Alaltaieri am avut aparatul foto al unui prieten, dar culoarul despre care-ti povesteam, de unde vad meciurile, e protejat cu o plasa de genul fileului si nu prea au iesit putinele poze pe care le-am facut cum trebuie.
In fine, decat deloc, mai bine si asa zic, nu? No si am luat ieri un alt aparat, care avea bateriile pe terminate, am mers la magazin si le-am cumparat sa se potriveasca pentru aparatul de alaltaieri. M-am gandit ca sunt la fel. Si ajung la terenuri, scot aparatul, introduc bateriile si surpriza, erau prea mici.

Daca azi nu mai apare nicio surpriza, o sa postez cateva poze diseara.

Sandra
09-07-2007, 12:39 AM
:haha: :haha: Ce ghinion cu aparatu :hug: :hug:

Dc faci maine poze deja stii cerintele noastre :o :rolls: (ca asta e singuru mod in care il vad pe LUkas anu asta :sad: )

Huff
09-07-2007, 12:45 AM
Va uitati la videoclipul asta: http://www.youtube.com/watch?v=kmwfuauBvcI. Ce va transmite? Va place franceza?

Sandra
09-07-2007, 12:50 AM
Nu merge netu suficient de bine incat sa deschidem youtube. :mad:

Mie una imi place de mor :inlove: numa ca nu stiu o boaba :crying2:

Huff
09-07-2007, 12:54 AM
Mie una imi place de mor :inlove: numa ca nu stiu o boaba :crying2:

E foarte bine ca iti place, ai tot timpul s-o inveti.

Huff
09-07-2007, 12:57 AM
Deea, ai bifat fiecare punct din lista actiunilor pe care trebuia sa le savarsesti azi(nota redactiei ieri)?

rosespower
09-07-2007, 07:34 AM
Sandra: :yeah: pacat ca nu are multe voturi...decat 3.....

:wavey: pentru cine e pe aici asa de dim...

Deea
09-07-2007, 06:23 PM
Daaaaaa, am reusit sa fac tot ce mi-am prospus. Cu legislatia aia a fost mai greu, dar am citit cateva pagini. :lol: In noaptea asta stau si invat cum trebuie. :angel:

Florin mersi pt update-ul de la Brasov. Ma bucur de Cruciat!! :yeah: am auzit k e baiat bun :p Sandra ti s-a indeplinit dorinta. btw, am o poza pt tine :lol:

LK_22
09-07-2007, 08:35 PM
Hi everyone :wavey: anyone going to be following Romania's progress at the Rugby World Cup? :p

Looking at the qualy draw for Bucharest can't see Monfils and Fognini not going through, maybe Sabau, Gard or Tecau have a chance, I thought Craicun would have got through but he'll proberly have to beat Monfils :eek:

Good luck to everyone in TT as well there :yeah:

Huff
09-07-2007, 09:52 PM
Hi everyone :wavey: anyone going to be following Romania's progress at the Rugby World Cup? :p

Sure, I can't wait their first match at this World Cup vs Italy. :bounce:

Until then, we had a fantastic match to watch tonight. I'm a France fan, but Argentina was simply great. :yeah:

FT France - Argentina 12-17

Iza
09-07-2007, 10:36 PM
mmaaaaaaaaaaaaama ce qually draw avem :yeah: :worship:

flo, tu cand vii?
ne-am uitat azi in statia Brasov dupa Lukas, dar nu a venit :awww:

LK_22
09-07-2007, 11:11 PM

Sure, I can't wait their first match at this World Cup vs Italy. :bounce:

Until then, we had a fantastic match to watch tonight. I'm a France fan, but Argentina was simply great. :yeah:

FT France - Argentina 12-17

:yeah: It's a tough group for Romania their aim has to be to beat Portugal and to get closer to Scotland and Italy than they managed against Ireland and Argentina at the last World Cup (they should do as Ireland especially are a stronger team)

Definitely a good result for Argentina :yeah: in rugby proberly their best ever but no hiding the fact that France were very poor tonight, they just couldn't cope with the pressure

Back to tennis :p I hope we get coverage of Bucharest on Eurosport otherwise I will miss it, last chance to see atp level european clay until April!
Do you know who's got the WCs? Guess it's Pavel, Hanescu and someelse

Sandra
09-07-2007, 11:21 PM
It won't be on ES :awww:

I heard something about Santoro for the 3rd WC :scratch:

Fabio and Lukas on teh same quarter :sobbing:

rosespower
09-08-2007, 12:37 PM
Am vazut in sfarsit Diarios de motocicleta....e altceva ... mi-a placut....

:)

Huff
09-08-2007, 02:44 PM
:yeah: It's a tough group for Romania their aim has to be to beat Portugal and to get closer to Scotland and Italy than they managed against Ireland and Argentina at the last World Cup (they should do as Ireland especially are a stronger team)

Definitely a good result for Argentina :yeah: in rugby proberly their best ever but no hiding the fact that France were very poor tonight, they just couldn't cope with the pressure

Back to tennis :p I hope we get coverage of Bucharest on Eurosport otherwise I will miss it, last chance to see atp level european clay until April!
Do you know who's got the WCs? Guess it's Pavel, Hanescu and someelse

The fact that we managed to qualify in six consecutive World Champs is a great achievement for us. Of course I'd like to see Romania doing better against Scotland and Italy than we did against Ireland and Argentina in Australia 2003(great win back the for England...long live Wilkinson).
Edit: What about your group? Or let me reword the question...What about your match against South Africa? I really see them win over England.

And yes, Les Bleus were very poor last night but I don't think they couldn't cope with the pressure. The Pumas defence was very strong and didn't allow any spaces for France to score a try.

Back to tennis :) We didn't get coverage of Bucharest Open on Eurosport in past years and I sadly think that this year will be the same thing. However, I'll have the opportunity to watch some matches on a local post(Antena 1) and maybe for a day or two I hope to be there for live action.

The wildcards goes to Andrei Pavel, Victor Hănescu and Fabrice Santoro.

Huff
09-08-2007, 03:02 PM
mmaaaaaaaaaaaaama ce qually draw avem :yeah: :worship:

flo, tu cand vii?
ne-am uitat azi in statia Brasov dupa Lukas, dar nu a venit :awww:

Nu stiu, daca as planui ceva, probabil nu as mai ajunge deloc in Bucuresti. Sunt un om de moment, probabil ca o sa ma trezesc luni/marti dimineata s-o sa urc intr-un tren. S-apoi, nu stiu, sper sa ajung si la semifinale si/sau finala.

Era o experienta sa calatoresti cu Lacko in acelasi tren, insa probabil ca l-ati vazut azi cu Aranguren, nu? Daca nu cumva a plouat(in Brasov e vreme foarte mohorata).

LK_22
09-08-2007, 03:30 PM
The fact that we managed to qualify in six consecutive World Champs is a great achievement for us. Of course I'd like to see Romania doing better against Scotland and Italy than we did against Ireland and Argentina in Australia 2003(great win back the for England...long live Wilkinson).
Edit: What about your group? Or let me reword the question...What about your match against South Africa? I really see them win over England.

And yes, Les Bleus were very poor last night but I don't think they couldn't cope with the pressure. The Pumas defence was very strong and didn't allow any spaces for France to score a try.

Back to tennis :) We didn't get coverage of Bucharest Open on Eurosport in past years and I sadly think that this year will be the same thing. However, I'll have the opportunity to watch some matches on a local post(Antena 1) and maybe for a day or two I hope to be there for live action.

The wildcards goes to Andrei Pavel, Victor Hănescu and Fabrice Santoro.

I think Romania will do, they are slowly closing the gap like Argentina did before. Yeah it was a prefect World Cup for us, Jonny, Johnno and the rest were outstanding :banana:
No they couldn't it was like France against Senegal, they just choke really badly
Nice :yeah: what days are you going?
Always good to watch Santoro play good WC choices there :yeah:

Sandra
09-08-2007, 09:13 PM
Da Florin l-am vz pe Lukas azi :sad: Dc vrei mergi la BCR Open ca e thread cu reports. :p

App noi suntem 4 la mine acasa (eu, Deea, Iza si Aleca pe care inca nu o stii) deci dc vrei sa vbesti cu noi :lol: da add la s_andreutzzza. :p :p

Huff
09-08-2007, 11:27 PM
Da Florin l-am vz pe Lukas azi :sad: Dc vrei mergi la BCR Open ca e thread cu reports. :p

Tocmai m-am uitat peste rezultate si nu pot sa-l cred pe cel trecut in dreptul lui Lacko :rolleyes: ...Am mers, am vazut, mi-a placut. Mult. :worship:

App noi suntem 4 la mine acasa (eu, Deea, Iza si Aleca pe care inca nu o stii) deci dc vrei sa vbesti cu noi :lol: da add la s_andreutzzza. :p :p

:drool:

Aleca ,Iza, Deea, tu :wavey:

Nu obisnuiesc sa stau prea des sau mult pe mess. Dar o sa tin minte adresa si poate vorbim zilele urmatoare. Sa fiti cu minti si sa va simteti bine zilele ce vin.

Sandra
09-09-2007, 12:41 AM
Floriiiiin :hug: :hug:

Noi suntem un pic curajoase acuma :lol: :lol:

Lukas *heartbroken* Nu pot sa cred :shout: am facut niste crize la meciul lui. :sobbing:

Pacat ca noi aveam chef de vba. Oricum acuma suntem pe idul meu. :lol: :lol:

:kiss:

Huff
09-09-2007, 01:02 AM
Bravele mele :lol:. Well, si eu sunt curajos la ora asta(a fost o zi lunga), si obosit si cu un portţigaret in fata...fara tigari :help:

Noapte buna si toate ca noaptea. Ah, si vise curajoase!

Sandra
09-09-2007, 02:12 AM
Eu si cu Aleca suntem la datorie :rolls: Capuuuuu! :lol: :lol:

Sandra
09-09-2007, 07:13 AM
Neatza! :wavey: :yawn: :yawn: :yawn:

Bey ce organizatori de doi lei. Cum sa pui primul meci al 9 jumate???? Si pe frigul asta???? :( :( :(

Deea
09-10-2007, 10:42 PM
Helloooooo :wavey: Ce face toata lumea? Prea multa liniste aici, nu-mi place! :(

Sandra
09-10-2007, 10:55 PM
Suntem mutati momentan pe live from Bucharest. :p :p

Florin, speram ca vii macar o zi-doua. :)

Huff
09-11-2007, 12:34 AM
Daca nu mai intervine ceva inopinat (:(), miercuri ar trebui sa fiu la arenele BNR. Adiacent, mai am de rezolvat inca o chestiune in Bucuresti si neaparat saptamana asta :rolleyes: .

De unde ai cules thread-ul, Deea?

Sandra
09-11-2007, 07:28 AM
Deci vii miercuri :banana: Poate nu il urasti pe Korolev si nu tii cu Gilles. :armed: :p

Deea
09-11-2007, 07:50 AM
Daca nu mai intervine ceva inopinat (:(), miercuri ar trebui sa fiu la arenele BNR. Adiacent, mai am de rezolvat inca o chestiune in Bucuresti si neaparat saptamana asta :rolleyes: .

De unde ai cules thread-ul, Deea?

:woohoo:

De pe pagina a doua ;) nu mai zisese nimeni nimic de mult si au luat-o celelalte threaduri inainte. :p

rosespower
09-11-2007, 08:58 AM

Huff
09-11-2007, 11:03 AM

Huff
09-11-2007, 11:09 AM
Poate nu il urasti pe Korolev si nu tii cu Gilles. :armed: :p

Mai vorbesc din cand in cand despre tenis cu un prieten din Bucuresti care nu uita de prea multe ori, in conversatiile noastre, sa ma "alinte" cu apelativul Gilles. Dupa ce a castigat Open 13(Marseille-ul) intr-un mare stil(i-am vazut toate meciurile pe Eurosport), i-am spus ca e momentul sa iasa in evidenta anul asta, cu alte cuvinte - sa confirme. El mi-a replicat ca e doar unul din jucatorii care se bucura de castigarea unui turneu si ca apoi cariera-i(in ceea ce priveste castigarea de turnee) se va topi in efemeritate. Pana acum se pare ca a avut dreptate pentru ca ulterior a avut o singura semifinala jucata la Sopot.:(

Evident ca o sa tin cu Gilles(:yeah:). Totusi...n-am de gand sa-l urasc pe Korolev (Sandra, I'm ready :armed:) :p .

Sandra
09-11-2007, 08:14 PM
Yay :banana: Another Gilles fan. :smoke: Open 13 :inlove: Am vz si eu, se vede ca lucreaza cu Thierry acuma. :lol: Ar cam fi cazul sa castige la Bucuresti. :p

Si dc vii ne vedem? :rolls: Dc da, cum? :confused:

Huff
09-12-2007, 10:10 AM
M-am trezit acum 2 ore si aveam tren la 6am. Asa ca fortuitul a aparut. Nu ca m-am gandit ca va fi altfel, dar...am sperat totusi ca o sa fiu capabil sa ma dau jos la 5 din pat :drunk: :retard:

Ohh well, maine e-o noua zi...

Sandra
09-12-2007, 10:15 AM
Ok, poate vii maine, sau gasesti un tren acuma si ajungi sa-l vezi pe Gilles la dublu. :p :p

Huff
09-12-2007, 10:18 AM
Tu n-ar trebui sa fii deja la arene? Sau mai astepti pana pe la 14:00-14:30 cand incepe meciul zilei...

Sandra
09-12-2007, 06:28 PM
Pai au inceput pe la 1 azi ... si am ajuns acolo chiar la 1. :p

Maine cam nimic interesant. :sad:

Gilles :rocker2: :hearts:

rosespower
09-12-2007, 06:55 PM
E bine nca esti fairly multumita Sandra de tenis.....7 voturi abia Alonso...

Deea
09-12-2007, 10:41 PM
Am chef de muzica noua...any suggestions anyone? :D :D

Huff
09-12-2007, 11:00 PM
...poate niste Biffy Clyro...http:/http://www.youtube.com/watch?v=nuO7RIL4hPs&mode=related&search=
Asta e al doilea extras de pe album. Primul e Semi-Mental,apoi al trelea - Living is a Problem Because Everything Dies si mai sunt doua dar imi scapa ordinea Folding Stars si Machines.

Acum ascult asta http://www.russmus.net/podcasts.jsp - Podcast 2 :Gluki , iar piesa a doua e foarte tare.

Deea
09-13-2007, 12:30 AM
...poate niste Biffy Clyro...http:/http://www.youtube.com/watch?v=nuO7RIL4hPs&mode=related&search=
Asta e al doilea extras de pe album. Primul e Semi-Mental,apoi al trelea - Living is a Problem Because Everything Dies si mai sunt doua dar imi scapa ordinea Folding Stars si Machines.

Acum ascult asta http://www.russmus.net/podcasts.jsp - Podcast 2 :Gluki , iar piesa a doua e foarte tare.

mersi mult :D :D o sa ascult maine dimineata, acum ma cheama perna :p

rosespower
09-13-2007, 09:53 AM
Romania.....rusinos aseara.....

rosespower
09-13-2007, 01:00 PM
MARAT in HIMALAYA...asta da veste...dar nu ma socheaza deloc....ba chiar suna bine....dar nush dak va merge pana la capat...mai degraba o excursie pana la poalele muntelui suna rezonabil...:D....oricum....bv dak reuseste chiar pana la capat...

Huff
09-13-2007, 01:57 PM
Eu cred ca va merge pana la capat. Poate daca era vorba de Chomolungma, as fi inclinat sa cred ca poalele muntelui ar fi fost un obeictiv rezonabil pentru el. Dar asa, varful Cho Oyu(al saselea din lume), care nu se afla intre primii sapte munti Himalayeni ca dificultate in ascensiune, mi se pare un obiectiv realizabil pentru Marat. Eu unul imi pun banii pe atingerea varfului. :D Voi?

rosespower
09-13-2007, 06:51 PM
Eu nu mai vreau sa ma repet si sa dau quote de pe forumul lui Marat... I'm happy for him....si astept poze...:D

Sandra
09-13-2007, 07:47 PM
Marat :rolls: :rolls:

Florin, mai vii sau nu la Open?

Mama am asa niste emotii pt maine :scared:

rosespower
09-15-2007, 12:58 PM
ink cateva ore pana la deschiderea anului scolar.....scary...:)

Iza
09-15-2007, 06:35 PM
pt unii :p :p :p :p :p :angel: :lol:

LK_22
09-15-2007, 06:54 PM
Hi people :wavey: haven't posted in a few days so thought I would! :p

Deea
09-15-2007, 10:55 PM
pt unii :p :p :p :p :p :angel: :lol:

:devil: :devil: :p :p :p :D :D :D

eeeh hai k nu e asa mare diferenta. Noi mai avem 2 saptamani in plus. Da am si terminat mult mai tarziu asa ca meritam :o

Azi mi-am luat tufaneleeeeeee! Sunt florile mele favorite. Si am trecut de dimineata prin piata si am luat de toate culorile! :lol: :cuckoo:

rosespower
09-16-2007, 09:18 AM
Hi people :wavey: haven't posted in a few days so thought I would! :p

Huff
09-17-2007, 09:11 AM
Florin, mai vii sau nu la Open?

Am fost. Vineri. Si a fost foarte placut. :yeah:

Mai vorbesc din cand in cand despre tenis cu un prieten din Bucuresti care nu uita de prea multe ori, in conversatiile noastre, sa ma "alinte" cu apelativul Gilles. Dupa ce a castigat Open 13(Marseille-ul) intr-un mare stil(i-am vazut toate meciurile pe Eurosport), i-am spus ca e momentul sa iasa in evidenta anul asta, cu alte cuvinte - sa confirme. El mi-a replicat ca e doar unul din jucatorii care se bucura de castigarea unui turneu si ca apoi cariera-i(in ceea ce priveste castigarea de turnee) se va topi in efemeritate. Pana acum se pare ca a avut dreptate pentru ca ulterior a avut o singura semifinala jucata la Sopot.:(

Evident ca o sa tin cu Gilles(:yeah:). Totusi...n-am de gand sa-l urasc pe Korolev (Sandra, I'm ready :armed:) :p .

:dance: I'm proud of being call Gilles! :dance: :lol: Din pacate sambata si duminica am fost pe drumuri si nu am reusit sa vad nimic din semifinale si finala. Si la fel de regretabil si faptul ca n-am vazut niciun report pe thread-ul vostru.:sad:

Ar cam fi cazul sa castige la Bucuresti. :p

:yeah: Slava Domnului ca a avut macar un fan care sa-l aclame in finala. :worship:

Azi mi-am luat tufaneleeeeeee! Sunt florile mele favorite. Si am trecut de dimineata prin piata si am luat de toate culorile! :lol: :cuckoo:

Tocmai am cumparat un buchet de crizanteme si tufanele pentru ziua cuiva. Sunt foarte misto florile de toamna. :)

Iza
09-17-2007, 12:06 PM
Gilles :worship: :worship:

Iza
09-17-2007, 12:08 PM
am schimbat titlul :p :angel:

rosespower
09-17-2007, 12:59 PM
Mi-a luat doua minute sa ma dumiresc unde e threadul.....l-am gasit...dupa autor...:)

Azi am fost la scoala.....vesti proaste in majoritate..... dar sper sa nu innebunesc chiar anu asta...:D

Sandra
09-17-2007, 01:48 PM
Am fost. Vineri. Si a fost foarte placut. :yeah:

:dance: I'm proud of being call Gilles! :dance: :lol: Din pacate sambata si duminica am fost pe drumuri si nu am reusit sa vad nimic din semifinale si finala. Si la fel de regretabil si faptul ca n-am vazut niciun report pe thread-ul vostru.:sad:

:yeah: Slava Domnului ca a avut macar un fan care sa-l aclame in finala. :worship:

Si sa nu zici tu nimic. :p

Eram prea obosite de report, plus ca a fost un sg meci. Si ce meci :hearts: Am pus cateva poze totusi. :p

n-am fost chiar singura, da aproape. :lol:

Huff
09-17-2007, 06:32 PM
Si sa nu zici tu nimic. :p

Eram prea obosite de report, plus ca a fost un sg meci. Si ce meci :hearts: Am pus cateva poze totusi. :p

n-am fost chiar singura, da aproape. :lol:

Pai m-am trezit dis de dimineata si m-am urcat in tren la 06:00. A trebuit sa-mi fac lichidarea la Politehnica si a tinut cam 5-6 ore (am sosit in Bucuresti pe la 08:30; la naiba cu sistemul lor :retard: ). Si apoi am ajuns la terenuri pe la 14:30, numai bine pt Hanescu...Si am vrut sa zic ceva, dar eu -:silly:- ma hotarasc mereu pe ultima 100 de metri. :p :)

Parca nici pentru semifinale n-am vazut niciun report :p. Da! Cel putin imi imaginez dupa scor...Le-am vazut :p :drool: :inlove: :)

:lol: Pacat ca a trebuit sa merg pana la tara, am fi fost mai multi sustinatori albastri :bigclap:...se pare ca a fost ok si asa, l-ati condus f bine spre victorie(si apropo, imi pare rau ca publicul a fost rustic la finala, nu ca m-as fi asteptat la altceva...)

Sandra
09-17-2007, 06:58 PM
Important ca a castigat cine trebuia sa castige. :smoke: Am vz azi pe site la tvr niste highlights.. si se aud apaluzele pt Gilles cum incep asa de la una-doua persoane ( :o) si apoi se extind la vreo 20, apoi iar ramane una si incep aia cu incurajarea la fiecare punct. :retard: Si apoi la MP, mi-am auzit un "allez Gilles" :rolls: :o

App a mai zis ceva prietenul tau de Gilles? :rolls: Ala cu plafonatul :p

Huff
09-18-2007, 01:49 AM
Yaaaayyyyy, ai aparut la stiri :D :bigclap: ...

Nu, n-am vorbit cu el acum recent...dar abia astept :devil:

"Gilles, daca nu iti pastrezi serviciul de data asta, esti cel mai prost om care a pus vreodata mana pe o racheta" :rolls:

Iza
09-18-2007, 11:18 AM
Champions League in seara asta :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Aleka
09-18-2007, 12:37 PM
Vamos Real!!!!!! :rocker2: :woohoo:

Genial noul titlu, Iza :worship: :worship: :worship:

People :kiss:

BjŲrki
09-18-2007, 01:04 PM
Vamos FC Schalke 04 :rocker2: :p

:armed:

Aleka
09-18-2007, 01:13 PM
:rolls: But I like Morientes :awww:

Iza
09-18-2007, 01:19 PM
Peggy :kiss:

i like Moro too :hearts: he was great for Real back in early 2000s :awww:

Pro TV dau Real vs Werder :banana: ce m-am bucurat k n-o picat in aceeasi zi cu Steaua, ca era clar k n-o sa-i vad *phew*

app Sandra, acuma ma uit la The Science Of Sleep si GGB ii adorabil cu caciula aia :haha: pardon, cu sepcuta :lol:

Sandra
09-18-2007, 01:31 PM
Yaaaayyyyy, ai aparut la stiri :D :bigclap: ...

Nu, n-am vorbit cu el acum recent...dar abia astept :devil:

"Gilles, daca nu iti pastrezi serviciul de data asta, esti cel mai prost om care a pus vreodata mana pe o racheta" :rolls:

:rolls: :rolls:

De la semifinala am repetat fraza aia inainte de fiecare game la serviciu, mai putin ala la care a facut break Hanescu :help: :o :rolls:

GGB :hearts:

Real :hearts:

ClaudiuS
09-18-2007, 01:44 PM

Sandra
09-18-2007, 01:45 PM
Claudio :kiss:

Sandra
09-18-2007, 01:46 PM
What does Schatzi mean? :lol:

ClaudiuS
09-18-2007, 01:49 PM
Sandee :kiss:

Schatzi, means "sweetie" in German.

Sandra
09-18-2007, 01:51 PM
Oh oh :aplot:

How are you? :D Still partying hard? :p

ClaudiuS
09-18-2007, 01:57 PM

no, I'm resting at the moment :yawn: :rolleyes:

ClaudiuS
09-18-2007, 01:57 PM
how are you then? :)

Sandra
09-18-2007, 02:08 PM
I am good, just finnished school for the day. :rolleyes: It's so boring!!!! :sad:

I am looking forward to the challanger next week :banana:

ClaudiuS
09-18-2007, 02:12 PM
I am good, just finnished school for the day. :rolleyes: It's so boring!!!! :sad:

I am looking forward to the challanger next week :banana:

yeah, school is boring :(

which challenger? :scratch:

Sandra
09-18-2007, 02:14 PM
Bucharest challenger. Montcourt is coming :hearts:

ClaudiuS
09-18-2007, 02:17 PM
oh, that's cool. :cool: Atp and Challenger, all in one month

so you're a Montcourt fan also :)

Sandra
09-18-2007, 02:20 PM
I only saw him play once or twice, on a webcam so I can be hardly called a fan, but I can;t wait to see him. :hearts:

September in Bucharest :rocker2: :rocker2: :hearts: :worship:

ClaudiuS
09-18-2007, 02:22 PM

you seem a bit excited about it

Sandra
09-18-2007, 02:24 PM
I am exctited about anything that has to do with tennis after the Open. :lol:

ClaudiuS
09-18-2007, 02:25 PM
that's cool

I'm excited about the Davis Cup :D

Sandra
09-18-2007, 02:39 PM
Too bad we don't have it in Romania. :sad:

I am sure both of our countries will win. :D

ClaudiuS
09-18-2007, 03:14 PM
yes, I hope so :bounce:

Deea
09-18-2007, 03:55 PM
Champions League tonight? :eek: :eek:

da stai biletele pt meciurile Stelei de aici nu s-au pus in vanzare inca, nu? :scratch: decat pt cei cu abonamente...eu asa stiam!!! Nu vreau sa raman fara bilete :p

Sandra
09-18-2007, 05:19 PM
Real :drool:

Andreea, Aleca am vazut filmul ala cu Josh Hartnett. Tare. :) Da' am avut o subtritrare :rolls: :tape: 'You don't know how lovely you are = nu stiu daca te iubesc" :retard:

Huff
09-18-2007, 10:04 PM
Real is back in business :woohoo:...iar venirea lui Bernd Schuster e cel mai bun lucru care i s-a intamplat de la Del Bosque incoace :yeah:

Iza
09-18-2007, 10:31 PM
:woohoo: au jucat frumos los chicos, cei mai buni IMO au fost Higuain (ce :retard: sa-l schimbe) si Cannavaro (Sergio a fost :hearts: in prima repriza, in a doua o fost jalnic :tape: )
ma astept totusi sa ridice putin nivelul jocului in meciurile urmatoare :)
dar inceputul e bun :bounce:

rosespower
09-19-2007, 12:20 PM
ce film cu JOsh?

Sandra
09-19-2007, 12:40 PM
Wicker Park :)

Raul :bounce: :hearts: :bounce:

Ce emotionat a fost acnd tot stadionu' a inceput sa-i strige numele :awww:

Aleka
09-19-2007, 07:58 PM
i like Moro too :hearts: he was great for Real back in early 2000s :awww:

too bad they kinda screwed him over...especially when they took him back from Monaco, after his amazing season there :awww:
Champions League tonight? :eek: :eek:

da stai biletele pt meciurile Stelei de aici nu s-au pus in vanzare inca, nu?
Hello!!!!!!!! :haha:

Ce ma oftica astia cu pachetele lor cu tot :sobbing: Eu voiam sa ma duc numai la meciul cu Arsenal...si asa nu dau 6 milioane pe un meci :ras:
Real :drool:

Andreea, Aleca am vazut filmul ala cu Josh Hartnett. Tare.) Da' am avut o subtritrare :rolls :tape 'You don't know how lovely you are = nu stiu daca te iubesc" :retard
:haha: sunt mai retarzi astia care fac subtitrarile....am vazut si la tv din astea :rolleyes:
Real is back in business :woohoo:...iar venirea lui Bernd Schuster e cel mai bun lucru care i s-a intamplat de la Del Bosque incoace :yeah:
Indeed :bounce: Nu-mi aduce aminte de Del Bosque :sad:
:woohoo: au jucat frumos los chicos
Hai mah ca si Raul a facut niste faze :worship: Si Van Nistelroy a dat pasa la golul lui Raul, si dupa aia a dat si el gol....deci atacul a fost :yeah:

Ce emotionat a fost acnd tot stadionu' a inceput sa-i strige numele :awww
Daaaaa :D

Gol Slavia Praga :angel:

Aleka
09-19-2007, 07:59 PM
:lol: cautam si eu un stream pt AS Roma....si dau peste meciul Ralucai cu Mauresmo :rolls: O macelareste :help:

Mara_M
09-19-2007, 09:51 PM
:wavey: gata fetele am trimis :p see you maine seara pe msn sa vorbim de oop :lol:

ps: da mishto subtitrare Sandra,Ale are dreptate la tv sunt si mai si :rolls:
da tot mai mishto a fost sambata "Good morning BAAAAAAAAAAALTIMOOOOOOOOREEEE"="Dobre Utro Baltimore....hvasgfetrqfsahfstaf :tape:"

Deea
09-19-2007, 10:14 PM
Gol Slavia Praga :angel:

oh shut it :ras: :ras: :ras:

Iza
09-19-2007, 11:10 PM
scz de postul asa scurt si la subiect dar relatia mea de ura reciproca cu netul continua :lol:

@ Ale: da, a jucat super si Raul :yeah: Ruud putea sa rateze mai putin dar s-o scos cu golul :lol: in schimb au fost jale Guti si Metzelder ( si Sergio in repriza a doua :tape: ) :smash: noroc cu Cannavaro in aparare :hearts:

@ Miru: eu nu voi participa la discutii :lol: nu de alta, dar nu-mi merge netu mai mult de 1 minut dupa care imi pica si revine dupa secol si tot asa :fiery:

Aleka
09-20-2007, 12:33 AM
ps: da mishto subtitrare Sandra,Ale are dreptate la tv sunt si mai si :rolls:
da tot mai mishto a fost sambata "Good morning BAAAAAAAAAAALTIMOOOOOOOOREEEE"="Dobre Utro Baltimore....hvasgfetrqfsahfstaf :tape:"
:haha: :haha: :haha:
oh shut it :ras: :ras: :ras:
sorry :hug: :hug:
@ Ale: da, a jucat super si Raul :yeah: Ruud putea sa rateze mai putin dar s-o scos cu golul :lol: in schimb au fost jale Guti si Metzelder ( si Sergio in repriza a doua :tape: ) :smash: noroc cu Cannavaro in aparare :hearts:

Raul a fost ales de UEFA cel mai bun atacant al acestei runde *proud* :woohoo:

Intr-adevar Metzelder a cam uitat pt ce echipa joaca la golul primit :smash: Sper sa-si revina Guti si Sergio :bounce: They are needed!!!!!

NB :kiss:

Sandra
09-20-2007, 09:53 AM
Raul a fost ales de UEFA cel mai bun atacant al acestei runde *proud*

:worship: :D :bowdown:

Iza
09-20-2007, 10:38 AM
Sandee joc FMul pe care l-ai inceput tu si Radu Stefan a dat gol impotriva lui Milan :worship:

Deea
09-20-2007, 10:57 AM
Ce microbiste suntem :lol:

Sandra
09-20-2007, 10:58 AM
:eek: :yeah: Radu Stefan :inlove:

Sandra
09-20-2007, 10:59 AM
Mama Andreea tu esti pe grai si eu iti dau mesaj :lol:

Iza
09-20-2007, 11:09 AM
Ce microbiste suntem :lol:

:p
te-ai uitat la Barca-Lyon aseara? sau ai preferat Steaua :p ?

Deea
09-20-2007, 11:41 AM
:p
te-ai uitat la Barca-Lyon aseara? sau ai preferat Steaua :p ?

evident ca am preferat tortura Steaua-Slavia :lol:

:mad: :fiery: :banghead: :smash:

Iza
09-20-2007, 01:34 PM
eu m-am uitat la Barca Lyon :lol:
ce varza o fo Lyon :retard: mai ales in aparare, dar si la constructie si in atac :retard:

ii drept k si Barca o jucat bine, mai putin Henry kre era in plus in toate fazele si golul lui o fost asa....tras de par.

rosespower
09-20-2007, 03:08 PM
v-am sis ca nu as paria pe faptul ca marat va merge pana la capat...:D oricum avem poza...

Sandra
09-20-2007, 05:36 PM
M-am apucat si eu azi calumea de FM. I-am luat pe Kaka, Marica si Radu Stefan la Real. Si ce bine joaca romanii :eek: :yeah:

Huff
09-20-2007, 07:32 PM
Sandee joc FMul pe care l-ai inceput tu si Radu Stefan a dat gol impotriva lui Milan :worship:

M-am apucat si eu azi calumea de FM. I-am luat pe Kaka, Marica si Radu Stefan la Real. Si ce bine joaca romanii :eek: :yeah:

Ma bucur ca Radu Stefan joaca la Real si ca da gol Milanului, dar la Dinamo :( ...(pauza, 1-2 cu Elfsborg :o )

Sandra
09-20-2007, 07:41 PM
Am vz :sad:

Deea
09-20-2007, 08:35 PM
Tocmai am vazut "California dreamin' " trebuie sa spun ca mi-a depasit asteptarile. Razvan Vasilescu :worship: :worship: replica aia de pe la inceput:"Fuck USA, Fuck NATO, Fuck Bill Clinton si p’aia de la Bucuresti. Asta e gara mea! Check point! You need custom papers; n-aveti, nu treceti!" Prea tare :p

Luni aflu cand sunt programata pt examenul de sofer...:bolt: