Vine vara, bine-mi pare! Examene? Nu, hai la mare! :D 7 [Archive] - Page 10 - MensTennisForums.com

Vine vara, bine-mi pare! Examene? Nu, hai la mare! :D 7

Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12

ClaudiuS
03-13-2008, 02:10 PM
little liar abt your sig,never moved your cute ass to his board (take care tho,there is a snake there ;))

me, liar?

Try lazy. :p

Aleka
03-13-2008, 03:36 PM
How was the party Claudio? :hug:

ClaudiuS
03-13-2008, 04:07 PM
How was the party Claudio? :hug:

Was all right. :)

I didn't get heavily drunk. So that's a plus.

Now i read like 2 texts about Philosophy and Western Law.

I took like 4 pics, you know I didn't had much time and room, I had to hold the coke and my glass :tape:

here are some.

The beach :drink: Chileans are a bunch of drunks :o

http://i216.photobucket.com/albums/cc140/casc_89/cartagua2008peq.jpg

:lol: my drinking partner from my faculty.

I have to be grateful that she doesn't know the existence of this forum, she would kill me for sure.

http://i216.photobucket.com/albums/cc140/casc_89/Cociaxdja.jpg

rosespower
03-13-2008, 05:24 PM
bine poate am nimerit intr-o zi rea din punctul de vedere al plantelor...

Oricum si mie mi-ar placea un trandafir(pentru plantat nu unul de la florarie)....asa de suparata am fost ca nu mi-am luat too expensive for the moment ca in noaptea respectiva I smelled roses:)

cand se schimba ora?

Mara_M
03-13-2008, 08:18 PM
me, liar?

Try lazy. :p

ok,lazy ass :p

the beach looks like vama :bolt:
and the girl like alisa :rolls:

Sabri,pai e 7 lei butasul la carrefour...cel mai ieftin :shrug: cel mai scum vreo 30 :shrug: :hug:

Aleka
03-13-2008, 09:57 PM
Was all right. :)

I didn't get heavily drunk. So that's a plus.

Now i read like 2 texts about Philosophy and Western Law.

I took like 4 pics, you know I didn't had much time and room, I had to hold the coke and my glass :tape:

here are some.

The beach :drink: Chileans are a bunch of drunks :o

:lol: my drinking partner from my faculty.

I have to be grateful that she doesn't know the existence of this forum, she would kill me for sure.

Philosophy :tape: Hated it in high school. Completely pointless, and the teacher was a nut job :retard:

:lol: The view is amazing :hearts: I miss the beach and the sea :awww: and your friend looks pretty cool :lol: :worship: Looks like you had fun :D :kiss:

rosespower
03-14-2008, 02:51 PM
ok,lazy ass :p

the beach looks like vama :bolt:
and the girl like alisa :rolls:

Sabri,pai e 7 lei butasul la carrefour...cel mai ieftin :shrug: cel mai scum vreo 30 :shrug: :hug:

La noi Carrefour se deschide din aprilie...:) VA fi gigantic...

Huff
03-15-2008, 10:06 AM
accept orice religie ,nu suport sectele ;) plus ca icoana aia mare miru-made din camera mea s-ar uita stramb la mine daca as fi sectanta :p

poate ca icoana chiar se uita stramb la tine, dar nu poti sa-ti dai seama pt ca te uiti si tu stramb la ea ;) :p

il urasc pe bacovia :p din punctul meu de vedere a fost un cretin schizofrenic preocupat de sine :p nevasta-sa era singura care il incuraja sa scrie si el o face de kko prin opera :p

:lol: o parere fundamentata pe ura nu trebuie niciodata, dar absolut niciodata, combatuta...nu de alta, dar ar fi in van :p app de van; o fi fost bacovia cum spui tu si o fi fost si de kko in cazan(n-am vazut-o, nu ma exprim :p), dar a dus si sinceritatea la extrem in monosilab de toamna:
"In van peste foi, singur, un condei
Frec."

plus ca nu suport cinismul lui si sarcasmul (esti mai nou pe forum,am avut si un scandal pe tema "why do miru hates the i'm-too-good-for-this-world attitude" ) exagerat...

nu cunosc pe nimeni care sa suporte cinismul si sarcasmul exagerat :shrug: problema sta in ce inseamna exagerat pt fiecare in parte :p (culmea ironiei ar fi daca scandalul a fost intre tine si restul lumii ;) :p)

...da e opinia ta si o respect :lol:

good, dupa cum ai vazut deja, si viceversa-i valabila :lol:

mi-a luat minute bune pana sa gasesc romantica in grila de programe :lol:; in fine, exceptand-o pe cea a castigatorului, a fost o finala cu voci penibile...juriul de asemenea; cum sa-i acorzi pt nessun dorma 8, dupa ce i-ai dat pt traviata 9?! :rolleyes:

Victor a trecut de primul tur :rocker2: iar Edina i-a luat doua break-uri lui Amelie :rocker2:

rosespower
03-15-2008, 06:25 PM
Am castigat 3 euro la pariuri:p

:bounce:

Si am cheltuit deja 1 jumate...

Mara_M
03-15-2008, 10:41 PM
La noi Carrefour se deschide din aprilie...: ) VA fi gigantic...sa te duci,chiar daca o sa fie nebunie o sa fie funny :lol: eu m-am distrat super la deschiderea mega image,am castigat vreo 3 concursuri coca cola :lol:

poate ca icoana chiar se uita stramb la tine, dar nu poti sa-ti dai seama pt ca te uiti si tu stramb la ea ; ) : p
nu pot sa ma uit stramb la ea doarece e pe centrul peretelui fix in fata usii si cand intru in camera o vad drept:p

apropo de secte,vineri m-am apucat sa filozofez cu diana zi profa de antreprenoriala asupra sferei spirituale si religii/secte,uitand complet ca i-a si-a dat masteratul in asta :tape:

:lol: o parere fundamentata pe ura nu trebuie niciodata, dar absolut niciodata, combatuta...nu de alta, dar ar fi in van :p app de van; o fi fost bacovia cum spui tu si o fi fost si de kko in cazan(n-am vazut-o, nu ma exprim :p), dar a dus si sinceritatea la extrem in monosilab de toamna:
"In van peste foi, singur, un condei
Frec."
cred ca opera lui se poate caracteriza prin "frec".

nu cunosc pe nimeni care sa suporte cinismul si sarcasmul exagerat :shrug: problema sta in ce inseamna exagerat pt fiecare in parte :p (culmea ironiei ar fi daca scandalul a fost intre tine si restul lumii ;) :p)
a fost eu vs un board cam ingamfat si arogant. oricum nu am schimbat nimic,da eu nu rezist sa nu imi zic parerea :tape:

good, dupa cum ai vazut deja, si viceversa-i valabila :lol:

mi-a luat minute bune pana sa gasesc romantica in grila de programe :lol:; in fine, exceptand-o pe cea a castigatorului, a fost o finala cu voci penibile...juriul de asemenea; cum sa-i acorzi pt nessun dorma 8, dupa ce i-ai dat pt traviata 9?! :rolleyes:

Victor a trecut de primul tur :rocker2: iar Edina i-a luat doua break-uri lui Amelie :rocker2:
mda :p

bea nu era asa rea,a interpretat decent...melodiile erau dragutze (alicia keys,cheyenne,alejandro sanz)
cred ca juriul a vrut sa il vada intai in finala,chiar daca i-a scapat un pic o acuta la traviata :lol:

da ma,victor ,ca si mine,facem performanta sezonului so far la iw :lol:

Huff
03-15-2008, 11:35 PM
:spit::spit::spit::haha::haha::haha: n-am mai ras atat de bine de nici nu mai stiu cand. Si nu de tine, ci cu tine si de mine...dar e prea lunga povestea si n-am niciun chef sa ti-o spun acum. Oricum, merci, aveam nevoie :lol:

apropo de secte,vineri m-am apucat sa filozofez cu diana zi profa de antreprenoriala asupra sferei spirituale si religii/secte,uitand complet ca i-a si-a dat masteratul in asta :tape:

ps: d-aia-ti spuneam ca citeam bacovia cand eram mai mic...nu stiam pe atunci cum sta treaba cu frecatul, singur, in van

Mara_M
03-16-2008, 10:34 PM
cum mama naibii am scris asa ceva,mai ales k mi-e lene de obicei sa pun si cratime :lol: banuiesc k iar m-am incurcat cu degetele pe butoane pe laptop :lol: ma streseaz ca are butoanele mai mici :lol:

oricum,evident,ea ;)

Deea
03-17-2008, 05:31 PM
ce faceti??? :wavey:

Sandra
03-17-2008, 05:55 PM
Am o profa noua la franceza :inlove:

Bine, de vreo 2 sapt si e fratuzoaica si vorbeste adorabil :inlove: :inlove:

Mara_M
03-17-2008, 07:30 PM
eu nu mai vreau la franceza.ma dispera profa :ras:

rosespower
03-18-2008, 04:25 PM
:bigcry::bigcry::bigcry:

De CEEEEEEEE nu am stiut de concursul de pe siteul lui Morgi???!!!!
DEceeeeee?????

rosespower
03-18-2008, 04:27 PM
Exemplu de premiu:

locul 2: Bilete la Planica si cina acu Andi Goldberger

:bigcry:

Aleka
03-18-2008, 04:50 PM
Am o profa noua la franceza :inlove:

Bine, de vreo 2 sapt si e fratuzoaica si vorbeste adorabil :inlove: :inlove:
French accents :hearts: Si mai nou am facut o pasiune pt accentul australian :lol:
Exemplu de premiu:

:hug: :hug:

Mara_M
03-18-2008, 09:32 PM
Exemplu de premiu:

:speakles:
French accents :hearts: Si mai nou am facut o pasiune pt baieti accentul australian :lol:

:hug: :hug:
mai ales Matt din Water Rats :inlove:

Aleka
03-18-2008, 11:12 PM
:lol: mie imi place, kind of, the mike :p Dar acum imi place foarte mult de un pseudo actor/cantaret, pe numele lui Richard Brancatisano :hearts:

LK_22
03-19-2008, 02:13 PM
So Muzza disappointed me :sad: Tomas...no comment!!!
So Nole will win :D But it'll be a veeery interesting SF tomorrow :D And I am not talking about Baldy vs I am so pretty, look at me ^^
:lol:

dc, iza? :hug:

:lol: That's why I don't play TT any more :p

I'll be finally able to watch some tennis from next week, so roll on Miami! :D

Mara_M
03-19-2008, 07:59 PM
:lol: mie imi place, kind of, the mike :p Dar acum imi place foarte mult de un pseudo actor/cantaret, pe numele lui Richard Brancatisano :hearts:

:lol: as someone said after sweeney,an actor who sings is better than a singer who acts :p

Mara_M
03-19-2008, 09:10 PM
fetelor,ce e cu Iza?

merge cineva la kings on ice :bounce:?

Aleka
03-19-2008, 11:06 PM
:lol: That's why I don't play TT any more :p

I'll be finally able to watch some tennis from next week, so roll on Miami! :D
:p Do not remind me :sad:

:rocker2: Don't forget to cheer Marat on :p :p :p
:lol: as someone said after sweeney,an actor who sings is better than a singer who acts :p
:lol: Oh, it's not the acting I'm interested in :o

LK_22
03-20-2008, 01:55 AM
:p Do not remind me :sad:

:rocker2: Don't forget to cheer Marat on :p :p :p

:hug: Don't you play any more either? I had a load of doubles points to defend at this time from last year so my ranking must be pretty bad now :lol:

That's if I get back in time to catch the first round.... :p :kiss:

Aleka
03-20-2008, 12:53 PM
:hug: Don't you play any more either? I had a load of doubles points to defend at this time from last year so my ranking must be pretty bad now :lol:

That's if I get back in time to catch the first round.... :p :kiss:
Oh, I do, but I am sooo not what I used to be in doubles :sad: But I did manage to get to the Marseille final in singles this year :eek:

:rolls: Good one!!! :bigcry:

LK_22
03-20-2008, 12:59 PM
Oh, I do, but I am sooo not what I used to be in doubles :sad: But I did manage to get to the Marseille final in singles this year :eek:

:rolls: Good one!!! :bigcry:

:hug: That's good though! :yeah:
:lol: I thought so too :hug: :p
He's reminding me of Tim last year, great player but can't buy a win for love or money, even Hewitt's winning a few matches now

Mara_M
03-20-2008, 02:16 PM

i bet :lol:

Aleka
03-20-2008, 04:12 PM
:hug: That's good though! :yeah:
:lol: I thought so too :hug: :p
He's reminding me of Tim last year, great player but can't buy a win for love or money, even Hewitt's winning a few matches now
Yeah, but since then I've been back in my slump :sad:
*sigh* He has to get back in the game, he just has to :bigcry:

LK_22
03-20-2008, 04:41 PM
Yeah, but since then I've been back in my slump :sad:
*sigh* He has to get back in the game, he just has to :bigcry:

Least you've got those points in the bank for a year :)
:hug: He might only need one win to start off a run but to be honest I can't see him stringing a run together if he doesn't do it in Miami until RG
Keep the faith, he shouldn't be over the hill at 28 just yet ;) :p

Aleka
03-20-2008, 11:26 PM
Oh God, he's 28 :sobbing: :sobbing: :sobbing: I try to block out his age :awww:

LK_22
03-21-2008, 05:16 PM

:awww: :hug:
I won't mention Marat again so you won't cry :p

rosespower
03-21-2008, 05:32 PM
oh marat:sad:

brian:bigcry:

Mara_M
03-22-2008, 04:31 PM

you can like old guys from time to time :p

bah cum zi nimerit sa ma vezi azi cand aratam ca :devil: ca a trebuit sa ma trezesc la 7 si nici macat nu m-am pieptanat :lol: boo profa de marketing,boo her :ras:

Sandra
03-22-2008, 05:20 PM
Ah ce putane :inlove: si ce argint bitter-sweet asa :awww: :hearts:

rosespower
03-22-2008, 08:51 PM

Ce avatar! I'm so proud! Superb program:)

Mara_M
03-22-2008, 09:07 PM
ce-i aia putane?:lol:

Huff
03-22-2008, 09:43 PM
:wavey:

ma depaseste total noul sistem de punctare; nu pot sa inteleg cum buttle a obtinut cu 10 puncte mai mult decat joubert la liber, fara sa aiba in program o cvadrupla(diferenta se refera doar la partea tehnica a programelor celor doi) :shrug:

lol sandra...avatarul tau pare a fi in memoriam brian joubert

putane :inlove: ? :lol:

comentatorii de pe sport.ro nu se pricep doar la tenis...o, nuuuu....au vaste cunostinte si in cinematografie...asta seara, nadal-djokovic 3-6 2-2, prim-plan in tribune..."iar acum il avem in imagini pe actorul american collin farrell..."; de fapt collin farrell e irlandez, iar in imagini era will ferrell

Sandra
03-23-2008, 10:32 AM

ma depaseste total noul sistem de punctare; nu pot sa inteleg cum buttle a obtinut cu 10 puncte mai mult decat joubert la liber, fara sa aiba in program o cvadrupla(diferenta se refera doar la partea tehnica a programelor celor doi) :shrug:

Asta nici eu n-am inteles si am ajuns pur si simplu la concluzia ca arbitrii il urasc pe Brian :lol: pai 8 puncte are o cvadrupla deci Buttle a recuperat cu triplele lui 18 puncte? :retard:

Ai ma nu putane se zice la prost? Sau ce tot tipa Gilles acolo de mi-a zis Miruna ca ins prost? :o :rolls: :o eu nush fr :o :o

Ah si o sa schimb avataru :p

Sandra
03-23-2008, 10:43 AM
It was Joubert, though, who brought roar after roar from the crowd as he went on the attack in his free skate, gesturing to the crowd and reveling in their cheers.

The Frenchman threw his all into a jump-filled performance to a classical rendition of Metallica's The Unforgiven and Nothing Else Matters that won him the top presentation mark of the afternoon.

Uite ma :awww: :inlove:

Moa acuma sunt asa in plin chef de patinaj si e gata :bigcry:

rosespower
03-23-2008, 11:49 AM
Nice words:inlove:

Huff
03-23-2008, 01:09 PM
Asta nici eu n-am inteles si am ajuns pur si simplu la concluzia ca arbitrii il urasc pe Brian :lol: pai 8 puncte are o cvadrupla deci Buttle a recuperat cu triplele lui 18 puncte? :retard:

Ai ma nu putane se zice la prost? Sau ce tot tipa Gilles acolo de mi-a zis Miruna ca ins prost? :o :rolls: :o eu nush fr :o :o

Dupa ce s-a terminat programul lui Buttle, chiar ma gandeam ca medalia de aur va ajunge sa fie disputata de cei doi la acel punct de penalizare (:silly: & :retard: decision) primit de Brian dupa programul scurt...in fine, diferenta a fost exagerata intre un program de siguranta/de rutina si unul dus la extrem, fara greseala -ma rog- exceptand combinatia 2+1(dublu axel+o rotatie :lol:) de pe final...

putane nu cred ca exista in lb. franceza, oricum nu cu sensul de prost; dar exista puttana in italiana si inseamna tarfe, termen care cu siguranta le vine de minune arbitrilor care se vand pe bani

foarte misto noul avatar :yeah:

It was Joubert, though, who brought roar after roar from the crowd as he went on the attack in his free skate, gesturing to the crowd and reveling in their cheers.

The Frenchman threw his all into a jump-filled performance to a classical rendition of Metallica's The Unforgiven and Nothing Else Matters that won him the top presentation mark of the afternoon.

A fost de departe cel mai bun program al mondialului, iar gesturile exuberante ale lui Brian din timpul si de la sfarsitul programului...:bowdown:

Sandra
03-23-2008, 03:26 PM
Dupa ce s-a terminat programul lui Buttle, chiar ma gandeam ca medalia de aur va ajunge sa fie disputata de cei doi la acel punct de penalizare (:silly: & :retard: decision) primit de Brian dupa programul scurt...in fine, diferenta a fost exagerata intre un program de siguranta/de rutina si unul dus la extrem, fara greseala -ma rog- exceptand combinatia 2+1(dublu axel+o rotatie :lol:) de pe final...

putane nu cred ca exista in lb. franceza, oricum nu cu sensul de prost; dar exista puttana in italiana si inseamna tarfe, termen care cu siguranta le vine de minune arbitrilor care se vand pe bani

foarte misto noul avatar :yeah:

A fost de departe cel mai bun program al mondialului, iar gesturile exuberante ale lui Brian din timpul si de la sfarsitul programului...:bowdown:

Singurul lucru posibil care mi-a trecut prin cap e ca Buttle a luat punctele la tehnic ale lui Brian. :silly: Da de la inceput am zis ca-s prea putine 74 :rolleyes:

De ce ins in italiana stiam si de aia tot credeam ca e acelasi, bine aproximativ acelasi lucru si in franceza ca tot tipa Gilles da dupa mi s-a zis ca ins prost :silly: Las' ca ma fac eu mare si invat si franceza :p

Da ma cel mai bun si nici macat programu liber nu l-a castigat :sad: Uoffff ... azi la gala are programu ala care imi place mie suuuuper-mult da la care are un costum fff naspa. :p

L-am pus si pe tata sa se uite la prgramele alea doua, Buttle si Brian, si bine nu le are el cu patinaju cine stie ce da' a zis ca 'nu exista grad de comparatie' :angel:

Are si Buttle dreptu la cele 15 minute de glorie,ca tot Brian e the one :smoke: :smoke:

In alta ordine de idei am fost la petrecere suuuuper aseara :hearts: si de doua nopti nu visez decat punctaje la patinaj :silly:

Sandra
03-23-2008, 03:52 PM
Hahahaha, uitati site-ul oficial al Campionatelor, toti castigatorii si Brian :lol:

http://www.goteborg.com/default.aspx?id=23606

Imi vine sa o strang de gat pe Yvonne, ce spectaculos a fost Buttle :rolleyes:

Aleka
03-23-2008, 03:57 PM
This thread still isn't safe :p Ne vedem in cateva zile :lol:

Mara_M
03-23-2008, 03:59 PM

comentatorii de pe sport.ro nu se pricep doar la tenis...o, nuuuu....au vaste cunostinte si in cinematografie...asta seara, nadal-djokovic 3-6 2-2, prim-plan in tribune..."iar acum il avem in imagini pe actorul american collin farrell..."; de fapt collin farrell e irlandez, iar in imagini era will ferrellbanuiesc ca diferenta s-a facut la executie...da serios,ce vremuri slabe...cand era competitia yagudin -plushenko nu se castiga fara o combinatie de cvadrupla cu tripla cu dubla si se facea chiar cvadrupla cu tripla cu tripla si acu sa castige fara cvadrupla e patetic...eu nu sunt pro brian da a avut un program curatel la liber (plus fondul muzical :inlove: )

in memoriam e cand moare :p momentan e in cinsteam :lol:

mda,90% dintre comentatori sunt paraleli cu sportul pe care il comenteaza si,surprinzator,cu viata in general ;)

se scrie putain :lol:

te rog eu nu pune poza de pe podium ca avea brian o fata de zombi ...:tape: si buttler fata de taran si weir fata de copil :p

Mara_M
03-23-2008, 04:02 PM
1: exista nebuni mai mari decat edvin (i mean piano...)
2: se pare ca patinatorii asculta doar justin :rolls:

Sandra
03-23-2008, 04:02 PM
http://www.youtube.com/watch?v=B_HnrnBIWsI

:rolls: Saracu' :hug: da mie asa imi plac oamenii ofticosi/aroganti :o :o :hearts: :worship:

Sandra
03-23-2008, 04:06 PM
banuiesc ca diferenta s-a facut la executie...da serios,ce vremuri slabe...cand era competitia yagudin -plushenko nu se castiga fara o combinatie de cvadrupla cu tripla cu dubla si se facea chiar cvadrupla cu tripla cu tripla si acu sa castige fara cvadrupla e patetic...eu nu sunt pro brian da a avut un program curatel la liber (plus fondul muzical :inlove: )

mda,90% dintre comentatori sunt paraleli cu sportul pe care il comenteaza si,surprinzator,cu viata in general ;)

se scrie putain :lol:

te rog eu nu pune poza de pe podium ca avea brian o fata de zombi ...:tape: si buttler fata de taran si weir fata de copil :p

Executie? :eek: Ai vz programele? :eek:

Eh putain, tot aia :lol: deci editand ce putain :inlove:

Mara_M
03-23-2008, 04:10 PM
pai banuiesc k brian a cazut la scurt,nu :p?

Sandra
03-23-2008, 04:20 PM
Da, dar marea noastra dilema e cum de la LP a avut Buttle cu 10 puncte mai mult :p

Ia vezi video ala de pe youtube si tradu si tu ca n-am inteles tot :D te rog :p

Aleka
03-23-2008, 04:24 PM
:haha: ce pariuri fac verner si kostner :rolls:

Mara_M
03-23-2008, 04:43 PM
curatat patinele :p macar de erau patinele hocheistilor ca alea sunt murdare :lol:

sorry eu vorbeam de simplu...diferenta nu a fost de 10 puncte la liber ci de 4 :p si aia banuiesc k s-a facut prin faptul ca brian a ratat ultima saritura :shrug:

Sandra
03-23-2008, 04:47 PM
4 la scurt, 10 la liber :(

Huff
03-23-2008, 05:12 PM

uhm, zau? ai vazut avatarul anterior astuia? ;)

rosespower
03-23-2008, 06:29 PM
1: exista nebuni mai mari decat edvin (i mean piano...)
2: se pare ca patinatorii asculta doar justin :rolls:

:lol: la a doua

Jenanti Verner cu kostner

rosespower
03-23-2008, 06:31 PM
4 la scurt, 10 la liber :(

prea cute avatarul prea cute....

ce enervant a fost ca nu a putut face bis a fost singurul moment cand m-am trezit din toata gala aia in care melodiile au fost boring si a durat asa putin...si fix la el s-a terminat muzica la momentul de final
:inlove: Brian

Mara_M
03-23-2008, 07:33 PM
uhm, zau? ai vazut avatarul anterior astuia? ;)

era cu bri mort sau ce:p?

Mara_M
03-23-2008, 07:34 PM

ce enervant a fost ca nu a putut face bis a fost singurul moment cand m-am trezit din toata gala aia in care melodiile au fost boring si a durat asa putin...si fix la el s-a terminat muzica la momentul de final

ala pe care nu l-am vazut eu :ras:

gala a fost cam boring :o

Mara_M
03-23-2008, 07:35 PM
Aleksz stalker lurker :ras:

Huff
03-23-2008, 08:52 PM
ala pe care nu l-am vazut eu :ras:

Sabri vb de cel actual :lol:

era cu bri mort sau ce:p?

mort de ciuda...

...nah, era asta in rama funebra , cred... :p

http://img80.imageshack.us/img80/6474/3kolumnjoubertjl2.jpg (http://imageshack.us)

Mara_M
03-23-2008, 09:13 PM
Sabri vb de cel actual :lol: si eu vorbeam de programu' de la gala :p

mort de ciuda...

...nah, era asta in rama funebra , cred... :p

http://img80.imageshack.us/img80/6474/3kolumnjoubertjl2.jpg (http://imageshack.us)

sau viu pt razbunare :p

da ce ma,numele de sandra e rama funebra:p?

Mara_M
03-23-2008, 09:13 PM
:bolt: iti place laure manadou :bolt:

Aleksz
03-23-2008, 11:39 PM
Aleksz stalker lurker :ras:

:angel::angel::angel:

Iza
03-24-2008, 11:21 AM
phew, bine ca nu m-am uitat la patinaj k numai ma enervam :lol:
sandee av-ul e dragutz ;) si te rog sa o iei ca pe complimentul suprem, pt k stii k nu le prea am cu brian :lol:

app, sport.ro transmite ca lumea turneele de masters? k eu am avut o intentie de a ma uit la Indian Wells si cand am vazut k scria premiera m-am mutat la calculator si m-am uitat la lost :lol: :inlove:

Sandra
03-24-2008, 11:25 AM

Mie programu asta de la gala imi place la nebunieeeee :inlove: mai putin costumu' uofff. :p

Aaa chiar mi-a placut ca s-a terminat muzica la el, se facea parca trecerea de la patinatorii de duzina la campioni (si in mintea mea Buttle e exclus din aceasta categorie :angel: )

Woaaa Iza :eek: ms :lol: :hug:

rosespower
03-24-2008, 03:02 PM
Mie programu asta de la gala imi place la nebunieeeee :inlove: mai putin costumu' uofff. :p

Aaa chiar mi-a placut ca s-a terminat muzica la el, se facea parca trecerea de la patinatorii de duzina la campioni (si in mintea mea Buttle e exclus din aceasta categorie :angel: )

Woaaa Iza :eek: ms :lol: :hug:

da si mie imi place:D

Dar faza tara e ca la Buttle nimeni absolut nimeni nu s-a agitat...nu i-a mai vrut nimeni bisul.

Sandra
03-24-2008, 06:12 PM
Buttle e Buttle, eu n-o sa pot niciodata sa-l vad ca pe un campion mondial :o

Bai Sabri, gata in 2010 mergem la Europene? :lol: Ca la anu Finlanda e prea scumpa :(

Mara_M
03-24-2008, 06:42 PM
:angel::angel::angel:
:ras:
sandee av-ul e dragutz ;) si te rog sa o iei ca pe complimentul suprem, pt k stii k nu le prea am cu brian :lol:

app, sport.ro transmite ca lumea turneele de masters? k eu am avut o intentie de a ma uit la Indian Wells si cand am vazut k scria premiera m-am mutat la calculator si m-am uitat la lost :lol: :inlove:
da a dat si live,de la sferturi incolo...

Bai Sabri, gata in 2010 mergem la Europene? :lol: Ca la anu Finlanda e prea scumpa :(

finland :aplot:

rosespower
03-24-2008, 07:40 PM

trebuie sa mergem undeva...:) dar in 2010 are loc intr-un loc mai accesibil?
si mondialele parasesc europa la anu?

Aleka
03-25-2008, 09:57 AM

Mah, au fost cam imbecili astia de la Sport.ro, dar semifinalele si finala le-am vz live, nu ca la sport klub anu trecut :lol:

Sandeeee, vii cu mine la CM de Inot de la Roma de la anu??? :bounce: :bounce: Deci mie mi-a intrat in cap ca ma duc, si nu ma mai opreste nimeni :rolls:

Sandra
03-25-2008, 01:48 PM
trebuie sa mergem undeva...:) dar in 2010 are loc intr-un loc mai accesibil?
si mondialele parasesc europa la anu?
tre sa fie mai aproape, e ultima sansa sa-l vedem pe Brian :hearts:

Da, sunt in LA :(

Mah, au fost cam imbecili astia de la Sport.ro, dar semifinalele si finala le-am vz live, nu ca la sport klub anu trecut :lol:

Sandeeee, vii cu mine la CM de Inot de la Roma de la anu??? :bounce: :bounce: Deci mie mi-a intrat in cap ca ma duc, si nu ma mai opreste nimeni :rolls:

Dude, parca ti-a devenit Roma a doua casa :lol: :lol:

Dc nu castig subit la loterie figure skating >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> swimming deci .... :p

rosespower
03-25-2008, 04:34 PM
Vreau si eu sa castig la loto....

Chiar far away...dar daca am castiga la loto:lol:

Sandra
03-25-2008, 05:10 PM
Loto ca loto, dar ECh 2010 nu pot sa fie asa scumpe :lol: vezi anu asta ce bilete ieftine :p

Mara_M
03-25-2008, 07:04 PM
vreau si eu :lol:

Aleka
03-25-2008, 07:17 PM
Dude, parca ti-a devenit Roma a doua casa :lol: :lol:

Dc nu castig subit la loterie figure skating >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> swimming deci .... :p
:rolls: Nu eu am pus CM de Inot acolo :p Daca era oriunde, relativ aproape, ma duceam :p

Pai 2009 e 2009 si 2010 e 2010 :p Da chiar, unde sunt CE de patinaj? :bounce: :bounce:

rosespower
03-25-2008, 07:58 PM
:) Scoala asta imi ocupa prea mult timp...e inutil nu mai fac prea multe chestii care ma ajuta oentru bac doar imi ocupa timpul degeaba....timp in care mi-as putea rezolva lejer variante neavand si grija temelor de pe-o zi pe alta...

Mara_M
03-25-2008, 08:29 PM
:hug:

Sandra
03-25-2008, 09:28 PM
:rolls: Nu eu am pus CM de Inot acolo :p Daca era oriunde, relativ aproape, ma duceam :p

Pai 2009 e 2009 si 2010 e 2010 :p Da chiar, unde sunt CE de patinaj? :bounce: :bounce:

Nu stiu, dar nu cont. Sunt in Europa si e ultima sansa sa il vad pe Brian. :awww:

Si probabil si a ta sa il vezi pe Lambiel :lol:

Aleka
03-25-2008, 09:30 PM
Mah, daca nu sunt in tarile de sus, count me in :rocker2:

Sandra
03-25-2008, 09:31 PM
ISU European Figure Skating Championships, January 18-24, 2010 - Tallinn, Estonia

Uite :p

Sandra
03-25-2008, 09:31 PM
E sesiune? :eek:

Aleka
03-25-2008, 09:32 PM
Aoleo, da, europenele sunt in sesiune, am si uitat :rolls: Darn :bigcry:

Aleka
03-25-2008, 09:33 PM
Dar mondialele din 2010 sunt la Torino :aplot: Se pare ca Italia este the place to be pentru major sports events :haha:

Sandra
03-25-2008, 09:41 PM
Da am aflat, darrrrrrrr nu e sigur ca se mai duc si acolo :bigcry:

Aleka
03-25-2008, 09:46 PM
Poftim? :scared: :scared: :scared: De ce? Din cauza JO? :sobbing: Sunt amandoi prea competitivi ca sa nu vrea si titlul mondial in anul ala :awww: At least that's what I like to believe :bigcry:

Adica, daca Steph il castiga la anu, Brian sigur o sa vrea another shot in 2010...si vice-versa :unsure:

Sandra
03-26-2008, 01:08 PM
Pai daca e doar unu, n-are farmec. Oricum nu vreau sa risc :scared:

Mara_M
03-26-2008, 03:40 PM
:rolls:

Aleka
03-27-2008, 10:23 AM
Sandee ai primit msj meu aseara? :scratch: :unsure:

rosespower
03-27-2008, 01:34 PM

Sandra
03-27-2008, 03:13 PM
@ Aleka da :o adica zici de ala cu Marica, nu? :lol: Incerc sa ma abtin caci am de plata o groaza deja :bigcry:

Sandra
03-27-2008, 03:13 PM
Sabri :hug:

Aleka
03-27-2008, 07:50 PM
:lol: sandee :hug: stiu cum e :p voiam doar sa fiu sigura ca l-ai primit, ca mi s-a intamplat sa mai dau mesaje in neant :lol:

Mara_M
03-27-2008, 09:48 PM
imi aduc aminte cand frecam cosmoromul lu' mama si ii dadeam lu sandra 60 de mesaje :p

LK_22
03-28-2008, 09:45 PM
Bobby Reynolds..... Don't know what else to say really.......

Mara_M
03-28-2008, 10:44 PM
what happened? i'm outta world here :lol:

LK_22
03-28-2008, 11:00 PM
what happened? i'm outta world here :lol:

A former world number 1 and two time grand slam winner losing streak has continued, losing to Bobby Reynolds :help:

Mara_M
03-29-2008, 12:16 PM

Aleka
03-29-2008, 11:44 PM
Thank you, Liam :p I needed to be reminded of that :p :p :p

Duuude, deci, un tip...afemeiat..cu min 7 ani mai mare ca tine si max 10...care ti-a cerut numarul...cam cand te-ar suna? :scratch: :o :help: :bolt:

Sandra
03-30-2008, 08:50 AM
Dar iti place?? :lol: :lol:

Deea
03-30-2008, 11:50 AM
Duuude, deci, un tip...afemeiat..cu min 7 ani mai mare ca tine si max 10...care ti-a cerut numarul...cam cand te-ar suna? :scratch: :o :help: :bolt:

cand isi aduce aminte :lol: :lol:

Aleka
03-30-2008, 02:48 PM
Dar iti place?? :lol: :lol:
Daaa :awww: he is tres, tres hot :drool:
cand isi aduce aminte :lol: :lol:
lasa ca il mai vad eu prin fratelli :p si o sa am mai mult curaj :lol: cand dansam si se uita in ochii mei, n-o sa ma mai uit 5 sec dupa care ma uit pe langa el, o sa ma uit 10 sec :rolls: I need help :tape:

rosespower
03-30-2008, 05:39 PM
ooo Aleka bafta!:hug:

Mara_M
03-30-2008, 08:32 PM

app aleka,in fratelli al varului tau se filmeaza the 3 flavours?

si eu am fost la party aseara :bounce:

Aleka
03-30-2008, 08:45 PM
ooo Aleka bafta!:hug:
:lol: thanks Sabri :smooch:

app aleka,in fratelli al varului tau se filmeaza the 3 flavours?

si eu am fost la party aseara :bounce:
wtf is 3 flavours :confused:

:dance: nice, unde?

Sandra
03-31-2008, 09:27 AM
uuuu Aleka treci de la minori la unu cu 10 ani mai mare :eek:

Good job :yeah: :D :lol:

Maine Cta :hearts:

LK_22
03-31-2008, 12:36 PM
Thank you, Liam :p I needed to be reminded of that :p :p :p

Good job I told Miru then otherwise you would have forgotten :p
I didn't mention him by name though...... :hug: :p

Aleka
03-31-2008, 01:12 PM
uuuu Aleka treci de la minori la unu cu 10 ani mai mare :eek:

Good job :yeah: :D :lol:

Maine Cta :hearts:
:rolls: :rolls: Sa stii ca de fapt, astia mai mari imi plac :p

:bigcry: noi nu mergem :sobbing: Have fun, dude :smooch: :aplot:
Good job I told Miru then otherwise you would have forgotten :p
I didn't mention him by name though...... :hug: :p
Indeed, such things are not to be forgotten :p
Yeah, you could have been talking about a number of players :shrug: :lol:

Mara_M
03-31-2008, 06:35 PM
:lol: thanks Sabri :smooch:

wtf is 3 flavours :confused:

:dance: nice, unde?

http://www.primatv.ro/emisiuni/flavours-3-bucatari.html :p

la colega mea de banca :D si a fost suuuuuuuuuuuuuperrrrrrrrrrrrrr :D

Sandra
03-31-2008, 07:07 PM
:rolls: :rolls: Sa stii ca de fapt, astia mai mari imi plac :p

:bigcry: noi nu mergem :sobbing: Have fun, dude :smooch: :aplot:

Don't we all say that :aplot: :lol: :kiss:

Uofff :sobbing:

Aleka
03-31-2008, 08:47 PM
http://www.primatv.ro/emisiuni/flavours-3-bucatari.html :p

la colega mea de banca :D si a fost suuuuuuuuuuuuuperrrrrrrrrrrrrr :D
aha...habar n-am daca e in fratelli :p sigur nu e in ala din floreasca, pt ca nu au bucatarie...poate in ala de langa lido, ca acolo poti sa si mananci...dar pe site scrie ca producator e snack attack :shrug:

:rocker2:
Don't we all say that :aplot: :lol: :kiss:

Uofff :sobbing:
but I really mean it :awww:

:tears: :hug:

Mara_M
03-31-2008, 09:08 PM
pai ei multumesc clubului fratelli,si pe generic apare :shrug:

Aleka
03-31-2008, 09:24 PM
ah, inseamna ca-l fac in ala de la lido :)

Mara_M
04-01-2008, 04:43 PM
cik lido e revendicat :p

Aleka
04-01-2008, 05:02 PM
hotelul? so? :lol:

Mara_M
04-01-2008, 05:29 PM
pai nu varu tau are fratelli ?

Aleka
04-01-2008, 06:09 PM
pai nu varu tau are fratelli ?
Ba da, dar nu e in Lido, e prin zona :p

Mara_M
04-01-2008, 07:04 PM
ahaaa....

igor won :banana: :rolls:

LK_22
04-01-2008, 10:54 PM
Indeed, such things are not to be forgotten :p
Yeah, you could have been talking about a number of players :shrug: :lol:

I think Reynolds showed just how good he is in his next match :p
He's in quite an exclusive group actually :p

Aleka
04-01-2008, 11:03 PM
I think Reynolds showed just how good he is in his next match :p
He's in quite an exclusive group actually :p
*whistles*
*whistles some more*

:( now I'm thirsty from all the whistling :p

LK_22
04-01-2008, 11:08 PM
*whistles*
*whistles some more*

:( now I'm thirsty from all the whistling :p

Two whistles, wait a minute I think you'll need a big glass (runs off) :p
Finally got round to watching some tennis! :banana: even though it was only in patches :)

Aleka
04-01-2008, 11:11 PM
Two whistles, wait a minute I think you'll need a big glass (runs off) :p
Finally got round to watching some tennis! :banana: even though it was only in patches :)
:lol: :p
I'm watching Mario now :D :dance: Ajmo!!! I think he is sweating like a pig, because he has 2 huge towels and just asked for some more :lol:

LK_22
04-01-2008, 11:17 PM
:lol: :p
I'm watching Mario now :D :dance: Ajmo!!! I think he is sweating like a pig, because he has 2 huge towels and just asked for some more :lol:

Probably needs to burn off those excess pounds he's put on while being injured :p
I was wondering how come you were still up now :lol:
Who's he playing?

Aleka
04-01-2008, 11:19 PM
Probably needs to burn off those excess pounds he's put on while being injured :p
I was wondering how come you were still up now :lol:
Who's he playing?
Actually he lost weight during that time :tape:
:p He's playing the baldy bastard aka davydenko, and took the first set 6-4 :banana: :woohoo:

LK_22
04-01-2008, 11:23 PM
Actually he lost weight during that time :tape:
:p He's playing the baldy bastard aka davydenko, and took the first set 6-4 :banana: :woohoo:

:lol: I know I was just trying to annoying you by saying he looks a bit porky :p
:lol: I'm sure Davydenko is happy with being bald :p got to think Mario will take him out now even if it goes the distance, Davydenko is not playing great tennis at the moment

Aleka
04-01-2008, 11:59 PM
:lol: I know I was just trying to annoying you by saying he looks a bit porky :p
:lol: I'm sure Davydenko is happy with being bald :p got to think Mario will take him out now even if it goes the distance, Davydenko is not playing great tennis at the moment
Mario is never porky :hearts:
I'm sure he is :p Mario is being an idiot....and playing like one :retard: I really hope this doesn't end like the Juanca match :tape: And Mario playing his best can beat Davydenko playing his best, I have no dobt about that :p

LK_22
04-02-2008, 09:25 AM
Mario is never porky :hearts:
I'm sure he is :p Mario is being an idiot....and playing like one :retard: I really hope this doesn't end like the Juanca match :tape: And Mario playing his best can beat Davydenko playing his best, I have no dobt about that :p

If you say so :p
I'm not so sure about that :p I think that would be the case on grass but on all other surfaces I would give the advantage to Davydenko, apparently he played really well to beat Ancic

Aleka
04-03-2008, 11:58 AM
If you say so :p
I'm not so sure about that :p I think that would be the case on grass but on all other surfaces I would give the advantage to Davydenko, apparently he played really well to beat Ancic
I do :dance:
Well, we'll have to wait and see :lol: Hopefully Mario will be back in full throttle soon, and he'll face Davydenko at RG and kick his ass :dance:
Yeah, the baldy bastards played really good :sad: He came to the net twice as much as Mario did, and won most net points :bigcry: In the 2nd set Mario didn't come to the net ONCE :smash: The third set really got on my nerves though, because it was turning into a WTA match :p They broke each other twice, before Mario couldn't anymore :awww: But Davydenko really surprised me with his net game...he was playing serve and volley, and Mario wasn't :retard: And Davydenko also had some great rally shots, passings...:sobbing: :sobbing:

rosespower
04-03-2008, 05:48 PM
Doctor Mario will rock until summer...:):inlove:

Aleka
04-03-2008, 08:26 PM
Word!! :rocker2:

ClaudiuS
04-03-2008, 08:31 PM
Aleeeeka :hearts:

Aleka
04-03-2008, 08:33 PM
Waxon :inlove: What's up? :D

ClaudiuS
04-03-2008, 08:35 PM
Waxon :inlove: What's up? :D

:inlove: I'm feeling great, because I'm chatting with you now.

and you? :D

Aleka
04-03-2008, 08:42 PM
:inlove: I'm feeling great, because I'm chatting with you now.

and you? :D
:awww: :smooch: I'm good, I keep thinking about Rome :rolls: I'm making shopping lists and gift lists...and it's 4 weeks away :cuckoo: :lol: But I am just too excited :woohoo: :crazy:

ClaudiuS
04-03-2008, 08:44 PM
:awww: :smooch: I'm good, I keep thinking about Rome :rolls: I'm making shopping lists and gift lists...and it's 4 weeks away :cuckoo: :lol: But I am just too excited :woohoo: :crazy:

Rome? :eek:

:worship:

You're going to have a hell of a time there, enjoy it :kiss:

Mara_M
04-03-2008, 08:48 PM

i wasn't that bad before bercy :lol: i know sandee was calling me for the stuff :p

Aleka
04-03-2008, 08:49 PM
Rome? :eek:

:worship:

You're going to have a hell of a time there, enjoy it :kiss:
We wanted to go to RG, but we have exams in those 2 weeks :sobbing: So we decided to go to Rome instead...although we'll only be there for qualies, Monday, and 2 days before that...we wanted to stay for R1 and R2, but, again....exams :rolleyes: :smash:

Thanks a lot :smooch: I am like bouncing off the walls, because I've never been abroad before :tape: :lol:

ClaudiuS
04-03-2008, 08:51 PM
I'm off to Uni now :wavey:

a sweet kiss for u beautiful Aleka :kiss: :inlove:

Mara_M
04-03-2008, 08:54 PM

:ras:

Aleka
04-03-2008, 08:59 PM

Take it easy and pay attention in class, waxon :smooch: besitos lindos :kiss: :kiss:

Iza
04-05-2008, 07:42 AM
ioi ce tare :yeah: mai aveti 4 saptamani pana la roma ;) :rocker2:

Aleka
04-05-2008, 09:07 AM
:lol: Izaaaa :smooch: :smooch: Cum mai e viata prin Cluj? :D

rosespower
04-05-2008, 12:21 PM
Ce naspa zi azi....deprimanta vremea....plus sunt deprimata de cum a fost olimpiada la geografie....naspa zi din toate privintele....I need a little sun!

Iza
04-05-2008, 02:59 PM
:lol: Izaaaa :smooch: :smooch: Cum mai e viata prin Cluj? :D

Ce naspa zi azi....deprimanta vremea....plus sunt deprimata de cum a fost olimpiada la geografie....naspa zi din toate privintele....I need a little sun!

exact cum zice sabri :lol: vreme penibila si p-aici

in rest, e ok :D am avut un partial rusinos miercuri la mecanica, pt care tre sa recunosc ca nu m-am omorat cu invatatu :help:

voi ce mai faceti :smooch: ?

Aleka
04-05-2008, 11:18 PM

cel putin mama ta nu crede ca esti ametita :p asta chiar e naspa :( crede-ma :sobbing: as vrea ca azi sa nu fi existat :bigcry:
exact cum zice sabri :lol: vreme penibila si p-aici

in rest, e ok :D am avut un partial rusinos miercuri la mecanica, pt care tre sa recunosc ca nu m-am omorat cu invatatu :help:

voi ce mai faceti :smooch: ?
vamos Iza :rocker2: :kiss: :smooch:

ClaudiuS
04-06-2008, 12:23 AM
As I told Deea some time ago here, that I was going to an Iron Maiden concert in March, I got some decent video footage in youtube. :D BTW, I was along with the group in front of the stage.

That concert was something that I have to be proud to have been part of. :p :rocker2:

The introduction + Aces High theme. :D
V8bRKUaGvb4

rosespower
04-06-2008, 10:20 AM

tot nu este soare insa nu mai vreau sa ma gandesc la asta.

Mara_M
04-06-2008, 12:00 PM
i can't wait may too :bounce:

ploua si la noi sabri :hug:

vreau la metallica :bounce:

rosespower
04-06-2008, 07:20 PM
Da si eu m-am bucurat putin pentru concertele din vara asta, doar pentru putin....:)

Mara_M
04-06-2008, 07:25 PM
sapt asta cand imi iau salariu imi iau bilet la kings on ice,sper ca mai gasesc :bounce:

rosespower
04-07-2008, 04:29 PM
iti tin pumnii!

ce fel de job ai miru?

Mara_M
04-07-2008, 07:08 PM
it helpdesk :D

rosespower
04-07-2008, 07:31 PM
it helpdesk :D

ca lumea ca ti-ai gasit asa repede...:)

Mara_M
04-07-2008, 07:33 PM
pai am aplicat sambata,marti m-au sunat,miercuri am fost la interviu,joi m-au acceptat si luni am fost angajata :angel:

Fata_1985
04-07-2008, 08:51 PM
Salut tuturor :)
Ce de romani pe aici :worship:
Si nu numai :worship:

Mara_M
04-07-2008, 09:45 PM
:bigwave:

Sandra
04-08-2008, 11:46 AM
ah vine si Manu Chao :inlove: :bounce: :worship:

Aleka
04-08-2008, 04:24 PM
Claudio, nice :D Glad you had fun :hug:

Sabri :hug: azi a fost soare? :D

Miru :rocker2: Eu nu ma duc la Kings on Ice :sobbing:

Sandeee :hug: What's uuup? :smooch:

rosespower
04-08-2008, 05:34 PM
pai am aplicat sambata,marti m-au sunat,miercuri am fost la interviu,joi m-au acceptat si luni am fost angajata :angel:

Congrats!

rosespower
04-08-2008, 05:35 PM
Salut tuturor :)
Ce de romani pe aici :worship:
Si nu numai :worship:

rosespower
04-08-2008, 05:36 PM

Sandeee :hug: What's uuup? :smooch:

Azi a fost soare and I felt great..lasand la o parte raguseala care ma impiedica sa vorbesc....

ce name change...

Mara_M
04-08-2008, 08:16 PM

Sandeee :hug: What's uuup? :smooch:omg omg omg ai dat si tu in damblaua schimbarii de nume :tape:?

de ce nu vii :awww:?

Congrats!
:kiss:
chiar ca a fost cald azi,colegele de S2 au venit in maieu :tape:

Aleka
04-08-2008, 09:43 PM
Azi a fost soare and I felt great..lasand la o parte raguseala care ma impiedica sa vorbesc....

ce name change...
Macar te-ai simtit bine :hug:

:p Ai ajuns la sezonul asta?
omg omg omg ai dat si tu in damblaua schimbarii de nume :tape:?

de ce nu vii :awww:?

:lol: Da :D Ma plictisisem :p

Pai, pt ca am auzit ca biletele de 170 nu sunt deloc grozave si mai mult n-am chef sa dau avand in vedere excursia din mai. Daca nu plecam ma duceam si pe gheata :rolls: :help:

Oki, kiddies, eu ma culc :kiss:

Mara_M
04-09-2008, 09:20 AM
eu iau de 1 mil,data trecuta alea cele mai ieftine erau mai mishto decat alea de 2 mil juma :lol:

rosespower
04-09-2008, 03:07 PM
Macar te-ai simtit bine :hug:

:p Ai ajuns la sezonul asta?

:lol: Da :D Ma plictisisem :p

Pai, pt ca am auzit ca biletele de 170 nu sunt deloc grozave si mai mult n-am chef sa dau avand in vedere excursia din mai. Daca nu plecam ma duceam si pe gheata :rolls: :help:

Oki, kiddies, eu ma culc :kiss:

Sunt la zi de multa vreme ...am tras tare cu primele sezone cate 5 ep pe zi:p

Mie personal nu imi place asa de tare de ea...nu aduce nimic spicy.

rosespower
04-09-2008, 04:50 PM
sandra l-ai vazut pe marica pirat?
super faza:)

Aleka
04-09-2008, 06:05 PM
eu iau de 1 mil,data trecuta alea cele mai ieftine erau mai mishto decat alea de 2 mil juma :lol:
sper sa fie ca data trecuta atunci :hug:
Sunt la zi de multa vreme ...am tras tare cu primele sezone cate 5 ep pe zi:p

Mie personal nu imi place asa de tare de ea...nu aduce nimic spicy.
:rocker2: asa fac si eu :tape: intr-un an, cand eram in vacanta, m-am uitat la vreo 17 ep intr-o zi :tape: Mi-a zis mama ca nu sunt sanatoasa :o

Mie imi place ca e draguta, si mi s-a facut mila de ea din cauza compertamentului lui Meredith si mi-a placut super mult cand s-au "impacat" :D
sandra l-ai vazut pe marica pirat?
super faza:)
Cand l-am vazut eram :hearts: Marica as Jack Sparrow :drool:

Gooooooooooooooooooooooooool :dance:

Mara_M
04-09-2008, 07:05 PM
am luat salariu si am ramas :speakles: :lol: s-ar putea sa iau bilete de 2 mil :lol:

da nu mi se pare potrivit marica as jack sparrow,mai degraba ca will turner :o

btw,am citit azi k cik sharapova e obsedata de orlando,cik l-a bombardat cu invitatii la cafea si el s-a eschivat si cand s-au intersectat la o petrecere ea s-a tinut scai de el desi el era cu gagiksa pana s-a enervat orlando si a plecat :tape: :tape: :tape:

rosespower
04-09-2008, 07:23 PM
:lol: at sharapova...

ce poze de manelar are marica pe siteul lui...nu toate bineinteles dar sunt cateva....

rosespower
04-09-2008, 07:23 PM
am luat salariu si am ramas :speakles: :lol: s-ar putea sa iau bilete de 2 mil :lol:

btw,am citit azi k cik sharapova e obsedata de orlando,cik l-a bombardat cu invitatii la cafea si el s-a eschivat si cand s-au intersectat la o petrecere ea s-a tinut scai de el desi el era cu gagiksa pana s-a enervat orlando si a plecat :tape: :tape: :tape:

:worship: pentru salariu

Aleka
04-09-2008, 08:17 PM

da, dar Jack este THE character.

omg, sluty :tape:

ce poze de manelar are marica pe siteul lui...nu toate bineinteles dar sunt cateva....
:haha: Stiu, Sabru, stiu....cand le-am vz eram :tape:

Mara_M
04-10-2008, 12:47 PM

ce poze de manelar are marica pe siteul lui...nu toate bineinteles dar sunt cateva....;)

:worship: pentru salariu
:kiss:
acu' sa nu credeti k era extraordinar da' considerand k era doar pt o saptamana...

da, dar Jack este THE character.

omg, sluty :tape:

:haha: Stiu, Sabru, stiu....cand le-am vz eram :tape:dar nu seamana cu jack :p la trainingul de CSE aveam un coleg pe care il cheama Alpar si avea cioc si ochii verzi si eu l-am facut pirat si toti i-au zis jack desi el semana mai degraba cu will :lol:

voi n-ati vazut pozele de hi5/facebook/alte siteuri de showing off ale sportivilor in general si jucatorilor de tenis in special :tape:

Aleka
04-10-2008, 06:00 PM
ce inaltime are? :p

Mara_M
04-10-2008, 06:25 PM
alpar?1.80 si ceva...
are o fata misterioasa pt k are ochii de un verde deep :lol: trainee-ul zicea k are mereu impresia k il analizeaza adanc :lol:

Sandra
04-11-2008, 12:02 PM
Eu zic sa isi schimbe si Iza numele in Izzie sa fim o mare GA family aici :lol:

:hug: fetele

rosespower
04-11-2008, 02:59 PM

rosespower
04-11-2008, 05:33 PM
O da Marat a castigat! In sfarsit poze in care nu e in agonie...

Mara_M
04-11-2008, 06:05 PM
Dana si Florin,v-am lasat un mesaj pe addicts :p :p :p :nerner:

Aleka
04-11-2008, 07:54 PM
alpar?1.80 si ceva...
are o fata misterioasa pt k are ochii de un verde deep :lol: trainee-ul zicea k are mereu impresia k il analizeaza adanc :lol:
:hearts:
Eu zic sa isi schimbe si Iza numele in Izzie sa fim o mare GA family aici :lol:

:hug: fetele
:haha: Good idea :bounce: :smooch:

:D Daca n-ar fi noapte, sunt sigura ca soarele ar straluci si vrabiutele ar canta asa frumos :dance: :dance: :woohoo: :yippee: :D

Sandra
04-11-2008, 07:58 PM
Vreau sa ia si puncte :sad:

Aleka
04-11-2008, 09:27 PM
de la anu :hug: :hug:

Mara_M
04-11-2008, 11:07 PM
:hearts:

ahum,my point exactly :lol:

Aleka
04-12-2008, 06:48 PM
Vai de capul meu, aia din casa megastar nu stiau cine sunt Plushenko, Bonaly si Marton :retard:s si le-au dat sibilete la kings on ice....si nu stiau nici cine e Dima Bilan :ras: Vreau si eu sa cante si sa danseze Plushenko la mine in casa :bigcry:

In other news, link-uri funny :p

http://cauta.trilulilu.ro/reclama%20foltene -> ascultati-le pe alea cu "folten"...sunt reclame adevarate :help:

http://imdb.com/title/tt0397044/soundtrack -> uitati-va pe lista cu melodii si spuneti-mi ce va sare in ochi :speakles:

Mara_M
04-12-2008, 08:33 PM
nu am vazut megastar da ma uit maine in reluare :tape:

:spit: :spit: :spit: guta :tape: fac cumva o ciocolata la cazan cu soundtrack de rigoare :tape:?

Aleka
04-12-2008, 08:59 PM
:rolls: E ceva cu o familie de varcolaci :p

Mie aia cu expresiile sinonime cu "to do it" mi se pare geniala :rolls:

Mara_M
04-12-2008, 09:45 PM
asta e la foltene?

Aleka
04-12-2008, 10:11 PM
da :p

Mara_M
04-12-2008, 10:17 PM
ale intra pe msn un pic :p

rosespower
04-13-2008, 11:31 AM
am vazut in sfarsit lars and the real girl....ca lumea filmul doar ca ma asteptam sa fie putin mai comic...

Mara_M
04-13-2008, 05:18 PM
eu habar n-am :lol: :o

sabri,cum e vremea pe acolo?

rosespower
04-13-2008, 06:33 PM
a fost schimbatoare azi...ba parea ca vine ploaie ba aparea soarele...

Mara_M
04-13-2008, 06:34 PM
aici a fost soare dar windy :awww:

rosespower
04-13-2008, 06:42 PM
aha...
tarpi era on drugs cand l-a bagat pe marat? eu sincer nu l-as fi bagat..nici nu ma mai asteptam sa il bage....

Mara_M
04-13-2008, 06:45 PM
hai mai,pai nu avea pe cine sa bage:p

rosespower
04-13-2008, 06:49 PM
nush....dar eram sigura ca nu trebuie sa isi forteze norocul...

Mara_M
04-13-2008, 06:51 PM
serios nu avea...kolya jucase,igor se "retrasese" pt kolya,misha e accidentat so just marat left .

rosespower
04-13-2008, 07:40 PM
aha..solutie de avarie doar asa se explica...:) altfel nu as fi facut asta..

Mara_M
04-13-2008, 07:42 PM
:rolls: cata incredere dear :lol:

rosespower
04-14-2008, 03:42 PM
:lol: e vorba despre intuitie...nu de incredere:)

mcavoy...ce dragutz e cu nevasta...

Mara_M
04-14-2008, 03:44 PM
i :inlove: dr house :lol:

Sandra
04-14-2008, 07:48 PM
:lol: e vorba despre intuitie...nu de incredere:)

mcavoy...ce dragutz e cu nevasta...

Ce ce? :D

Eu m-am apucat din nou de the O.C. :lol:

Mara_M
04-14-2008, 07:52 PM
titanic day :awww:

Aleka
04-14-2008, 08:31 PM
ale intra pe msn un pic :p
Scuze, dar exact dupa ce am postat am iesit :o

Eu m-am apucat din nou de the O.C. :lol:
Eu nu mai pot sa ma mai uit la the OC...ma intristez :awww:

Mara_M
04-14-2008, 08:32 PM
nu conteaza,ai castigat :lol:

rosespower
04-15-2008, 01:26 PM
Cam tampit OC in afara de good looking guys...

Mara_M
04-15-2008, 01:44 PM
Cam tampit OC in afara de good looking guys...

:lol: :yeah: :yawn:

rosespower
04-15-2008, 06:43 PM
si pentru sandra: mcavoy cauta sa lucreze in aceleais locuri cu nevasta ca sa fie nedespartiti...

Mara_M
04-15-2008, 08:08 PM
lol asta nu e bine...aveam niste colegi la scoala who were together si la scoala si dupa el o ducea acasa si statea pana seara si la un mom ea a simtit ca se sufoca :shrug:

Mara_M
04-15-2008, 09:11 PM
Munoz de la Nava def Mathieu Montcourt 76 64 :rolls:

Aleka
04-15-2008, 09:45 PM
Munoz de la Nava def Mathieu Montcourt 76 64 :rolls:
:spit: :spit:

rosespower
04-16-2008, 01:55 PM
Azi am crezut ca vad rau la rezultatele pe eurosport...

Mara_M
04-16-2008, 06:12 PM
de ce :lol:?

rosespower
04-16-2008, 07:00 PM
eh...:)
maine dau teza la engleza and I'm scared to death...

Mara_M
04-16-2008, 07:17 PM
dai teza la engleza :unsure:? esti la bilingv?

maine dau lucrare la macro si sunt :tape:

Huff
04-17-2008, 09:28 AM
Aleka is a premium member :booyah:

App, booyah (http://www.urbandictionary.com/define.php?term=boo-yah)-ul din semnatura are leg cu a patra sau a treia definitie? :unsure: :p

rosespower
04-17-2008, 11:08 AM
dai teza la engleza :unsure:? esti la bilingv?

maine dau lucrare la macro si sunt :tape:

sper ca ai facut bine...eu m-am straduit la engleza...nu sunt la bilingv dar sunt uman si trebuie sa dau teza la L1....si oricum dau bacul la scris engleza...:)

Aleka
04-17-2008, 11:21 AM

App, booyah (http://www.urbandictionary.com/define.php?term=boo-yah)-ul din semnatura are leg cu a patra sau a treia definitie? :unsure: :p
:rolls: Mersi :p

:spit: :tape: :tape: In niciun caz cu a treia, dar nici cu a patra :p -> Booyah = 1 - An exclamation of joy :D

:spit: omg, m-a sunat vara-mea sa ma intrebe daca ma duc cu ea la dansez pt tine maine seara :haha: am spus da :rolls: I don't watch dansez pt tine :help:

Mara_M
04-17-2008, 07:57 PM

de muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuult :p da erai ocupat cu dc :p
sper ca ai facut bine...eu m-am straduit la engleza...nu sunt la bilingv dar sunt uman si trebuie sa dau teza la L1....si oricum dau bacul la scris engleza...:)ah da,am uitat k nu esti mate info :o
bravo :yeah: eu m-am enervat k a mutat-o pe colega din stanga din niciun motiv si dupa pe vreo 2 din fata ca vorbeau si i felt lonely if u know what i mean :o

:rolls: Mersi :p

:spit : : tape: :tape: In niciun caz cu a treia, dar nici cu a patra :p -> Booyah = 1 - An exclamation of joy :D

:spit : omg, m-a sunat vara-mea sa ma intrebe daca ma duc cu ea la dansez pt tine maine seara :haha: am spus da :rolls: I don't watch dansez pt tine :help:
hoooooooooooooopa...ma uit dupa tine ;)

eu m-am intalnit cu concurentii megastar cand ieseam de la servici :lol:

plus mi-am facut 9823787264735467364756345 nervi cu profa de franceza si dobitocii de la metrou :fiery:

Mara_M
04-17-2008, 08:03 PM
ps: cred k e varianta 7 :p

Huff
04-17-2008, 08:37 PM
:lol: Still in love with Sweeney? :aplot: :p Sweeney Mawat?

clientul: "5 Dolla? 5 Dolla???"
Mawat frizerul: "No loser!8 Dollah! boo-yah"

Mara_M
04-17-2008, 08:53 PM
u forgot the hrsht hrsht from an ear to the other :p

Aleka
04-17-2008, 09:14 PM
hoooooooooooooopa...ma uit dupa tine ;)

eu m-am intalnit cu concurentii megastar cand ieseam de la servici :lol:

plus mi-am facut 9823787264735467364756345 nervi cu profa de franceza si dobitocii de la metrou :fiery:
:lol: De data asta n-o sa mai "dorm" cu capul pe Andreea :p

Florin :drool:

:awww: :hug: Sucks!

Mara_M
04-18-2008, 05:43 PM
vine si deea?

pe el nu l-am vz :p pe octavian,pe alexandra si oana,k iesisera la o tigara :)

lavia
04-20-2008, 10:42 AM
La Multi Ani,Sabri!!!:smooch:

Sa ai parte de toata intelegerea si fericirea din lume si mult, mult succes la BAC!!! :bounce: :bounce:

Stiu ca urarea vine o zi mai tarziu, insa abia acum mi-am amintit ca ieri a fost ziua ta :o

Sper ca te-ai putut bucura de o zi superba alaturi de cei dragi! :hug:

Multi pupici din Craiova! :smooch:

rosespower
04-20-2008, 03:35 PM
La Multi Ani,Sabri!!!:smooch:

Sa ai parte de toata intelegerea si fericirea din lume si mult, mult succes la BAC!!! :bounce: :bounce:

Stiu ca urarea vine o zi mai tarziu, insa abia acum mi-am amintit ca ieri a fost ziua ta :o

Sper ca te-ai putut bucura de o zi superba alaturi de cei dragi! :hug:

Multi pupici din Craiova! :smooch:

Aww ms mult.....chiar a fost dragutz..... a continuat putin si azi....a fost cozy am primit chestii care mi le doream si urari din partea unor persoane la care nu ma asteptam...mi-a placut ca weekendul asta a fost cald si soare....

Ms again:hug:

Betty
04-20-2008, 03:36 PM
happy bday sabri :kiss:

Mara_M
04-20-2008, 05:31 PM
sabriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :kiss: happy bday me dear :hug: here,for you:

http://www.explorersweb.com/sitemedia/images/everest/20070917xwrapup2.jpg

Mara_M
04-20-2008, 05:32 PM
ps: mamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii isssssssssssssssssssss baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaack :banana:

pss: team building :inlove:

rosespower
04-20-2008, 06:42 PM
happy bday sabri :kiss:

rosespower
04-20-2008, 06:42 PM
sabriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :kiss: happy bday me dear :hug: here,for you:

http://www.explorersweb.com/sitemedia/images/everest/20070917xwrapup2.jpg

multumesc.....:hug:

Aleka
04-20-2008, 07:25 PM
vine si deea?

pe el nu l-am vz :p pe octavian,pe alexandra si oana,k iesisera la o tigara :)
Nu :lol: That was the point :p

damn :(
Aww ms mult.....chiar a fost dragutz..... a continuat putin si azi....a fost cozy am primit chestii care mi le doream si urari din partea unor persoane la care nu ma asteptam...mi-a placut ca weekendul asta a fost cald si soare....

Ms again:hug:
:awww: Sabri, La multi aniii!! :smooch: :smooch: Sa ai parte mereu de prieteni buni, dragoste si noroc, mai ales vara asta :rocker2: :bigclap: Ai grija de tine, si scuze de intarziere :o :smooch:

Mara_M
04-20-2008, 07:32 PM
multumesc.....:hug:
sorry for being late :o :o :o

cum fu :D?

rosespower
04-21-2008, 01:01 PM

:awww: Sabri, La multi aniii!! :smooch: :smooch: Sa ai parte mereu de prieteni buni, dragoste si noroc, mai ales vara asta :rocker2: :bigclap: Ai grija de tine, si scuze de intarziere :o :smooch:

Ms..:hug:

rosespower
04-26-2008, 12:36 PM
Un Paste fericit tuturor!

Aleka
04-26-2008, 01:01 PM
cum fu :D?
funny :lol: mai ales aplaudacii si regizorul de platou :p Si Mihai Petre este foart BUN in realitate :hearts:
Un Paste fericit tuturor!
Mersi, la fel, Sabri :smooch:

Paste Fericit everyone!!!! :kiss: :aparty:

Mara_M
04-26-2008, 07:07 PM
Sa Pasteti fericite fetele :hug: :lol:

Haideti sa va povestesc ziua de ieri... dupa ce am facut curat all day, pe la 6 inainte sa plecam spre Kings on Ice ma duc sa iau biletele de unde stiam eu ca le-am pus...and surprise surprise,they were not there :eek: :eek: :eek:!! evident k dupa ce aranjasem tot prin birou si biblioteca le-am luat din nou la mana si le-am aruncat pe jos si eram disperata ca la 7 incepea si era 6 juma si plangeam isteric. mama suna la polivalenta, aia habar n-aveau pe ce lume sunt,am printat repede confirmarea de plata (wow, a mers imprimanta...desi s-a kkit mult sa se hotarasca daca i se face mila de mine sau nu...) si am fugit. evident nu ne-au lasat gorilele sa urcam cu masina deci am parcat-o pe acolo prin mijlocul strazii si am luat-o la pas (cu mama care are probleme cu picioarele si mai si trebaluise toata saptamana) ,am ajuns sus si a vb mama cu un bodyguard (care a fost foarte amabil vazand k abia sufla :lol: ) ce se poate face... si nenea ne-a directionat la o tipa de la organizational,o gagica tanara si frumoasa care a verificat codul ca s-a platit si ca nu a mai intrat nimeni cu acel cod si am intrat :banana: :banana: :banana: ca sa pot rade bine de organizare...deci ringul avea 2 m pe 2(plushenko se invartea in cerc,nici nu avea loc sa isi ia avant de o tripla amarata, cand a incercat-o am crezut ca iese in public..ca sa va faceti o idee,laserele ce se proiectau pe centru data trecuta se proiectau pe public data asta),pe la un virtuoso mai scrasnea un pic sunetul (deh', tehnica asta),aveam 4 panze pe care se proiectau (stramb!!!) imaginile cu patinatorii/edvin (proiectat la genu' in sepia/negativ/reverse si foooooarte descentrat,cateodata in mai multe) ...evident ca ceea ce se proiecta era aiurea,adica il filmau pe edvin cu camera x si camera y i se baga in fata :rolls: deci,crappy :p

plushy,edvin si surya ok,chiar f ok!!! au venit dupa si au facut scurta,au dat 7263761265316453 autografe (desi umflatii de bodyguarzi nu lasau sa dea autografe decat pe CDul lui Edvin...degeaba le-am explicat ca il am deja si ar fi :retard: sa il iau again but...) oricum mama a reusit sa intre si i-am facut poza cu Plushy (in care e alb ca moartea because aveau un reflector indreptat spre ei ca sa vada ce semneaza si nici camerele de 12 mp nu faceau klumea,daramite tel meu :o). so ,pana la urma a fost ok. si diferit de ce a fost anu' trecut,chiar am ramas surprinsa ca au avut coregrafie pe king of the forest :inlove: !!

Mara_M
04-28-2008, 05:09 PM
am uitat sa va zic k la iesire m-am intralnit cu megastarii :p

Aleka
04-28-2008, 07:56 PM
misto :D ma bucur ca te-ai distrat :rocker2:

Deea
04-28-2008, 08:48 PM
Miru macar ai fost acolo si l-ai vazut iar :hearts: eu nu mi-am mai luat bilet anul asta pt ca vroiau oricum sa vina si mama si tata si soramea da nu se multumeau ei la biletele alea de 1 milion sa nu vada nimic si insemna prea multi bani 4 bilete si aveam alte planuri...in fine...:sad:

pacat de organizarea de doi lei...nu-mi vine sa cred ce mica au facut suprafata de gheata :tape: (am vazut si eu o poza) deci nush...cretinism ca in tara asta...:rolleyes:

Mara_M
04-28-2008, 08:51 PM
sa stii ca s-a vazut excelent de la alea de 1 milion :lol: polivalenta e mica,nu avea unde sa te bage sa nu vezi :p decat la alea de 2 mil puteai sa ai nenorocul sa nimeresti exact in fata unui ecram :devil: :rolls:

(data trecuta am luat eu la 2 mil juma si a fost muuuuuuuuuuuuuuult mai rau ca la 1 milion :tape: eram in pod si pe aceeasi dreapta cu scena,e adevrata ca vedeam bine in spate but not the background vroiam sa vad :lol: )

Deea
04-28-2008, 08:56 PM
sa stii ca s-a vazut excelent de la alea de 1 milion :lol: polivalenta e mica,nu avea unde sa te bage sa nu vezi :p decat la alea de 2 mil puteai sa ai nenorocul sa nimeresti exact in fata unui ecram :devil: :rolls:

(data trecuta am luat eu la 2 mil juma si a fost muuuuuuuuuuuuuuult mai rau ca la 1 milion :tape: eram in pod si pe aceeasi dreapta cu scena,e adevrata ca vedeam bine in spate but not the background vroiam sa vad :lol: )

Atunci mi-am luat teapa :sad: aaaah well, eu macar am vazut super anul trecut...mah da ce organizare...ooof :rolleyes:

Mara_M
04-28-2008, 10:04 PM
i know :tape: deci pe cuvant,in ringul ala ameteai :lol:

rosespower
04-29-2008, 10:10 AM
am vazut la TV...penibil de mica gheata...

Aleka
04-29-2008, 10:45 AM
Duuudes, sa va uitati pe telesport ca dau Munchen :bounce: Marat :dance:

LK_22
04-29-2008, 05:26 PM
I do :dance:
Well, we'll have to wait and see :lol: Hopefully Mario will be back in full throttle soon, and he'll face Davydenko at RG and kick his ass :dance:
Yeah, the baldy bastards played really good :sad: He came to the net twice as much as Mario did, and won most net points :bigcry: In the 2nd set Mario didn't come to the net ONCE :smash: The third set really got on my nerves though, because it was turning into a WTA match :p They broke each other twice, before Mario couldn't anymore :awww: But Davydenko really surprised me with his net game...he was playing serve and volley, and Mario wasn't :retard: And Davydenko also had some great rally shots, passings...:sobbing: :sobbing:

Hi Lexie :p

Those volleys helped set him up for the title in the end :lol:
Saw the final and Davydenko was brilliant there, Monte Carlo was good last week shame Federer didn't at least force a third set, disappointing.
Coria 4-2 up in the final set today, shame he couldn't finish Gaba off

Mara_M
04-29-2008, 06:24 PM

LK_22
04-29-2008, 08:55 PM

:wavey: Hi Miru! :p

Mara_M
04-30-2008, 08:57 AM
:bigwave:

rosespower
04-30-2008, 10:16 AM
Violet Hill.....doamne cat am asteptat noua melodie Coldplay...

Mara_M
04-30-2008, 08:57 PM
purple hills :lol:

glumeam :p

au scos albumu? k parca auzisem la news :lol: